Księga smoków

Wydawnictwo: Skrzat
The Book of Dragons
Księga, smok
dona

Co zamiast księżniczek najbardziej smakuje ostatniemu na świecie smokowi? Czy matematyka może się przydać podczas uwalniania uwięzionej na zaklętej wyspie królewny? Co zrobić, kiedy Święty Jerzy nie może pomóc w pozbyciu się dręczących ludzi stad smoków? I jaki jest najlepszy sposób wymyślony przez chimerę na ucięcie niekończących się pytań poczciwego Edmundka? Tego, a nawet wiele, wiele więcej możecie się dowiedzieć z barwnej i zabawnej Księgi smoków Edith Nesbit

Isadora | 2010-10-19

Zbiór zabawnych i interesujących historyjek o smokach.Cóż więcej można napisać? Na pewno warto sięgnąć po tę książkę,spodoba się nie tylko dziecku - na mnie także wywarła pozytywne wrażenie.

mdadamiec | 2016-03-31

To wspaniała książka, towarzyszka dzieciństwa, która tak naprawdę zachwyciła mnie, kiedy odkryłem ją ponownie po latach w czasie świątecznego sprzątania. Wielkim atutem są przepiękne ilustracje.

Meowth | 2016-02-24
sónia | 2016-02-17