Wódka

Tłumaczenie: Wiesław Marcysiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Thriller". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Vodka
83-7301-592-2
Agussiek

Po upadku komunizmu w Moskwie panuje chaos. W tej atmosferze Alice Liddell ma sprywatyzować Czerwony Październik, największą w kraju gorzelnię. Lew, jej dyrektor i zarazem szef najpotężniejszego moskiewskiego gangu, chce temu zapobiec. Tymczasem w wodach skutej lodem rzeki Moskwy znalezione zostaje ciało dziecka. A wkrótce potem kolejne. Karkadann, przywódca czeczeńskiej mafii, poprzysiągł...

Tymczasem w wodach skutej lodem rzeki Moskwy znalezione zostaje ciało dziecka. A wkrótce potem kolejne. Karkadann, przywódca czeczeńskiej mafii, poprzysiągł Lwu krwawą zemstę i wygląda na to, że zabójstwa dzieci mogą być jej częścią. Tylko estoński śledczy Juku Irk zastanawia się, czy to porachunki gangsterskie czy może wynik działania seryjnego mordercy.

W takiej chwili Lew - choć wbrew wszystkiemu oboje coraz bardziej do siebie lgną - nie potrzebuje Liddell w samym sercu swego imperium. Czy staną się wrogami, czy przyjaciółmi? I kto pozostanie na placu boju, gdy minie burza?

rafalg | 2012-12-14

Alice Liddell to najprawdopodobniej najbardziej irytujaca postac jaka kiedykolwiek udalo sie wykreowac.

Alice | 2016-01-23
Przeczytana: 14 stycznia 2016