Pierścień światła

Tłumaczenie: Zuzanna Jakubowska
Cykl: Rodzina Austinów (tom 4)
Wydawnictwo: Media Rodzina
A Ring of Endless Light
powieść amerykańska

Czwarty i ostatni tom o rodzinie Austinów. Podczas wakacji na wyspie u dziadka Vicky odkrywa w sobie niezwykły dar - potrafi porozumiewać się z delfinami... Czy obcowanie z naszymi morskimi przyjaciółmi pomoże bohaterce pogłębić wrażliwość, odnaleźć miłość, oswoić śmierć?

Karotka | 2016-05-26

Cudowna opowieść o życiu (również o tej jego części, którą jest śmierć). Rodzina Austinów znów pokazuje, jak niezwykła drzemie w niej siła. Vicky stała mi się naprawdę bliska.Podobnie jak ona, wolałabym nie wiedzieć o wielu nieszczęściach na świecie, ale wiem, że od tego one nie znikną. W tej części nie miałam żadnych wątpliwości, którego z chłopaków wybrałabym na miejscu Vicky. Adam zachwycił mnie. Był troskliwy i czuły. Jego powściągliwość oraz to, że traktował czasami Vicky jak dziecko jestem w stanie mu wybaczyć. Vicky zwróciła uwagę na to, że Adama rozświetla jego wewnętrzne światło, z wielką pasją i zaangażowaniem mówił o tym, co go interesowało, przy tym był niezwykle inteligentny, tacy ludzie zdobywają również moją sympatię. Zachary niezaprzeczalne coś w sobie ma, ale zdecydowanie jest zbyt przejęty sobą, zagadkowy, właściwie on jeszcze nie do końca zrozumiał i poznał samego siebie. Zachary jest fascynujący i przychyliłby Vicky nieba. Przerażające jest to, że w jednej...

Rose | 2011-06-08
Przeczytana: 07 czerwca 2011

Moja ulubiona część serii o Austinach, stanowczo wyrórzniająca się na tle innych. Przepiękna opowieść o miłości, nienawiści, świetle, mroku, śmierci i życiu. O tym, jak bardzo te rzeczy przeplatają się wzajemnie. Jestem fanką Zacharego, ale musze przyznać, że to, co jest pomiędzy Vicky a Adamem, jest o wiele potężniejsze od każdego uczucia, jakie mogłaby ona żywić do Zaka.

sylabye | 2017-04-21
Magdalena | 2017-02-13