Ostatni raz

Okładka książki Ostatni raz Hilary Norman
Okładka książki Ostatni raz
Hilary Norman Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Sam Becket (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Sam Becket (tom 2)
Last Run
Prószyński i S-ka
2010-05-11
2010-05-11
Magdalena Rychlik
literatura angielska zbrodnia

Według mnie to taki kryminalny dreszczowiec,opierający sie na aspektach psychologicznych. Mamy tutaj zawiłe śledztwo dotyczące brutalnego morderstwa popełnione późnym wieczorem na plaży.Później okazuje sie ,że nie jest jedyne.
Tuż obok śmierć uzależnionego od narkotyków nastolatka. Na tle drastycznych wydarzeń rozkwita trudny wątek miłosny, a w zasadzie to nawet dwa.
I mamy też fajny przykład prawie fanatycznej nadgorliwości pewnej młodej policjantki. Oraz oczywiście elementy z życia rodzinnego głównych bohaterów: psychologa dziecięcego doktor Grece i detektywa Becketa.
***
Dopiero po przeczytaniu tej ksiażki dowiedziałam się,że jest to druga pozycja należąca do cyklu o doktor Greace Luccca i detektywie Becketcie. Ksiażka podobała mi się na tyle, że mam zamiar poszukać pierwszej części.Jestem ciekawa w jakich okolicznościach tych dwoje się poznało :)

I...

Ostatnio bardzo chciałem przeczytać coś amerykańskiego.Bo dawno nie czytałem.
Kiedy byłem w bibliotece,znalazłem tę właśnie książkę.
Już od samego pocżtku było widać,że to coś dla mnie.
Że mi się spodoba i tak siedząc w fotelu,albo leżąc na łóżku przeczytałem Ostatni Raz.
Dużo morderstw,wątek les.
Może,czasem mi przeszkadzało tak skakanie z tematu na temat.
Bo,nie mogłem się skupić na wątku morderstw.Ale ogólnie to ładne było.

Ostatnio bardzo chciałem przeczytać coś amerykańskiego.Bo dawno nie czytałem.
Kiedy byłem w bibliotece,znalazłem tę właśnie książkę.
Już od samego pocżtku było widać,że to coś dla mnie.
Dużo morderstw,wątek les.
Może,czasem mi przeszkadzało tak skakanie z tematu na temat.
Bo,nie mogłem...

Sięgnęłam po ten thriller w bibliotece i nie zawiódł mnie,,,akcja zaskakująca,morderstwo, tajemnice, a w napięciu doskonałym utrzymany.
Autorka Hilary Norman po raz kolejny mnie zaskoczyła, zaintrygowała swoją książką czytałam pełna emocji, z dreszczykiem grozy wciąga niesamowicie zdecydowanie warto przeczytać.
Znakomita, ciekawa historia morderstwo na plaży główna bohaterka chce rozwiązać sprawę morderstwa dowiedzieć się kto stoi za tym.
Wciągająca, świetna i intrygująca lektura bardzo mi się podobała.

Znakomita, ciekawa historia morderstwo na plaży główna...

Przeczytałam ją jakiś czas temu, ale nie mogłam się zebrać, aby ją opisać. Inne obowiązki przygwoździły mnie do komputera na wiele godzin, a później to poprostu nie miałam siły pisać. Dziś jest niedziela, więc trochę luźniej.
Pierwsze wrażenie nie było najlepsze, przede wszystkim nie podobał mi się językowo początek powieści . Zdarzają się tam błędy stylistyczne, język jest jakiś drętwy i niedojrzały. Fabuła dość prosta. Morderstwo na plaży, szukanie mordercy. Jak przeczytałam na okładce jest to kolejna powieść w której występują doktor Grace Lucca - psychiatra i detektyw Sam Becket.
Ostatecznie jednak nie jest taka zła. Mnóstwo podejrzanych, rzucania podejrzeń. Trochę trzeba pogłówkować, aby odkryć prawdziwego mordercę

Moja recenzja:

Moja recenzja:

ciekawa lecz za wcześnie wyjawiony jest sprawca zbrodni , to zniechęca do dalszego czytania , lecz jest dość interesująca 7/10

Polecam

Polecam

Ciekawie opowiedziana historia o morderstwie popełnionym na plaży. Wielu podejrzanych i za wcześnie wyjawiony sprawca zbrodni, co nieco zniechęca do dalszego śledzenia akcji.

Książka mnie jakoś specjalnie nie wciągnęła. To już kolejna pozycja tej autorki i chyba ostatnia. Chyba spodziewałam się czegoś lepszego.

totalny gniot

totalny gniot

• Kryminał
  • E-book Kindle
  • 52 książki(2011)
  • Poszukuje/Chce mieć koniecznie
  • Na mojej półce
  • Kryminał/ sensacja/ thriller

Dodaj cytat z książki Ostatni raz