Lato w kuchni przez okrągły rok

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Filo
Forever Summer
978-83-924359-1-4
Nigella Lawson, kuchnia
Pistacia

"Lato w kuchni przez okrągły rok" to kolejna, po "Nigella gryzie", książka Nigelli Lawson wydana w Polsce. "Lato w kuchni przez okrągły rok" prezentuje zbiór nieskomplikowanych, oryginalnych i smakowitych przepisów, w których autorka pokazuje w jaki sposób w ciemne i długie zimowe dni przywołać leniwe, ciepłe lato. Nigella Lawson, zwana "Domową Boginią", jest najbardziej znaną Brytyjką gotującą na ekranie, której program o gotowaniu jest jednym z najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii i został wyemitowany przez większość stacji telewizyjnych na świecie w tym w TVN i TVN Style w Polsce. Nigella Lawson została wielokrotnie ogłoszona jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Iwona | 2011-02-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Mam

Lato, słońce, owoce, piękne zdjęcia i Nigella opisująca to wszystko z naturalnym urokiem. Jak zwykle cudo!

pannamewa | 2015-12-05

Świetna książka z przepisami na cały rok. Przepiękne zdjęcia są dodatkowym atutem. Przepisy podane w jasny i czytelny sposób.

Dominika P | 2010-12-01
Przeczytana: styczeń 2010

Książka w podobnym klimacie do "Nigella gryzie". Książki, tak jak potrawy pochłania się najpierw oczami. Mi się wnętrze nie do końca podoba, jest proste, ale w tej prostocie nie ma uroku. Nie ogląda się tej książki z jakąś szczególną przyjemnością. Same przepisy ok.

Alivea | 2011-07-17
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne, Posiadam

Nigella w lecie - a właściwie przez okrągły rok to zestaw przepisów na letnie miesiące, pikniki, przyjęcia - drinki, lody, pieczone żeberka...

Kinga | 2011-10-24
Przeczytana: październik 2011

Książka w której nie brak pikantnych, wakacyjnych smaków.

spring | 2016-11-04
Przeczytana: 2015 rok