Dwie dziewczyny i chłopak

Okładka książki Dwie dziewczyny i chłopak Katherine Alice Applegate
Okładka książki Dwie dziewczyny i chłopak
Katherine Alice Applegate Wydawnictwo: Ex Libris Seria: Kto na ławce wyciął serce... literatura dziecięca
literatura dziecięca
Kto na ławce wyciął serce...
Sharing Sam
Ex Libris
2002-01-01
2002-01-01
Ewa Westwalewicz-Mogilska
dla młodzieży nastolatki

Książka ukazuje prawdziwą przyjaźń, miłość, szczerość, wierność i poświęcenie. Jest jednak krótka i według mnie za szybko się kończy, wolałabym aby była troszkę dłuższa tak aby można było dowiedzieć się czegoś więcej o losach bohaterów. Ogólnie książka jest bardzo dobra, wręcz świetna.

Fajna książka. Czytałam ją co prawda kilka lat temu, ale podobała mi się. Jest krótka i szybko się ją czyta. Polecam szczególnie dziewczynom w wieku 12/13 lat.

Pojechaliśmy daleko i szybko. Pędziliśmy przez gęste powietrze, aż dostałam gęsiej skórki na ramionach. Zamknęłam oczy, wypełnił mnie hałas silnika i wspomnienie motocykla Sama, który leciał w powietrzu. Mogę w każdej chwili umrzeć! - pomyślałam. Zatoczyliśmy szeroki zakręt. Poczułam się jak na diabelskim młynie. (...) Ale po chwili wszystko zniknęło.

Ma ktoś ową powieść do odkupienia, tudzież może mi podesłać jakiś link? c: Chętnie przeczytałabym tę historię ponownie, pamiętam, że bardzo mi się podobała; nawet skłaniała do refleksji nad śmiercią...

Dobra, przyjemna książka. Jest w niej wszystko: miłość, przyjaźń, marzenia, smutek i wiele innych ciekawych rzeczy. Jest krótka, ale głęboka, skłaniająca do refleksji.

Świetna książka. Opowiada o miłości, prawdziwej przyjaźni, poświęceniu, szczerości, ale także chorobie. Bardzo dobrze napisana, dość krótka, można w godzinę przeczytać ;] Polecam, w sumie dla osób w każdym wieku :)

zajebiste

zajebiste

Płakałam jak czytałam tę książkę.

Płakałam jak czytałam tę książkę.

bardzo wciągająca

bardzo wciągająca

Lektura na jeden dzień.
Opowiada o Samie, Al, Iz.
Iz jest poważnie chora.
Czy umrze, czy przeżyje?

Co zrobi Sam i Al?
Kto będzie ze sobą?
Książka dziwna ...
~Paulina

Lektura na jeden dzień.
Opowiada o Samie, Al, Iz.
Iz jest poważnie chora.
Czy umrze, czy przeżyje?