Mroczny Rumak

Tłumaczenie: Maria Gębicka-Frąc
Cykl: Smocze Królestwo (tom 4)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Shadow Steed
knaak, fantasy, smocze królestwo, smok
Pablos

Talak bez uszczerbku przetrwało wojnę z Lodowym Smokiem, lecz władcę tego miasta-państwa opętało pragnienie zemsty. Młody okaleczony król, Melicard, nienawidzi smoków i ich sług oraz ludzi parających się magią i dążących do ustanowienia pokoju między obydwoma rasami - zalicza do nich również czarodziejkę Gwen i wiedźmina Cabe'a. Pragnąc wytępić smoki, młodzian sprowadza demonicznego rumaka, Czarnego Konia, a wraz z nim nieświadomie uwalnia z Pustki czarnoksiężnika Cienia. Ów adept pradawnej magii odkrywa zaklęcie umożliwiające przejęcie władzy nad całym światem: osiągnie cel, jeśli złoży w ofierze narzeczoną Melicarda. Aby uratować ukochaną i swoje królestwo, szalony władca musi rzucić wyzwanie temu, czego się najbardziej obawiał - smoczej magii. Czwarty tom z cyklu "Smocze królestwo".

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/mroczny-rumak.html

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/mroczny-rumak.html#

KotWBookach | 2013-01-07
Karolina | 2017-01-03
Przeczytana: 01 stycznia 2017

Jak na razie najlepsza część smoczego królestwa . Od 1 części najbardziej przypadł mi do gusty cień i rumak :) podobała mi się też może dlatego że jako kobiecie przypadł do gustu gdzieś podświadomie delikatny wątek miłosny ?

Syc | 2017-01-12
ungwena | 2016-12-11