Okładka książki Kochając wroga

Kochając wroga

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
dona
6,23 (13 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Król Szkocji bezlitośnie podporządkowuje sobie kolejne ziemie, zamki oraz klany. Najwyraźniej nie zamierza pominąć również Dunstaffnage, rodowej siedziby MacDougallów. Lara, zwykle odważna i nieugięta, musi ulec zaufanemu rycerzowi króla, Sebastianowi z Cleish. Stawia on Laurze ultimatum: albo go poślubi, albo zginie z jego ręki...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

Polecamy

Opinie czytelników
Ewelynn | 2014-05-27
Przeczytana: 27 maja 2014

Łatwy i przyjemny do przeczytania jak każdy romans historyczny jednak jest tak schematycznie napisany i łatwy do przewidzenia ze miałam wrażenie jak bym już go kiedyś czytała.

Klaudia | 2014-08-22
Jezabel | 2014-07-03