Tajemnica zaklęcia

Tłumaczenie: Maciejka Mazan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Super". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Doomspell
83-7245-903-7
Tajemnica, zaklęcia
Enyo

Rachel i Eryk, porwani przez potężną siłę, trafiają w jakieś tajemnicze miejsce. Jak tysiące ich rówieśników przed nimi są jeńcami złej czarownicy. Wiedźma długo czekała na Rachel i jej niezwykły dar, który chce wykorzystać do swoich straszliwych planów. Ale i dla jej więźniów Rachel jest jedyna nadzieją... Znakomita książka dla młodych miłośników fantastyki, tom pierwszy trylogii.

Aniela_Rose | 2015-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

Miło wrócić do książki, którą czytał się w dzieciństwie i która miała ogromny wpływ na mój Innoświat (mój świat wyobraźni).

Opowieść jest interesująca, czyta się szybko. Dla mnie zdecydowanie za mało wejścia w psychikę postaci, ale wiadomo, to książka dla młodszych Czytelników i skoro moją duszę w dzieciństwie książka pochłonęła, to najwyraźniej głębokie przemyślenia nie są tu potrzebne.

Jedynym minusem dla mnie jest opis śmierci pewnej postaci- łamanie kości i kręgosłupa nie wydaje się być przyjemne dla Młodego Czytelnika.

Opowieść lekka, dobra jako odskocznia od poważniejszej literatury.

BlackCat | 2015-02-03

dla młodzieży, przeczytałam parę lat temu ale z chęcią przeczytam ponownie, jest świetna :)

Amelia | 2012-03-28

Uwiodła mnie ta historia swoją oryginalnością i magią. Nie mogłam przestać czytać.

Nycza | 2010-11-10
Przeczytana: marzec 2010

Skierowana do młodzieży. Typowe fantazy: dwójka dzieci porwana przez czarownicę. Jednak nie kończy się, ani nie powiela zdarzeń przedstawianych w tego typu powieściach czy bajkach.

| 2012-01-12

Ciekawa książka fantastyczno przygodowa z nagłymi zwrotami akcjami i rozbudowanymi postaciami. Czyta się jednym tchem!

emilia-milkaslonce | 2013-03-18
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo fajna książka dla młodzieży serdecznie polecam.

Lycoris | 2013-03-22
Przeczytana: 22 marca 2013

Bardzo sympatyczna książka. Napisana prostym językiem, w sam raz dla młodszych czytelników, jednocześnie pełna oryginalnych pomysłów i niezwykłych, wyrazistych obrazów.

Rosalie Soiree | 2016-11-08
Lucy05 | 2016-10-16