Ostatnia dziedziczka

dona

źródło opisu: BIS, 2009

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Elżbieta Meredith, najmłodsza córka Rosamundy Bolton, wolała spokojne życie we Friarsgate niż dworskie uciechy, dopóki nie dowiedziała się, że w imię zabezpieczenia przyszłości ukochanych włości musi udać się na dwór króla Henryka VIII, żeby znaleźć odpowiedniego męża. Po przybyciu na królewski dwór Elżbieta szybko wywołuje zgorszenie, zaprzyjaźniając się z Anną Boleyn, kochanką króla, i wdając się w rozkoszny flirt z Flynnem Stuartem, pochodzącym z nieprawego łoża bratem króla Szkocji, Jakuba V. Jej przyszłość jednak była związana z Friarsgate, a słabość do Szkotów pchnęła ją w silne ramiona Baena MacColla." - opis z okładki

Ana Janik | 2014-10-24
Na półkach: 2014, Przeczytane

Dużo bardziej mi się podoba ten romans niż "Cnotliwa Filipa"

Milusia | 2016-06-28
Marianna | 2016-05-09