Wszystkie szczęśliwe poranki

Wydawnictwo: BIS
All the sweet tomorrows
83-88461-82-6
dona

Piękna, inteligentna i odważna Skye Omalley, dziedziczka wielkiej fortuny, ciężko doświadczona przez życie, ulega szantażowi królowej Elżbiety i poślubia, z przyczyn politycznych, ponurego diuka Beaumont de Jaspre, władcę śródziemnomorskiego księstewka. I właśnie wtedy dociera do niej wiadomość, iż jej poprzedni ukochany mąż, którego uznano za zmarłego, prawdopodobnie żyje i przebywa w Algierze. Skye stawia wszystko na jedną kartę, by się przekonać, czy to prawda. Lecz bieg wydarzeń całkowicie ją zaskakuje. Śmierć, miłość, namiętność, szczęście, rozpacz i nadzieja okażą się nieodłącznymi towarzyszami jej podróży w nieznane.

grażyna | 2012-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 2010 rok

"Piękna, inteligentna i odważna Skye O’Malley, dziedziczka wielkiej fortuny, ciężko doświadczona przez życie, ulega szantażowi królowej Elżbiety i poślubia, z przyczyn politycznych, ponurego diuka de Beaumont de Jaspre, władcę śródziemnomorskiego księstewka. I właśnie wtedy dociera do niej wiadomość, iż jej poprzedni ukochany mąż, którego uznano za zmarłego, prawdopodobnie żyje i przebywa w Algierze. Skye stawia wszystko na jedną kartę, by się przekonać, czy to prawda." - opis z okładki

ewa0818 | 2013-03-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2005 rok

Bardzo ciekawa ksiazka

Jadwiga | 2012-09-23
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

Wciągnęły mnie książki Bertrice Small. Zostały mi do przeczytania 4 tytuły, w tym "wszystkie szczęśliwe poranki"

Joanna | 2016-07-17
Przeczytana: 29 lipca 2016