Okładka książki Kochając wroga

Kochając wroga

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
dona
6,23 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Król Szkocji bezlitośnie podporządkowuje sobie kolejne ziemie, zamki oraz klany. Najwyraźniej nie zamierza pominąć również Dunstaffnage, rodowej siedziby MacDougallów. Lara, zwykle odważna i nieugięta, musi ulec zaufanemu rycerzowi króla, Sebastianowi z Cleish. Stawia on Laurze ultimatum: albo go poślubi, albo zginie z jego ręki...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

Polecamy

Opinie czytelników
Ewelynn | 2014-05-27
Przeczytana: 27 maja 2014

Łatwy i przyjemny do przeczytania jak każdy romans historyczny jednak jest tak schematycznie napisany i łatwy do przewidzenia ze miałam wrażenie jak bym już go kiedyś czytała.

Klaudia | 2014-08-22

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku