Dziwne przypadki przed moją egzekucją

Wydawnictwo: Agencja Omnipress
dona

Amerykańskie opowiadania kryminalne. Ich osią jest, oczywiście, zbrodnia, ale jest ona szczególnego rodzaju. Inteligentnie zaplanowana, drobiazgowo przemyślana, wymagająca nie tylko odwagi i determinaji, ale i oparta na sprytnym pomyśle, który ma zapewnić sprawcy bezkarność. Bohaterami tych utworów nie są pospolici przestępcy, lecz tak zwani porządni, przyzwoici ludzie, którzy decydują się na...

Amerykańskie opowiadania kryminalne.
Ich osią jest, oczywiście, zbrodnia, ale jest ona szczególnego rodzaju. Inteligentnie zaplanowana, drobiazgowo przemyślana, wymagająca nie tylko odwagi i determinaji, ale i oparta na sprytnym pomyśle, który ma zapewnić sprawcy bezkarność. Bohaterami tych utworów nie są pospolici przestępcy, lecz tak zwani porządni, przyzwoici ludzie, którzy decydują się na popełnienie jednorazowego morderstwa w nadziei, że będą nadal kroczyć przez życie z niewinną miną.
Inni autorzy: Abbot Stanley, Craig Jonathan, Deal Borden, Deming Richard, Dresner Hal, Ellis Dick, Flora Fletcher, Gilford C. B., Honig Donald, McGrady Mike, Hickey Joe, Mergendahl Charles, Miller Wade, Sisk Frank, Slesar Henry

Kira | 2014-10-31
mikaax | 2014-05-22