Biały rekin

Wydawnictwo: Amber
White Shark
powieść,
Philip

W małym miasteczku morskim na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych młody hydrobiolog, Simon Chase, prowadzi prace badawcze nad życiem wielorybów, rekinów i innych oceanicznych zwierząt. Jego obserwacje podsuwają zastanawiające wnioski - niespokojne zachowanie morskich istot zdradza, że coś zakłóca równowagę w przyrodzie. Obawy Chase'a potwierdza makabryczne odkrycie - na brzeg zostają wyrzucone zwłoki nurka..

źródło opisu: Amber

domink92 | 2015-02-18

Z sentymentu 6 ogólnie dużo słabsza niż film ale uważam że i tak warto przeczytać jak ktoś lubi takie klimaty :) Trzyma w napięciu :)

gierek88 | 2012-07-15
Przeczytana: lipiec 2009

Dobra, trzymajaca w napieciu, kawal dobrej roboty Benchleya.

Piotr | 2016-06-30
Na półkach: Powieści, Przeczytane