W związku z trudnościami, jakich nastręczał wybór wśród tak ogromnego bogactwa materiałów zgromadzonych przed ponad czterdzieści lat, konieczne było przyjęcie pewnych zasad. Czytelnik znajdzie tutaj po jednym opowiadaniu każdego autora. Wydawca przedstawia tu coś na kształt mieszanki, gdzie opowiadania lżejsze, stanowiące doskonałą rozrywkę dla czytelników, przeplatają się z poważniejszymi, a krótkie długimi. Grupa tu zebrana jest niezwykle różnorodna. Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu ich opowiadania.

deprywacja | 2011-03-27

jak ja to dawno czytałem...

| 2016-09-30
murarz | 2016-07-12