Głębia

Okładka książki Głębia
Peter Benchley Wydawnictwo: Amber Seria: Kryminał dla Koneserów kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Kryminał dla Koneserów
The Deep
Amber
1991-01-01
1991-01-01
Barbara Budzianowska-Budrecka

więcej Więcej

Na prawdę dobra książka - trzyma w napięciu przez cały czas a do tego jest sie ciekawym co będzie dalej. Czy uda im się wydobyć skarb i uciec przed żądnymi krwi handlarzami narkotyków.
Czyta się na prawdę szybko.
Polecam!

O tam takie sobie pitu, pitu - wartkie i owszem.

Sięgnąłem po tę książkę, ponieważ nie miałem co czytać w tym czasie. Nie jest to powieść z gatunków, które lubię, toteż mogę zaniżać jej prawdziwy potencjał. Mam nieodparte wrażenie, że ta powieść zrobiona jest pod film (całkiem możliwe, z uwagi na filmowy sukces "Szczęk"). Dialogi są płytkie i krótkie, są też te długie, w których przejawia się nieskończona mądrość...

Peter Benchley, król morskich opowieści z dreszczykiem tuż po wielkim sukcesie "Szczęk" umiejscawia akcję swojej kolejnej powieści na Bermudach. Tym razem zło w jego thrillerze reprezentują nie podwodne bestie, a ludzie.

Opowieść o dwójce płetwonurków, która odnajduje dawno zatopione narkotyki początkowo jest mało wciągająca. Z czasem jednak dajemy się porwać autorowi, bo...

• 2010
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt