Złapać milionera

Cykl: Bad Boy Billionaires (tom 1) | Seria: Bad Guys
Wydawnictwo: Filia
Tapping the Billionaire
ew_cia

Randki w ciemno? Portale randkowe? Szybkie randki? Ona przerobiła już wszystko. Georgia Cummings nie ma szczęścia w umawianiu się z facetami, a Internet wcale jej w tym nie pomaga. Mimo usilnych starań nie potrafi znaleźć wyjścia z tego dziwacznego, alternatywnego wszechświata, w którym panowie uważają zdjęcie swojego przyrodzenia za świetną alternatywę dla rozmowy. Jeszcze raz ktoś przyśle...

Randki w ciemno? Portale randkowe? Szybkie randki? Ona przerobiła już wszystko.

Mimo usilnych starań nie potrafi znaleźć wyjścia z tego dziwacznego, alternatywnego wszechświata, w którym panowie uważają zdjęcie swojego przyrodzenia za świetną alternatywę dla rozmowy. Jeszcze raz ktoś przyśle jej dwuznaczną fotkę i skreśli mężczyzn na dobre...

Ale dlaczego nie potrafi przestać fantazjować akurat o tym gościu?
Kline Brooks jest uosobieniem niegrzecznego milionera – ma ciemne, krótkie włosy, kaloryfer jak Cristiano Ronaldo i zabójczy uśmiech.

Oprócz tego ma też zasadę – nie umawia się ze swoimi podwładnymi.
Ona również nie zamierza się do niego zbliżać.
Ich hormony mają jednak zupełnie inne plany…

źródło opisu: wydawnictwofilia.pl

źródło okładki: wydawnictwofilia.pl

Oficjalna recenzja
Gaba_Okey książek: 752

To nie o miliony tutaj chodzi, ale o miłość

Słodka, sympatyczna i cudownie rozluźniająca. Jeśli szukasz nieskomplikowanej lektury o miłości niczym z hollywoodzkich filmów, to dobrze trafiłeś! To książka, która poprawia humor i pozwala się rozmarzyć. Historia niemal bajkowa, gdzie Kopciuszek nagle zostaje zauważony, a Księciem jest sam szef!

Georgia ma świetną pracę w dziale marketingu, ale nie może pochwalić się szczęściem w miłości. Próbowała randek w ciemno, umawiania się przez portale czy nawet szybkich randek. Nie wie jednak, że tego jedynego może znaleźć całkiem blisko – w postaci przystojnego i interesującego szefa. Jest tylko jeden problem, on nie umawia się ze swoimi pracownikami, a ona nie ma zamiaru spoufalać się z kimś, kto podpisuje jej wypłatę. Jedna aplikacja randkowa, kilka zabawnych sytuacji i... może jednak złamanie reguł wyjdzie im na dobre?

To dosyć zwariowana książka. Napisana luźnym językiem, który jednych może zniesmaczyć, a drugich rozbawić. Sama historia jest miejscami do bólu cukierkowa. Wielka miłość, bogaty facet i szalenie piękna, długonoga blondynka. Brakuje mi tutaj realizmu, nawet odrobiny normalnego życia. Z drugiej strony myślę, że do tej książki należy podejść z dużym dystansem. Optymistyczna, lekka, miejscami zabawna, więc jeśli chcecie się wyluzować i przeczytać współczesny romans, to powieść Max Monroe jest do tego stworzona.

Mogłabym wymienić wady tej książki, na przykład jej dosyć płytką fabułę, milion schematycznych wątków, miejscami dosyć zbyt luźny styl i mnóstwo dziwnie brzmiących przydomków postaci, których nie mogę zacytować bez wyraźnego biiiib. Jednak, pomimo tego, podczas jej czytania całkiem dobrze się bawiłam. „Złapać milionera” wpisuje się w klimat romansów na jeden wieczór, które czytamy i zaraz o nich zapominamy, bo ich główną rolą jest wywołanie u nas błogiego oderwania się od szarej rzeczywistości. To książka o księciu na białym koniu i księżniczce, żyjących w szalonej współczesności – jednak sama idea wielkiej miłości oraz faceta, który jest gentlemanem i zdobywa wszystkie 10 podpunktów z listy „mój wymarzony przyszły mąż” została spełniona. Co ważne, możecie spodziewać się kilku, a nawet większej ilości ognistych momentów. Autorka pokusiła się o graficzne sceny erotyczne, a więc jest naprawdę gorąco. Policzki podczas czytania mogą się nieznacznie zarumienić.

Jest to lektura wyraźnie dla rozluźnienia, zabawy i oderwania od codzienności. „Złapać milionera” może nie jest bestsellerem i nie porusza ważnych problemów, ale pozwala, chociaż na chwilę pobujać w obłokach.

Gabriela Rutana

Kasiek | 2017-05-01
Na półkach: 2017
Przeczytana: 28 kwietnia 2017

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i przyznam, że całkiem udane. Książka zapewne nie jest jakąś „perełką” w swoim gatunku, jednak sposób w jaki została napisana daje wiele przyjemności z czytania. Autorka stylem pisania przypomina Christinę Lauren w serii „Piękny…”. Przede wszystkim z książki „wylewa się” świetne poczucie humoru. Nie brakuje śmiesznych dialogów, ciętych ripost, a także zabawnych sytuacji. Zresztą cała fabuła po części opiera się na wielkim nieporozumieniu, które staje się tłem dla dynamicznie rozwijającego się wątku miłosnego.
Książka wzbudza zainteresowanie, jest umiarkowanie wciągająca, ale przede wszystkim rozbawia i poprawia nastrój. Polecam jako miłą rozrywkę.

Caroline In-Wonderland | 2017-04-17
Na półkach: Wyd. FILIA
Przeczytana: 16 kwietnia 2017

Przyznam szczerze, że nie planowałam sięgnięcia po tę książkę.
Mimo, że wydało ją jedno z moich ulubionych wydawnictw.
Mimo, że okładka bardzo mi się podobała.

To, co mnie od niej odpychało to tytuł. Miałam już dosyć czytania książek, gdzie ON jest milionerem.
Tak jakby pieniądze były koniecznością do znalezienia miłości.
Tak jakby miłość potrzebowała luksusu...

Jednak przeczytałam pozytywne opinie kilku osób i postanowiłam dać szansę temu tytułowi.

Czy żałuję? W sumie nie.
Nie jest to co prawda żadne wybitne dzieło, ale jest to całkiem zabawna książka.

Zostałam zaintrygowana już od pierwszej strony. Ci, którzy czytali - na pewno wiedzą dlaczego.
Tym, którzy nie czytali - nie będę zdradzać szczegółów. Mogę powiedzieć tylko tyle, że był to niewątpliwie bardzo oryginalny wstęp do książki. ;)
Stylem pisania przypominał mi trochę książkę "Zaplątani" Emmy Chase. To chyba przez szczerość głównego bohatera.

Jednak na tym podobieństwo się skończyło, bo wspomniana wyżej książka...

kaktusowaona71 | 2017-05-30
Na półkach: Romans współczesny
Przeczytana: 30 maja 2017

Ach.. to był naprawdę świetny romans :) Taki waniliowy.. pogodny, ciepły i zabawny.
Słodycz może i miejscami można by nieco ograniczyć, ale tak naprawdę, jej ilość wciąż jeszcze nie przytłacza czytelnika, a jedynie wprawia go w błogostan..
Że przewidywalny ? No i co z tego ? Rozrywka mimo to nadal pozostaje przednia.
Książeczkę mogę śmiało polecić, jako lekką i szalenie miłą lekturę dla odprężenia i poprawy nastroju.
Jest dobrze napisana, a ponadto posiada nadal bardzo interesujący, choć może i nieco już oklepany przebieg akcji ( co i tak mi w niczym nie przeszkadzało )
Jednakowoż, tym razem mamy do czynienia z troszeczkę innym typem bohatera. Nie jest to już tak dobrze wszystkim znany, model aroganckiego i władczego samca Alfa, który wielu paniom mógł się już po prostu przejeść.
Nie.
Tym razem poznajemy mężczyznę, który mimo bogactwa stara się być i żyć jak najbardziej normalnie. Duuuży plus. Skromny, uprzejmy i „przyjazny dla środowiska”. Facet z sercem, sumieniem i gorącymi...

tatiasza | 2017-05-29
Na półkach: Przeczytane 2017

Czytało się bardzo miło, szybko i przyjemnie...
On przystojny milioner, lubiący dobrze się zabawić. Ona mądra, zdolna, błyskotliwa, ładna, zgrabna. Przyciąga jego uwagę no i się zaczyna...
Dużo seksu...
Uśmiałam się...

IsaX | 2017-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Rewelacyjna rozrywka na wieczór. Niby wszystko oklepane, te same schematy, ale za to przezabawnie napisana. Ja bawiłam się świetnie , czytając ta książkę i na pewno sięgnę po kontynuację.

książek: 1946
Aniutka90 | 2017-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2017

Książka od innych tego typu wyróżnia się humorem i to sprawia że miło nam się ją czyta, jednak po połowie zaczyna wiać nudą, seks seks seks, by na końcu nasz główny bohater zachował się jak debil. Moja ekscytacja malała z każdą przekładaną stroną. Umiliła mi czas i rozśmieszała, bohaterowie poboczni są na prawdę godni uwagi i to zmusi mnie zapewne do sięgnięcia po kolejne części tej serii.

Ligeria | 2017-03-27

,,SAMOCHWAŁA W KĄCIE STAŁA..." czyli... Epidemia męskich ,,narzędzi" opanowała wirtualny świat!

Drogie Panie w jaki sposób Wasi mężczyźni zdobyli Wasze serca? Czy kluczem do sukcesu było wysyłanie zdjęć ,,męskości" oraz innych dwuznacznych fotek? Szczerze wątpię. No bo ileż można? Jakby kobiety nie wiedziały jak penis wygląda.. :P Może trzeba zapewnić Panów iż biologia i wychowanie seksualne jest częścią nauki szkolnej?
Może trzeba poinformować że wszystko co powszechne, łatwo dostępne oraz przewidywalne szybko się nudzi i wywołuje raczej rozczarowanie niż zadowolenie czy podniecenie?

Dobra rada dla takich ,,wspaniałomyślnych" Panów? Być może przeczytanie wierszyka Jana Brzechwy ,,Samochwała" To powinno im dać do myślenia.
Szkoda że Georgia czyli główna bohaterka ,,Złapać milionera" nie wpadła na pomysł aby przytoczyć te wszystkie powyższe spostrzeżenia swoim ,,wielbicielom".
Portale randkowe? Zaliczone! Randki w ciemno? Zaliczone! Zdjęcia penisów zamiast tak...

nihmetay | 2017-05-31
Na półkach: Do kupienia
Przeczytana: 31 maja 2017

Genialna, świetna, rewelacyjna, no po prostu boska historia!!!!
Pani Monroe spisała się na medal i stworzyła zabawną, oryginalną historię, dzięki której wspaniale się bawiłam od samego początku do ostatniej literki.
A oto powody, dla których trzeba przeczytać tą książkę:
- bawi do łez,
- nie ma w niej grama banału,
- Grey może się jedynie schowań do konta i płakać przy panu Brooks,
- cięte dialogi i świetnie wykreowane postacie,
- miłość, która nie wali operą mydlaną etc.
Jeżeli spodobała wam się "Nie dajesz mi spać", czy "Zaplątani" to ta książka też przypadnie wam do gustu. Jest rewelacyjna i już. Po prostu przyjmijcie moje słowa jako gwarant i zabierzcie się do czytania, a Kline i Georgia sprawią, że nie pożałujecie lektury;)

Natalia | 2017-07-15
Na półkach: Ebooki
Przeczytana: 15 lipca 2017

"Złapać milionera", to moja pierwsza książka autorstwa Monroe Max. I tak jest ona warta tego by ją przeczytać. Historia naciągana i nie jest, to jakieś wybitne dzieło, ale jest wciągająca i pełna humoru. Doskonała pozycja na poprawę humoru. Główna bohaterka, Georgia Cummings jest barwną postacią, a Kline Brooks uosobieniem ideału mężczyzny. Spodziewałam się, że seria, która nosi nazwę "Bad Boy Billionaires" będzie kryła w sobie jakiś "pazur", "złego chłopca" - tego tu nie było. Akcja między tą dwójką od początku toczy się bardzo szybko. Występują "małe" problemy, ale są tak błahe, że ja poczułam się tym rozczarowana. Ta historia nie porusza żadnych ważniejszych tematów. Jest dość prosta i nieskomplikowana z banalnym zakończeniem.

Oktawia Gilbert | 2017-05-22
Przeczytana: 18 maja 2017

Miłość od pierwszego wejrzenia. Podobno zdarzyła się połowie kobiet i mężczyzn na świecie. Jaka część z tych pięćdziesięciu procent może po roku powiedzieć, że cieszy się trwałym, stabilnym i szczęśliwym związkiem? Zapewne niewiele, gdyż love at first sight jest raczej ślepym, krótkotrwałym zauroczeniem niż uczuciem do grobowej deski. Mimo wszystko jest to ulubiony temat wykorzystywany w literaturze, muzyce czy filmie. Ileż to razy czytaliśmy w początkowych rozdziałach książek o pierwszym spotkaniu głównych bohaterów, które zaowocowało miłością, zwieńczoną w epilogu ślubem kochanków? Ileż to razy wywracaliśmy oczy i myśleliśmy w duchu: Takie rzeczy się nie zdarzają! ? Duet autorski występujący pod pseudonimem Max Monroe postanowił w końcu pokazać historię, w której nie istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia, a przynajmniej nie w przypadku głównych bohaterów książki "Złapać milionera".

Georgia Cummings jest dyrektorką do spraw marketingu internetowej aplikacji...