Ostatni raz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Last Run
literatura angielska, zbrodnia
Pistacia

Na plaży zostaje popełnione brutalne morderstwo. Ofiara, uniwersytecki woźny, ma zmasakrowaną twarz i połamane kości. Mężczyzna został najprawdopodobniej zaatakowany kijem bejsbolowym, a następnie pchnięty nożem. Na miejsce zbrodni przyjeżdża inspektor Sam Becket i… od razu poznaje zmarłego. Na wspomnianym uniwersytecie studiuje jego adoptowana córka, Cathy. Rozpoczyna się śledztwo. Sam i jego żona Grace, psycholog współpracująca z policją, angażują się w nie coraz bardziej, co może okazać się niebezpieczne dla ich bliskich. Gra pozorów, fałszywe tropy, wielu podejrzanych – Sam i Grace jak zwykle nie mają łatwego zadania. Czy uda im się ustalić kto jest sprawcą zbrodni i jakie były motywy jego działania?

[opis wydawcy]

wiejskifilozof | 2017-07-08

Ostatnio bardzo chciałem przeczytać coś amerykańskiego.Bo dawno nie czytałem.
Kiedy byłem w bibliotece,znalazłem tę właśnie książkę.
Już od samego pocżtku było widać,że to coś dla mnie.
Że mi się spodoba i tak siedząc w fotelu,albo leżąc na łóżku przeczytałem Ostatni Raz.
Dużo morderstw,wątek les.
Może,czasem mi przeszkadzało tak skakanie z tematu na temat.
Bo,nie mogłem się skupić na wątku morderstw.Ale ogólnie to ładne było.

Sięgnęłam po ten thriller w bibliotece i nie zawiódł mnie,,,akcja zaskakująca,morderstwo, tajemnice, a w napięciu doskonałym utrzymany.
Autorka Hilary Norman po raz kolejny mnie zaskoczyła, zaintrygowała swoją książką czytałam pełna emocji, z dreszczykiem grozy wciąga niesamowicie zdecydowanie warto przeczytać.
Znakomita, ciekawa historia morderstwo na plaży główna bohaterka chce rozwiązać sprawę morderstwa dowiedzieć się kto stoi za tym.
Wciągająca, świetna i intrygująca lektura bardzo mi się podobała.

marypoppins | 2011-11-16
Przeczytana: 17 września 2010

Przeczytałam ją jakiś czas temu, ale nie mogłam się zebrać, aby ją opisać. Inne obowiązki przygwoździły mnie do komputera na wiele godzin, a później to poprostu nie miałam siły pisać. Dziś jest niedziela, więc trochę luźniej.
Pierwsze wrażenie nie było najlepsze, przede wszystkim nie podobał mi się językowo początek powieści . Zdarzają się tam błędy stylistyczne, język jest jakiś drętwy i niedojrzały. Fabuła dość prosta. Morderstwo na plaży, szukanie mordercy. Jak przeczytałam na okładce jest to kolejna powieść w której występują doktor Grace Lucca - psychiatra i detektyw Sam Becket.
Ostatecznie jednak nie jest taka zła. Mnóstwo podejrzanych, rzucania podejrzeń. Trochę trzeba pogłówkować, aby odkryć prawdziwego mordercę

Weronika | 2015-12-21
Przeczytana: 03 lutego 2011

Recenzja Lucasa:

Zaneta031 | 2013-07-22

ciekawa lecz za wcześnie wyjawiony jest sprawca zbrodni , to zniechęca do dalszego czytania , lecz jest dość interesująca 7/10

Łukasz | 2016-01-21
Przeczytana: 29 sierpnia 2010