Vanished

Czy Sarah odnajdzie zaginioną córeczkę i... prawdziwą miłośća Przed siedmiu laty pięcioletnia wówczas córeczka Sarah Mason gubi się podczas wycieczki do parku. Pomimo desperackich poszukiwań małej Lexie nie udaje się odnaleźć. Pewnej nocy, wchodząc do swojego mieszkania, Sarah słyszy dzwonek telefonu, a w słuchawce szept przerażonego dziecka.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

keys | 2013-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Czyta się bardzo szybko, akcja goni akcję ale nie można tej książki uznać za jakąś sensację czy kryminał. Jest to powieść typowo obyczajowa z wartkim wątkiem, który dodaje całości pikanterii.
Nie sądziłam, że spodoba mi się i dotrwam do końca czyli mile mnie zaskoczyła.

Kokosanka | 2014-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2014, Szkoda czasu
Przeczytana: 05 lipca 2014

Książka słabiutka, kompletnie mnie nie wciągnęła. Pani prokurator a zachowuje się jak dziewczynka i to jeszcze bezmyślna. Och i ta miłośc Jake. Sam wątek kryminalny moim zdaniem beznadziejne poprowadzony. W książce nie było ani krzty napięcia, męczyłam się strasznie.
Nie polecam

dillerkaczekolady | 2014-02-20
Przeczytana: 13 lutego 2014

Książka niesamowicie mnie pochłonęła i śmiało mogę stwierdzić, że przeczytałam ją jednym tchem. Poza wątkiem romantycznym odnajdziemy również detektywistyczny, dzięki czemu książka może przypaść do gustu niejednej osobie. Sarah po zaginięciu córki żyje na skraju przepaści. Rzuca się w wir pracy, prawie nic nie je i nie dostrzega tego, co dzieje się wokół niej. Za priorytet powzięła sobie pomaganie innym, zapominając w tym wszystkim o sobie. Stawia dokoła swojego świata wysoki mur i zapomina o szczęściu. Na szczęście zawsze może liczyć na swojego przyjaciela Jake’a. Tylko on wierzy w nią do samego końca. Pewnego dnia Sarah jest świadkiem napadu – ratuje małą dziewczynkę, która kilka dni później znika w niewyjaśnionych okolicznościach. W międzyczasie otrzymuje nocny telefon po którym jest przekonana, że właśnie zadzwoniła do niej jej zaginiona córka. Tutaj akcja nabiera tempa. Sara cierpi, ale mimo to wierzy, że splot nieoczekiwanych i zaskakujących zdarzeń pozwoli na pozytywne...

Blisa | 2013-09-19

Uwielbiam! Jest to jedna z tych książek, od których najtrudniej było mi się oderwać. Czytając, wszytko dookoła znika, liczy się tylko to co przeżywa bohaterka. Trzymająca w napięciu i zaskakująca książka. Bardzo polecam

EnchantedStory | 2015-02-02
Przeczytana: grudzień 2014

Książka przeczytana jednym tchem. Książka rozpoczyna się w centrum wydarzeń, jednak nie zaginięcia. Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron. Zaskakująca akcja i wydarzenia, nie brakuje również wątku miłosnego. Książkę polecam.

Maggie | 2013-08-14
Przeczytana: 26 stycznia 2013

trzymajaca do samego konca w napieciu akcja ksiazki, niezlomnosc, wiara i upartosc kobiety ktora wierzy ze znow zobaczy swoje dziecko. polecam

Ana | 2013-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

Sarah Mason ambitna i nieustępliwa pani prokurator od siedmiu lat walczy z codziennością i próbuje żyć, chociaż nie ma na to najmniejszej ochoty. To właśnie przed laty jej 5-letnia wówczas córeczka Lexie zaginęła w trakcie pikniku, w parku. Mimo usilnych poszukiwań zakrojonych na szeroką skalę, prowadzonych zarówno przez policję, jak również na własną rękę przez matkę dziewczynki, dziecka nie udało się odnaleźć. Od tamtego czasu zrozpaczona Sarah wielokrotnie widziała Lexie w snach, a czasami również na jawie… chociaż jak się za każdym razem okazywało, był to tylko wytwór jej wyobraźni.
Pewnego dnia, Sarah staje się przypadkowym świadkiem napadu rabunkowego na sklep spożywczy. Padają strzały… kobiecie udaje się uniknąć śmierci, jednak tuż po zaistniałych wydarzeniach, będąc już w domu, odbiera telefon... W słuchawce słyszy przerażony głos swojej córki, która prosi, aby mama zabrała ją do domu. Powracają wszystkie koszmary, z którymi nasza bohaterka od kilku lat stara się uporać....

pusiaczek | 2014-02-07
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Od samego początku wiadomo było jak się książka skończy ale przyjemna. Przeczytana w 3 dni :) Lubie takie lekkie książki :)

monis2020 | 2012-09-19
Przeczytana: 19 września 2012

Fantastyczna... :)

Do samego końca trzyma w napięciu :)

toska1982 | 2013-02-09

Książka łatwa, szybka i przyjemna, taka w sam raz na odstresowanie się.