Kokosanka 
Kocham książki. Wolny czas między rodziną pracą a snem poświęcam na czytanie. Tyle jest fantastycznych książek, które mogłyby zostac zekranizowane.. Moim ulubionych gatunkiem są kryminały i thillery i najczęściej obracam się wokół tych gatunków.Czasem sięgam po powieści obyczajowe, nie trawię fantasy i powieści o wampirach, utopii, dystopii i tych podobnych (abstrahując od Kinga).
34 lat, kobieta, Poznań, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 3 dni temu
Teraz czytam
  • Ostatnie dziecko
    Ostatnie dziecko
    Autor:
    W niewyjaśnionych okolicznościach znika dwunastoletnia Alyssa Merrimon. Jej brat bliźniak Johnny nie potrafi się z tym pogodzić i nawet po upływie roku nie zaprzestaje poszukiwań w przekonaniu, że jeg...
    czytelników: 821 | opinie: 63 | ocena: 7,16 (298 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-09 08:51:54
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Autor:
Seria: Kryminał
 
2018-11-09 08:51:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Anastazja Kamieńska (tom 1)

Nie przekonała mnie do siebie Pani Marinina. To,co mnie najbardziej irytowało to zdrobnienia do imion. Kurcze raz nazywają Anastazja, raz Nastia, raz Stasieńka, raz po nazwisku. Bohaterów w książce kilku i do każdego zastosowana ta metoda. Czasem łapałam się na tym, że nie wiem o czym piszą. Zdolności analityczne Anastazji jak dla mnie bardzo przerysowane a to jak wpadła na to, kto jest... Nie przekonała mnie do siebie Pani Marinina. To,co mnie najbardziej irytowało to zdrobnienia do imion. Kurcze raz nazywają Anastazja, raz Nastia, raz Stasieńka, raz po nazwisku. Bohaterów w książce kilku i do każdego zastosowana ta metoda. Czasem łapałam się na tym, że nie wiem o czym piszą. Zdolności analityczne Anastazji jak dla mnie bardzo przerysowane a to jak wpadła na to, kto jest zabójcą..naprawdę? Po tym odgadła? Robienie z człowieka idioty. Brak mi też tej finezji, co mają Skandynawowie. Tutaj się czytało, czytało i nie chciało się wiedzieć co będzie dalej..Dla mnie strata czasu.

pokaż więcej

 
2018-11-09 08:47:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Nie wiem szczerze, co napisać o tej książce.Ani mnie nie pochłonęła ani nie odepchnęła. Zupełnie neutralna. Brakowało mi tego polotu, wciągnięcia. Historia można by rzec z życia wzięta. Nie zawsze to, co nam się wydaje jest prawdą jak w przypadku głównych bohaterek.

 
2018-10-21 20:21:59
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
 
2018-10-21 20:19:41
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Przyznam szczerzę, że powieści obyczajowe czytam rzadko. Wolę kryminały. Tutaj skusiły mnie pozytywne opinie o książce. Początek mnie nawet wciągnął, środek -nie czekałam z ekscytowaniem na kolejną stronę a przy końcu już przysypiałam. Jak dla mnie przeciętna.

 
2018-09-14 19:29:10
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Sebastian Bergman (tom 3) | Seria: Czarna seria

Książka tak nudna, że czytałam ją z męką. O ile dwie pierwsze części były udane to tutaj mam wrażenie, że autorzy pisali dla pisania, bo mieli podpisany kontrakt. Generalnie tematyka imigrantów/ terroryzm to coś, co mnie w ogóle w książkach nie interesuje a tutaj te dziwne historie z Hamidem/Shibeką etc..Nuuuda. Jedyny interesujący mnie wątek to Sebastian, Vanja i Elinor. Ta ostatnia to... Książka tak nudna, że czytałam ją z męką. O ile dwie pierwsze części były udane to tutaj mam wrażenie, że autorzy pisali dla pisania, bo mieli podpisany kontrakt. Generalnie tematyka imigrantów/ terroryzm to coś, co mnie w ogóle w książkach nie interesuje a tutaj te dziwne historie z Hamidem/Shibeką etc..Nuuuda. Jedyny interesujący mnie wątek to Sebastian, Vanja i Elinor. Ta ostatnia to naprawdę twarda sztuka. Bałabym się spotkać tak nawiedzoną osobę na swoim miejscu. Reasumując- jeśli ktoś chce zaczynać od tej ksiązki- zrazi się okrutnie, ale przeczytam i 4 część jako kontynujację. Ciekawi mnie wątek Bergmanna i jego dalsze losy.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
456 172 4751
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (54)

Ulubieni autorzy (13)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd