Wyspa

Tłumaczenie: Ewa Wandzioch
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Amber - Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Island
83-7082-387-4
kult, sekta, piraci
dona

Powieść znanego na całym świecie autora sensacyjnego horroru Szczęki. Wyspa to historia ojca i syna wyruszających na wyprawę by rozwikłać zagadkę ludzi i statków ginących na Morzu Karaibskim. To co odkryją okaże się śmiertelnie niebezpieczne....Trzymająca w napięciu od pierwszej strony książka.

Marianna | 2016-05-31
Przeczytana: 31 maja 2016

Nie polecam tej książki.
Jest bardzo słaba. Momentami tak obrzydliwa, że aż nie chce się dalej czytać. Nie wiem, co autor brał, ale niech to odstawi...

fik | 2014-09-17
Przeczytana: 16 września 2014

coś kapitalnego dla miłośników przygody i sensacji, obalająca pewien mit, pomysł na książkę idealny, czyta się szybko i przyjemnie, polecam !!!

Ayuto | 2016-03-31

Nieźle zapowiadająca się książka została zabita przez brodatych, pijanych dziadów. Zakończenie beznadziejne. Nie polecam.

SapereAuso | 2014-05-06

Szczerze mówiąc rozczarowała mnie ta książka. Czytałam ją z zapartym tchem, a gdy już się wyjaśniła tajemnica wyspy po prostu... nie tego się spodziewałam.

ROB | 2017-01-30
Michał | 2016-09-25