Pakt na Bakurze

Wydawnictwo: Amber
The Truce at Bakura
star wars
Drzewko

Ssi-ruuk, dawni sojuszniczy Imperium, po śmierci imperatora szykują się do podboju galaktyki. Obi-Wan Kenobi wysyła Luke’a z misją na planetę Bakura, skąd zostały odebrane sygnały nieprzyjaciela. Rebelianci i wojska Imperium jednoczą swe siły, chcąc stawić czoło wspólnemu wrogowi. Aby uniknąć otwartej wojny próbują jeszcze zażegnać konflikt na drodze dyplomatycznej. Losy całej galaktyki zależą od mediacyjnych talentów księżniczki Leii...

Marcin | 2015-12-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 02 grudnia 2015

Nie najgorsza. Wydarzenia zaraz po Powrocie Jedi. Siły Sojuszu zmęczone po ostatniej bitwie muszą stawić czoło zagrożeniu płynącemu od nieznanej rasy.

juliett | 2013-12-24
Przeczytana: lipiec 2012

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji z Gwiezdnych wojen:)

Po przeczytaniu Trylogii Thrawna ta książka była dla mnie torturą. Była jakaś... wulgarna, sama nie wiem, jak to określić. Han mówiący do Luke'a ''wieśniaku'' - to było okropne! I dlaczego Chewbacca SZCZEKA?! Romans między Luke'm a Gaerielą był strasznie infantylny. Strasznie. Właściwie od połowy książki zaczęło się coś dziać. Jedyną postacią, którą polubiłam, była Eppie.
Ogólnie raczej nie polecam.

kamolis | 2013-12-15

Moja pierwsza książka z uniwersum Star Wars.Niezwykle nieudana pod względem autorskim ,jednakże przestawia bardzo ważny wątek z punktu widzenia relacji miedzy Imperium a Sojuszem Rebeliantów.

Rebelson1990 | 2017-05-15
Przeczytana: 15 maja 2017