Gracz

The Baller: A Down and Dirty Football Novel
Empik Go
2023-07-12
2023-07-12
seks erotyka gra sportowiec dziennikarka romans namiętność flirt instynkt zwycięstwo rozgrywka
Inne

Bardzo ciekawa i wyróżniająca się na tle romansideł historia. Podobało mi się że był poruszony wątek bardziej zdrady emocjonalnej niż jak zawsze fizycznej.

Bardzo przyjemna książka. Spodziewałam się oklepanego banału a zostałam pozytywnie zaskoczona :)

Akcja między głównymi bohaterami nie jest rozciągnięta, fajnie się czyta ich wzajemne podchody, dialogi są zarówno zabawne, pełne ciętych ripost, ale i poważnych rozmów o uczuciach nie brakuje. Nawet sceny intymne nie są zbyt wulgarne i nie powodują rumieńców na policzkach u czytających :) Ciut tajemnicy i niepewności dodaje wprowadzony przez autorkę wątek byłych partnerów. Jest on przemyślany i dzięki temu do samego końca, możemy zastanawiać się co by było gdyby…

Ksiazka "Gracz" to strzal w dziesiatke!
Bardzo dobry romans, z porywajaca fabula, wiarygodnymi bohaterami i ekscytujacymi dialogami.
Uwielbiam glownych bohaterow. Delilah i Brody to swietny duet. Podoba mi sie to, ze postaci przodujace sa szalone, zabawne i pelne energii, i nie ukrywam, pisarka kupila mnie innymi przymiotami bohaterow. Mam tu na mysli dojrzalosc, szczerosc, pokore i pozytywna aure. W tej ksiazce, na prozno szukac niepotrzebnych lamentow, histerycznych placzow, czy nieracjonalnych postaw. Mimo, ze w fabule wiele sie dzieje, autorce udalo sie utrzymac harmonie i logiczny tok zdarzen.

Polecam, zdecydowanie!

Ksiazka "Gracz" to strzal w dziesiatke!

Sięgnęłam po tę książkę z wielką nadzieją że będzie super. Nie była najgorsza, ale nie spełniła moich oczekiwań. Mocne 7

Bardzo dobra książka.

Bardzo dobra książka.

Jeśli szukasz klasycznego, schematycznego ale jednocześnie dobrego romansu to polecam. Ja spędziłam bardzo miło czas i chętnie kiedyś do tej historii wrócę.

Książkę czyta się lekko. Historia bardzo fajna i wciągająca. Rozdziały podzielone pomiędzy bohaterów historii. Jest to typowa opowieść romantyczna, wszystko napisane ze smakiem. Brak wulgarności. Końcówka bardzo emocjonująca. Łzy mimowolnie płynęły mi po policzku. Książkę oceniam bardzo dobrze. Jest to kolejna udana książka autorki.

Delilah jest początkującą dziennikarką sportową, która jest rzucona na głęboką wodę i swój pierwszy wywiad ma przeprowadzić z Brodym Eastonem w szatni po meczu. Nie wie, że podczas tego wywiadu on też coś zrzuci... Aby wyprowadzić ją z równowagi. Kobieta nie chce grać w jego grę, bo nie wie czy facet jest po prostu tak arogancki i zbyt pewny siebie czy po prostu chce ją zaliczyć i odhaczyć na swojej ramie od łóżka. Chce być za to profesjonalistką, udowodnić, że kobiety też mogą być dobre w dziedzinie sportu i trzymać się swoich żelaznych zaad. A najważniejsza z nich jest taka - nie umawia się z graczami. Brody ma jednak inne zasady. Jak na boisku tak i w życiu - to on zawsze wygrywa daną rozgrywkę.

Książka jest pełna humoru i ciętych ripost między głównymi bohaterami. Nie brakuje w niej także scen dla dorosłych, które są idealnie wkomponowane w całą historię Delilah i Brody'ego. Idealna, rozgrzewająca książka na zimowe wieczory.

Serdecznie polecam.

Bardzo fajna książka

Bardzo fajna książka

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tą książką - znalazłam ją przez przypadek, zaczęłam czytać z ciekawości, bo zwykle takich książek nie czytam, i naprawdę miło się zaskoczyłam. Bardzo ciekawie napisana, przyjemny język autora, interesująca fabuła. Nie było to "typowe romansidło", które miało jeden prosty wątek - coś się po prostu działo. Na duży plus wyraziści bohaterowie, którzy zdecydowanie mi się podobali, mieli jakieś historie, wątki, wyraziste osobowości. Książka na plus :)

• 2017