Urodzony pod Marsem

Wydawnictwo: ALFA
Born Under Mars
Urodzony, pod, Marsem
dona

Ray Mallin po powrocie z gwiazd stwierdza, że jego rodzinna planeta - Mars - popadła w przerażający rozkład i apatię. Nie ma jednak czasu na rozważenie krytycznej sytuacji swojego świata - zaraz po wylądowaniu zostaje uprowadzony przez agentów jednego z gwiezdnych imperiów i poddany brutalnym torturom, które mają go zmusić do wyjawienia szczegółów ostatniej podróży. Gdy Ray zwróci się o pomoc do swego marsjańskiego mentora, napotka zdradę, intrygę, niebezpieczeństwo... i tajemnicę, która może wpłynąć na przyszłość ludzkości!

Rivian | 2016-11-08
Na półkach: 2016, Przeczytane