Tak wiele jest strachów

Okładka książki Tak wiele jest strachów
Seweryna Szmaglewska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Prószyński i S-ka
2021-08-26
2021-08-26
9788382342093
literatura polska wspomnienia wojna

więcej Więcej

"Tak wiele jest strachów” Seweryny Szmaglewskiej to wszystkie opowiadania autorki zebrane w jednym tomie. Nie jest to pospieszna lektura,te opowiadania najlepiej czyta się w skupieniu, powoli, ważąc każde słowo, gdyż autorka pisze tak, że czasami naprawdę trzeba zastanowić się nad przesłaniem.

Mimo że czasami podejmowana tematyka zdaje się być lekka to i tak w powietrzu...

• Obozy
  • Do kupienia
  • Chcę KUPIĆ
  • Legimi
  • Must READ
  • Wojenne
  • Opowiadania

Dodaj cytat z książki Tak wiele jest strachów