Dwie dziewczyny i chłopak

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kto na Ławce Wyciął Serce..., Love Story [Videograf II]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ex Libris
Sharing Sam
dla młodzieży, nastolatki
Iga

"Pojechaliśmy daleko i szybko. Pędziliśmy przez gęste powietrze, aż dostałam gęsiej skórki na ramionach. Zamknęłam oczy, wypełnił mnie hałas silnika i wspomnienie motocykla Sama, który leciał w powietrzu. Mogę w każdej chwili umrzeć! - pomyślałam. Zatoczyliśmy szeroki zakręt. Poczułam się jak na diabelskim młynie. (...) Ale po chwili wszystko zniknęło." fragment powieści.

Katherina87 | 2012-11-21

Ma ktoś ową powieść do odkupienia, tudzież może mi podesłać jakiś link? c: Chętnie przeczytałabym tę historię ponownie, pamiętam, że bardzo mi się podobała; nawet skłaniała do refleksji nad śmiercią...

PanicDemonic | 2010-09-20
Przeczytana: 2004 rok

Romans dla młodszych dziewczyn. Mając około 12 lat przeczytałam ją kilka, jeśli nie kilkanaście razy. Gdyby nie motyw śmierci jednej z dziewczyn byłoby to typowe romansidło dla zakochanych trzynastolatek. Jest jednak inaczej, kiedyś, kiedy ją czytałam wyjątkowo mnie wzruszyła.
Porusza i wzbudza do refleksji te najmłodsze czytelniczki.

Paulinkowa | 2014-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2014

Lektura na jeden dzień.
Opowiada o Samie, Al, Iz.
Iz jest poważnie chora.
Czy umrze, czy przeżyje?

Co zrobi Sam i Al?
Kto będzie ze sobą?
Książka dziwna ...
~Paulina

Ginger | 2012-07-02

Świetna książka. Opowiada o miłości, prawdziwej przyjaźni, poświęceniu, szczerości, ale także chorobie. Bardzo dobrze napisana, dość krótka, można w godzinę przeczytać ;] Polecam, w sumie dla osób w każdym wieku :)

Natalia | 2013-06-02

Książka ukazuje prawdziwą przyjaźń, miłość, szczerość, wierność i poświęcenie. Jest jednak krótka i według mnie za szybko się kończy, wolałabym aby była troszkę dłuższa tak aby można było dowiedzieć się czegoś więcej o losach bohaterów. Ogólnie książka jest bardzo dobra, wręcz świetna.

monika204 | 2013-05-01

Fajna książka. Czytałam ją co prawda kilka lat temu, ale podobała mi się. Jest krótka i szybko się ją czyta. Polecam szczególnie dziewczynom w wieku 12/13 lat.

Zakręcona | 2013-03-30
Przeczytana: 2011 rok

Książkę czytałam co najmniej 3 razy i mam 100% pewnośc, ze jest moją ulubioną. Za każdym razem, gdy główna bohaterka czyta list od Izzie i w momencie jej pogrzebu płaczę. Jest to niezwykle wzruszająca historia prawdziwej miłości, przyjaźni i poświęcenia. Sczególnie polecam :* Gwarantuję niezwykłe wrażenia.

Maciek1886 | 2012-08-10
Przeczytana: 09 sierpnia 2012

Dobra, przyjemna książka. Jest w niej wszystko: miłość, przyjaźń, marzenia, smutek i wiele innych ciekawych rzeczy. Jest krótka, ale głęboka, skłaniająca do refleksji.

Lady_O | 2011-05-23
Przeczytana: lipiec 2010

Chyba jedna z niewielu książek, która mnie w jakimś stopniu wzruszyła.

Half-Minute Horrors
    Cassandra Clare, Joseph Delaney, James Patterson, Holly Black, Lemony Snicket,...
    Inwazja
    Katherine Alice Applegate