Indiana Jones i świątynia przeznaczenia

83-7060-109-X
colezanka

Screenplay by Gloria Katz & Willard Huyck Story by George Lucas

Yrr | 2016-06-15

Książka napisana na podstawie scenariusza do filmu. Czyta się w jedno popołudnie i to jedyna jej zaleta. Jeśli ktoś lubi film, to zapewne widział go kilka razy i nie ma potrzeby czytania książki. Jeśli ktoś nie widział filmu, to lepiej niech go zobaczy zamiast czytać tę książkę, która jest zbiorem dialogów, uzupełnionych o narrację, która uzasadnia kolejne dialogi w innej lokacji. Naprawdę słabe.

Ewelina | 2015-05-14
Przeczytana: 12 maja 2015

Film, który powstał na podstawie tej książki jest (o ile dobrze pamiętam) świetnym jej odzwierciedleniem. Film oglądałam kilka lat temu, książkę czytałam dopiero teraz, ale muszę przyznać, że z łatwością widziałam sceny filmu czytając ją. Mimo iż wiedziałam dokładnie, jak wszystko się skończy, to książka trzymała w napięciu. Oprócz "scen akcji" w książce są momenty komediowe, które sprawiają, że czyta się ją lekko i szybko.

wrzos118 | 2017-03-05

Niesamowite przygody oderwą od rzeczywistości.

boleck1 | 2017-06-29
Marcin | 2017-03-13