Miłosna edukacja

Okładka książki Miłosna edukacja
Bertrice Small Wydawnictwo: Amber Seria: Love&Story literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Love&Story
A Memory Of Love
Amber
2011-01-01
2002-01-01
Krzysztof Sokołowski
romans histroyczny

Książki Beatrice Small są... inne od reszty romansów historycznych. To nie Catherine Coulter, Jude Deveraux czy Amanda Quick. Nie, tu jest więcej - więcej bohaterów, seksu i wyuzdania. Tu wierność ma różne oblicza, a miłość wcale nie musi trwać wiecznie. Godne polecenie dla każdego, kto twierdzi, żę romanse historyczne są nudne i oczywiste.

Rhonwyn była wychowywana jak...

Naprawdę świetna i wciągająca powieść historyczna.
Czytanie jej to sama przyjemność i jestem pewna że, wiele razy do niej powrócę.

Dlaczego w takim razie oceniam na 7 ,a nie na 8 ? Moim zdaniem czasem opisy były przydługie i po romansie historycznym najwięcej oczekuje właśnie porywającego romansu. Tutaj mamy dużo erotyki, pobudzającej zmysły i wyobraźnie i niby jest wątek...

Książka z wdziękiem napisana.Miłosne wątki typowe dla autorki.Widać,że wymyślona bohaterka jest kochana przez autorkę i darzy ją specjalną estymą co czytelnik od razu wyczuje.Mnie się bardzo spodobało opisy codziennego życia w średniowieczu radość z codziennych radość ze żniw,ze zmian pór roku.Człowiek zagłebia się w tym świecie jakby istniał on naprawdę.

Następna książka Beatrice Small na mojej półce.

Rhonwyn i Glynn są dziećmi księcia Llywena, lecz nikt nie ma o tym pojęcia, bowiem książę dobrze strzeże swojej rodziny.
Książę Llywenn ap Gryfydd jest księciem Walii. Jego dzieci, po śmierci matki a jego ukochanej Valii, zostają przeniesione do zamku Cythraul.Tam zajmują się nimi żołnierze.

Mijają lata. Książę pojawia...

Nigdy nie bylam zagorzalym fanem sriedniowiecznych romasow, niestety ksiazka ta nie zmienila mojej opini. Ksiazka nie jest zle napisana, ale te wszystkie "meskie miecze" i "milosne pochwy"... Co do samej historii, to nie jest ona szablonowa i zdecydownie zaskakuje, ale nie jestem pewna czy pozytywie. Jezeli oczekujesz prostej opowieci, to jej tutaj nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wydane do biblioteki

Lekko naiwna i tendencyjna, ale dobrze i szybko się czyta.

Zmysłowo i erotycznie niespokojna książka!
Nadpobudliwa ku uciesze czytelników,którzy nie chcą zasnąć czytając!

Nie wiesz nic o swoim ciele,tak zostałaś wychowana;trafia ci się małżonek-egoista w łóżku;uważasz się za oziębłą;trafisz do niewoli i boom!Olśnienie!Wyparcie!Odzyskana zmysłowość!
Powroty nie są łatwe,jeśli okazuje się,że nie masz już do czego,a splamiony honor...

Fajna. Mi się bardzo podobała.

Szału nie ma ;)

• Romans historyczny
  • Romans
  • Domowa biblioteczka
  • Romanse - me gusta :D
  • 2018
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Miłosna edukacja