Biały rekin

Marcin Łakomski
powieść

więcej Więcej

POTWÓR Z GŁĘBIN

White Shark - wydana w 1994 roku powieść autorstwa Amerykańskiego pisarza i scenarzysty Petera Benchley'a (Śp.1940-2006).

"Biały rekin" to opowieść skupiająca się na opisach i szczegółach. Często zawiłych (główny bohater jest hydrobiologiem), ale w tym przypadku wyszło na korzyść, podkreślając realizm fabuły, a także pasję, która bez wątpienia...

Z sentymentu 6 ogólnie dużo słabsza niż film ale uważam że i tak warto przeczytać jak ktoś lubi takie klimaty :) Trzyma w napięciu :)

• Beletrystyka
  • Do kupienia
  • Moja
  • Tajemnice, kosmos - ufo - zjawiska paranormalne, s-f
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Benchley Peter

Dodaj cytat z książki Biały rekin