Okładka książki Kochając wroga

Kochając wroga

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
dona
5.92 (12 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Król Szkocji bezlitośnie podporządkowuje sobie kolejne ziemie, zamki oraz klany. Najwyraźniej nie zamierza pominąć również Dunstaffnage, rodowej siedziby MacDougallów. Lara, zwykle odważna i nieugięta, musi ulec zaufanemu rycerzowi króla, Sebastianowi z Cleish. Stawia on Laurze ultimatum: albo go poślubi, albo zginie z jego ręki...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

Polecamy

Opinie czytelników
Ewelynn | 2014-05-27
Przeczytana: 27 maja 2014

Łatwy i przyjemny do przeczytania jak każdy romans historyczny jednak jest tak schematycznie napisany i łatwy do przewidzenia ze miałam wrażenie jak bym już go kiedyś czytała.

Jezabel | 2014-07-03

Kalendarium literackie
  • Elias Canetti
    109. rocznica
    urodzin
    Tylko że powieści nie są żadną strawą dla ducha. Przyjemność, jaką być może sprawiają, przepłaca się niezmiernie; rozkładają one najlepszy charakter. Człowiek uczy się wczuwać w rozmaite typy ludzkie, zaczyna smakować w różnorodności, wciela się w postacie, które mu się podobają. Każde stanowisko st... pokaż więcej
  • Dawid Grosman
    60. rocznica
    urodzin
    Zabiję matkę jeśli mnie jeszcze raz urodzi
  • Michael A. Cremo
    91. rocznica
  • Melissa Marr
    42. rocznica
    urodzin
    Czasami miłość oznacza, że trzeba odejść.
  • Josephine Tey
    118. rocznica
  • Adam Boniecki
    80. rocznica
    urodzin
    (...) drzemie w nas wciąż nadmiar lęku, słabości, poczucia niższości. Człowiek pewny swojej ojczyzny, nie będzie szalał na jej punkcie. Człowiek pewny swojej wiary nie będzie wszędzie węszył jej prześladowań. I odwrotnie. To niepewność własnych przekonań budzi agresję obronną u wszystkich stworzeń,... pokaż więcej
  • Witold Gombrowicz
    45. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbicia w duszy drugiego człowieka.
  • Randy Pausch
    6. rocznica
    śmierci
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Znajdź nas na Facebooku