Bestia

1994-01-01
Lidia Pawlak
thiller sensacja kryminał

więcej Więcej

Jeśli ktoś lubi książki w klimatach Szczęk to napewno się nie zawiedzie. Swoją drogą szkoda że w Polsce jest tak mało książek tego typu. Podwodne bestie itd. Taka literatura klasy B też jest potrzebna.

W kolejnej znakomitej powieści Benchleya, tym razem ludzie doświadczą maniakalnych ataków ze strony Kałamarnicy Olbrzymiej, za co w odwecie chętnie też sami przerobią mięczaka na olbrzymie sushi. Aczkolwiek, nie mam bladego pojęcia czemu okładka ilustruje rzeczywistych rozmiarów dorodną ośmiornicę, bezlitośnie szlachtowaną nożami przez dwóch szemranych obwiesi....

teraz oceniłem przeciętnie lecz kiedy ją czytałem będąc czternastolatkiem...był dreszczyk emocji ze względu na przygodę i akcję. wówczas dawałem jej 5+. lekka książka i może zainteresowac.

• Mój zbiór.
  • Sensacja - thriller - horror - kryminał