Nowy ślad Czarnych Stóp

Cykl: Czarne Stopy (tom 2)
Wydawnictwo: Śląsk
ślad, czarne stopy, harcerze, przygoda
Ivyll

"Czarne Stopy", bo tak nazywa się harcerski zastęp, przeżywają niezliczone wakacyjne przygody. W sierpniu, pod koniec wakacji, zastęp opuszcza Góry Świętokrzyskie i harcerze powracają do rodzinnego miasta. Interesujące zajęcia i zaskakujące przygody wypełniają resztę wakacyjnych dni. Do zastępu trafia Tadek Pióro, z którym związana jest pewna tajemnica i wokół którego rozgrywa się główna intryga powieści. Koledzy widzą, że Tadek kogoś się boi i jest przekonany, że ktoś go śledzi.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

doxy89 | 2015-11-16
Przeczytana: 2003 rok

Dalsze losy sympatycznych harcerzy z zastępu "Czarne Stopy". Pełna humoru książka, idealna dla dzieci w wieku 10-12 lat, zwłaszcza tych zafascynowanych harcerstwem, leśnymi wyprawami z plecakiem i noclegami pod namiotem. Książka bawi i uczy.

| 2014-06-26

Niezapomniana młodzieżowa lektura :-)

dyktator98 | 2015-01-15
Przeczytana: 14 stycznia 2015

Ciekawa kontynuacja książki "Czarne stopy".
Poruszone zostały w niej tematy patriotyzmu , tolerancji , wyrozumienia i potrzeba pomocy innym.
Polecam jako kontynuacje Czarnych Stóp :)

katastrofa | 2011-03-04
Przeczytana: 04 marca 2011

Pamiętam tę książkę z dzieciństwa i muszę przyznać, że niewiele się od tamtej pory zestarzała. Dodam nawet, że takich fajnych ilustracji jak Miklaszewskiego dzisiaj ze świecą szukać.

Vastige | 2013-08-30

Podobnie jak przy czytaniu "Czarnych Stóp" bardzo się uśmiałam i nie raz ją jeszcze przeczytam. Doskonała dla czytelników w praktycznie każdym wieku.

butterfly_ | 2019-02-16
Donsorucz | 2019-01-01