Wyspa

Peter Benchley Wydawnictwo: Amber Seria: Sensacja [Amber] kryminał, sensacja, thriller
The Island
Sensacja [Amber]
kult sekta piraci

Na półkach: , , , ,

Nie polecam tej książki.
Jest bardzo słaba. Momentami tak obrzydliwa, że aż nie chce się dalej czytać. Nie wiem, co autor brał, ale niech to odstawi...

Nieźle zapowiadająca się książka została zabita przez brodatych, pijanych dziadów. Zakończenie beznadziejne. Nie polecam.

coś kapitalnego dla miłośników przygody i sensacji, obalająca pewien mit, pomysł na książkę idealny, czyta się szybko i przyjemnie, polecam !!!

Szczerze mówiąc rozczarowała mnie ta książka. Czytałam ją z zapartym tchem, a gdy już się wyjaśniła tajemnica wyspy po prostu... nie tego się spodziewałam.

• Ebook
  • Benchley Peter