Kochając wroga

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
6 (14 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Król Szkocji bezlitośnie podporządkowuje sobie kolejne ziemie, zamki oraz klany. Najwyraźniej nie zamierza pominąć również Dunstaffnage, rodowej siedziby MacDougallów. Lara, zwykle odważna i nieugięta, musi ulec zaufanemu rycerzowi króla, Sebastianowi z Cleish. Stawia on Laurze ultimatum: albo go poślubi, albo zginie z jego ręki...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Ewelynn | 2014-05-27
Przeczytana: 27 maja 2014

Łatwy i przyjemny do przeczytania jak każdy romans historyczny jednak jest tak schematycznie napisany i łatwy do przewidzenia ze miałam wrażenie jak bym już go kiedyś czytała.

Carolina_174 | 2014-11-21

Kalendarium literackie
  • Lisa Unger
    45. rocznica
    urodzin
    Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny ok... pokaż więcej
  • Tadeusz Słobodzianek
    60. rocznica
  • Ron McLarty
    68. rocznica
    urodzin
    Ludzie, których kochasz, potrafią cię podnieść na duchu i potrafią zamącić ci w głowie. Rozumienie ich nie wydaje się takie ważne, kiedy są w twoich myślach. To dlatego miłość powinna być łatwa.
  • Alfred Elton van Vogt
    79. rocznica
  • Ludwig Wittgenstein
    126. rocznica
    urodzin
    Granice naszego języka oznaczają granice naszego świata.
  • Sławomir Łubiński
    81. rocznica
  • Morris West
    99. rocznica
    urodzin
    Samotność to nic nowego. Prędzej czy później dotyka każdego z nas. Umierają przyjaciele, członkowie naszych rodzin, kochankowie i mężowie także.
  • Hubert Selby
    11. rocznica
    śmierci
    Zaraz! Boże wszechmogący wygląda na to że całe dotychczasowe życie upłynęło jej na czekaniu. Czekaniu na co???? Czekaniu na to by zacząć żyć. Tak, zgadza się, czekała na to by zacząć żyć. (...) Wszystko co robiła było jedynie próbą generalną przed życiem.
  • Bjørnstjerne Bjørnson
    105. rocznica