Puch, kot nad koty

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
espeja

Ciepła, zabawna opowieść o kotach (i innych zwierzakach), z których każdy ma inny charakter: i Puszek, i Czarnuszek, i ich matka - dzika kotka i jej dzieci ...

Evik | 2011-04-14
Przeczytana: 11 maja 2011

Lubię książki pana Grabowskiego. Przeczytałam ich kilka. Książka "Puch kot nad koty" opowiada o życiu nieco niesfornego i egoistycznego kotka Pucha i jego przyjaciół, zarówno tych kocich, jak i psich. Po wielu przygodach Puch zmienia charakter.
Ważnymi postaciami są tutaj oczywiście Krysia i Katarzyna.
Książka niestety mi zaginęła, a chętnie sięgnęłabym po nią, mimo swego wieku.

Filemona | 2011-09-18

Ulubiona książka z dzieciństwa! Ależ ja się zatapiałam w tych przygodach Puszka, to były czasy... Śliczna książka, czytałam ją kilka razy i z pewnością kiedyś jeszcze po nią sięgnę.

Patrycja | 2015-02-12

bardzo fajna i ciekawa opowieść :) zabawne wątki i wciągająca fabuła, do tego można się wczuć w myśli i uczucia zwierząt. ubawiłam się przy niej do łez,jak również miewałam chwile małej grozy:) polecam:)

Cineczka | 2014-06-27
Przeczytana: 1958 rok

Moja najukochańsza książka z dzieciństwa. Nadal jest moim skarbem, choć sfatygowana niemiłosiernie. Kocham także ilustracje tej książki, nakreślone ręką Konstantego Sopoćki. Zaprzyjaźniony introligator zrobił co się dało, aby nieco odświeżyć to moje cudo, ale nówki już dawno nie przypomina. :D

Eva Maria Papadaki | 2011-11-15

Fantastyczna ksiazka z dziecinstwa, do dzis mnie bawi, szkoda ze nikt nie zrobil filmu na podstawie tej ksiazki

sapho | 2013-07-27

Jedna z najulubieńszych z dzieciństwa!

Cineczka | 2014-06-19
Przeczytana: 1958 rok

Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Znałam ją niemal na pamięć. Mam w swoich zbiorach bardzo stare wydanie z 1958 roku. :)

Mruczus99 | 2011-11-16
Przeczytana: 2004 rok

Kocham tą książkę, uczyłam się na niej czytać!

Edyta | 2018-03-15
AldivonKacap | 2017-09-17