Napaść na Selonii

Assault at Selonia
8372451977
star wars
Drzewko

Luke Skywalker zwraca się o pomoc do dowódców floty Bakury. Wypożyczone Nowej Republice cztery okręty kierują się w stronę systemu Korelii. Nieoczekiwanie jedna z jednostek zostaje zniszczona przez gigantyczne repulsory zainstalowane na Selonii. Dla Nowej Republiki oznacza to początek wojny z jeszcze jednym przeciwnikiem.

Janush Jarosh | 2015-08-27
Na półkach: Star Wars, Przeczytane
Przeczytana: 27 sierpnia 2015

Trylogia Korelianska czesc 2 (z 3) - Napasc na Selonii. W poprzedniej czesci wybucha powstanie na Korelii, ktorego przywodca jest kuzyn Hana Thrackan Sal-Solo. W systemie Korelii pojawia sie tajemnicze potezne pole interdykcyjne, ktore uniemozliwia podroze ponadswietlne i uziemia wszystkich bohaterow w obrebie tego systemu. Luke'owi i Lando, ktory chyba znalazl odpowiednia kandydatke udaje sie stamtad jednak wyrwac. Han Solo zostaje schwytany podczas akcji sabotazowej, ktora ma na celu ulatwic agentce Kalendzie wykradniecie statku X-TIE, by mogla dowiezc informacje na temat powstania na Coruscant. Chewbacca wraz z dziecmi ucieka Sokolem, jednak potyczka ze statkami uszkadza im naped nadswietlny, udaja sie na Dralie. Luke i Lando leca sie na Coruscant. Ackbar probuje namowic Luke'a by ten wykorzystal stara znajomosc z Gaeriela Captison z Bakury by wspomogla ich flota statkow, gdyz noworepublikanska flota jest w rozsypce. Leia wraz z Mara Jade jest wieziona przez Lige Istot Ludzkich,...

erso | 2016-08-24
Przeczytana: 03 sierpnia 2016