Bestia

Wydawnictwo: Amber
Beast
thiller, sensacja, kryminał
Philip

Porucznik Kethryn Marcus znajduje u wybrzeży Graves Point Island pustą łódź ratunkową. Wezwani do obejrzenia śladów biegli są zdania, że tragedię spowodowała olbrzymia, mięsożerna kałamarnica. Zaniepokojeni tym właściciele okolicznych pensjonatów zlecają zabicie potwora prądem. Okazuje się jednak, że wyłowione z wody zwierzę, ważące pół tony, ma zaledwie trzy miesiące. Pracownicy ochrony wybrzeża, Talley i Christopher, decydują się zejść pod wodę w poszukiwaniu jego rodziców. Whip i Kathryn z pokładu statku bezradnie obserwują, jak podwodny pojazd zostaje zmiażdżony przez morskiego potwora. Kolejna próba również kończy się katastrofą - bestia zatapia Łodź i jedynie Mike'owi udaje się ujść życiem..

lelek | 2011-11-09
Przeczytana: 1995 rok

teraz oceniłem przeciętnie lecz kiedy ją czytałem będąc czternastolatkiem...był dreszczyk emocji ze względu na przygodę i akcję. wówczas dawałem jej 5+. lekka książka i może zainteresowac.

gierek88 | 2012-07-15
Przeczytana: lipiec 2009

Dobra ksiazka, film na podstawie tez niezly, w konwencji Szczek i Bialego Rekina, polecam!

Hektor_Fooria | 2017-03-16
Przeczytana: 16 marca 2017