Zwycięstwo na Centerpoint

Wydawnictwo: Amber
Showdown at Centerpoint
star wars
Drzewko

Luke Skywalker i Lando Calrissian ladują na Centerpoint. Tam odkrywają, że ktos przygotowuje gigantyczne repulsory stacji do unicestwienia jednego ze słońc. Śmierć grozi milionom mieszkańców całego systemu planetarnego. Równocześnie wokół Centerpoint gromadzą się okręty floty, która zamierza zadać ostateczny cios Nowej Republice.

Janush Jarosh | 2016-02-18
Przeczytana: 17 lutego 2016

Trylogia Korelianska czesc 3 (z 3) - Zwyciestwo na Centerpoint. W poprzedniej czesci dochodzi do zjednoczenia rozproszonych bohaterow. Han wraz z Leia i Mara udaja sie na Selonie. Luke i Lando sa ponownie razem na bakurianskiej flocie, probuja zbadac stacje Centerpoint, ktora jest wielka jak ksiezyc. Dzieciaki wraz z Chewbacca i swoim guwernantem odkrywaja kolejna starozytna maszyne na Dralii, ktora okazuje sie byc gigantycznym systemem repulsorowym sluzacym do przenoszenia planet. Moze byc z tego rowniez potezna bron - ktora niszczy statek jednym uderzeniem. Ciekawski Anakin uruchamia ja i cala grupa wpada w rece Thrackana...
Kolejny ciag dluzyzn, pierwsze kilkadziesiat (!) stron poswiecono ladowaniu stozkostatku Hana na planecie Selonii, rozwleczono to do granic mozliwosci... Podsumowujac: wycinajac dluzyzny mozna z tej trylogii zrobic jedna niegruba ksiazke.

Eufrozyna | 2013-09-07

Widać, że autora baaardzo podniecają dłuuugie lądowania statków. Cóż... każdy z nas ma swój fetysz ;)

erso | 2016-08-24
Przeczytana: 04 sierpnia 2016