Too Close
romans, literatura piękna
Poetyka

"Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił". Oscar Wilde Holly i Nick - zakochani i szczęśliwi. Na zawsze razem. Tak miało być. Stało się inaczej. Jej miejsce zajęła inna kobieta. Holly nigdy się z tym nie pogodzi. Teraz ma tylko jeden cel: odzyskanie Nicka. Jest okrutna, bezwzględna, nie przebiera w środkach. Zaślepiona obłędną miłością, w odwecie za zranione...

"Szczęście żonatego mężczyzny
zależy od kobiet, których nie poślubił".
Oscar Wilde

Holly nigdy się z tym nie pogodzi. Teraz ma tylko jeden cel: odzyskanie Nicka. Jest okrutna, bezwzględna, nie przebiera w środkach. Zaślepiona obłędną miłością, w odwecie za zranione uczucia robi wszystko, aby Nick i jego rodzina nie zaznali spokoju. Z premedytacją zmienia ich życie w piekło.

Perfekcyjne odtworzenie całej skali emocjonalnych napięć towarzyszących historii Holly i Nicka sprawia, że książka stanowi pasjonującą i niebanalną lekturę.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Amadea | 2013-11-26
Przeczytana: 2013 rok

Według mnie książka taka sobie,chwilami niesmaczna.Fakt,że jak sam tytuł mówi mamy obsesyjną miłość(o ile to miłość),obsesyjną zazdrość i najbardziej obsesyjną chęć zemsty,odwetu i totalne zniszczenie życia.Piekło jakie urządza Holly Nickowi i jego rodzinie jest być może możliwe,ale jak dla mnie nieco przejaskrawione.Szczytem niesmaku-jak dla mnie-jest scena,kiedy Nick pertraktując i szarpiąc się z Holly dostrzega nagle,że ona...szczytuje!Wyobrażacie to sobie?-toczy się walka o życie i na śmierć i życie,a tu...Obsesja obsesją,ale uważam,że autorka przesadziła z taką pseudo-pikanterią.Da się przeczytać,ale nie polecam jej jako rewelacyjnej.

Zaczytana | 2013-06-11

Prawdziwa obsesja i żądza zemsty zranionej kobiety.

Iwona | 2016-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Książka o tym, do czego jest zdolna kobieta, gdy walczy o ukochanego mężczyznę,kiedy w grę wchodzą wielkie uczucie i chorobliwa zazdrość .

Agnieszka | 2013-10-18
Na półkach: Przeczytane, Norman
Przeczytana: 18 października 2013

Książka bardzo dobra! Momentami gdzieś mnie nudziła ale mimo wszystko 7 gwiazdek! Kolejna pozycja Hilary Norman mnie nie zawiodła! Super! polecam, warta przeczytania!

okularnik | 2016-05-13
Przeczytana: 08 maja 2016

Przeczytałam ją bez zwykłego ognia w oczach, jakby z obowiązku. Dopiero pod koniec zaiteresowała mnie co nieco

Sienna | 2011-02-17

Tytuł mówi sam za siebie. Książka dobra, zawiera wiele scen godnych pogratulowania, jednak trochę się dłuży.

wiosenka27 | 2013-03-27

Nieźle zaplątana historia, momentami thriller

Lucyna1962 | 2016-11-29
nietoperzyca | 2016-09-17