Atlas II Wojny światowej

Wydawnictwo: Dragon

Opis głównych bitew i kampanii II wojny światowej od inwazji na Polskę w 1939 roku po klęskę Japonii w 1945 roku Szczegółowym mapom towarzyszą unikatowe archiwalne fotografie oraz obszerne opisy Atlas II wojny światowej jest wspaniałym źródłem wiedzy dokumentującym jedne z najbardziej dramatycznych wydarzeń w historii świata

Rydzek | 2013-07-30
Przeczytana: 2013 rok

Wspaniały prezent dla pasjonata historii. Barwne mapy pozwalają w przystępny sposób pokazać historię.

Loa | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne

Bardzo starannie i przystępnie napisane, zebrane i wydane informacje. Dużo ciekawostek, masa szczegółów, dokładność. Opisy bitew zarówno powietrznych, lądowych i wodnych. Wspaniałe mapy i zdjęcia. Gorąco polecam jako wierny, szczegółowy i bardzo dobry spis informacji na temat II wojny światowej.