Marta Patton i Miecz Zagłady

Cykl: Tropiciele Złoczyńców
Wydawnictwo: Siedmioróg
detektyw, sensacja, zagadka
Enyo

Marta i jej dwaj przyjaciele, młodzi detektywi - amatorzy, rozwiązują skomplikowane zagadki, przeżywają pierwszą miłość i zmagają się z tymi samymi problemami co i wy. Tym razem obserwujemy, jak przez świat przetacza się fala terrorystycznych zamachów. Za jeden z nich, zamordowanie wszystkich pasażerów transatlantyku, odpowiedzialna jest muzułmańska organizacja terrorystyczna Miecz Zagłady, która przygotowuje się do ataku na obradujących w Warszawie przywódców Europy. Marta Patton i jej koledzy trafiają tym razem na wyjątkowo brutalnych i bezwzględnych przeciwników.

Fene | 2014-07-17

O tak. Bardzo podobała mi się ta książka. Młodzi detektywi na tropie terrorystów. Może brzmi to głupio, ale wcale takie nie jest. Przynajmniej moim zdaniem. Książka bardzo przyjemna. Niestety nie miałam przyjemności przeczytać innych z tej serii, ale mam nadzieję, że nadrobię braki. Innymi słowy miecz zagłady bardzo mi się podobał.

ewea21 | 2016-07-15
Mirany | 2016-03-06