Gracz

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
The Baller: A Down and Dirty Football Novel

PEŁNA PRZEKORY KUSZĄCA GRA, W KTÓREJ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE Niektórzy faceci są po prostu bezczelni. Aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Ale przy tym… jakże seksowni. Taki jest Brody Easton. Typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a tupet to pewnie jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej...

PEŁNA PRZEKORY KUSZĄCA GRA, W KTÓREJ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE
Niektórzy faceci są po prostu bezczelni. Aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Ale przy tym… jakże seksowni. Taki jest Brody Easton. Typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a tupet to pewnie jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka.
Delilah, początkująca dziennikarka sportowa po raz pierwszy spotyka Brody’ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty… I to dosłownie. Nieprzewidywalny i bezpruderyjny, zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Przed obiektywem. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Ale jedno wiadomo – Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie…
Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Strony „Gracza” iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Delilah nie jest bardzo zasadniczą osobą, ale jednej reguły twardo się trzyma – nie umawia się z graczami. Jest pewien problem – Brody ma wobec niej inne plany… Męska, kierowana instynktem zdobyczy duma nie pozwoli mu po prostu odpuścić.
Kto odniesie zwycięstwo w tej piorunującej rozgrywce? Wprawiony gracz czy opierająca się jego urokowi dziennikarka?
KSIĄŻKA, KTÓRA PACHNIE MĘSKIM CIAŁEM, KOBIECĄ NIEUSTĘPLIWOŚCIĄ, DROCZENIEM SIĘ I GORĄCĄ NAMIĘTNOŚCIĄ

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Książniczka | 2017-03-12

"Gracz" to miła i pełna wdzięku historia, mimo że porusza także poważniejsze tematy, takie jak narkomania, starość i utrata bliskiej osoby. Autorka pisze o tych sprawach tak samo lekko jak o miłości. To może być zaletą, ale może być także wadą...

Dla mnie niestety ten brak dramatyzmu okazał się dużym minusem. Najwidoczniej o wiele bardziej wolę zalewać się łzami, działa to na mnie wbrew pozorom oczyszczająco i uzdrawiająco. Tutaj nie było nic, co wbiłoby mnie w ziemię i pogrążyło w otchłani rozpaczy. Tak, cytuję Anię Shirley, ale lubię wszelkie gwałtowne emocje, w zasadzie właśnie po to czytam...

Ta opowieść jest naprawdę urocza, jednak miałam wielokrotnie wrażenie, że nie poznałam zbyt dobrze jej bohaterów. Brody i Delilah byli mało wyraziści, ich postaci za mało pogłębione, jak mgliste szkice... A przez to nie zżyłam się z nimi i tak naprawdę ich losy były mi dość obojętne.

Nie zrozumcie mnie źle, to jest dobra książka. Ja jednak wolę mrok, dramatyzm, gwałtowne emocje, a tu...

kryminalnakuchnia | 2017-03-09
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, New Adult

Bywają takie dni gdzie sięgam po literaturę anglojęzyczną.Sami przyznacie, że czytanie w innym języku niż ojczysty, to niestety nie to samo. Ale cóż zrobić, gdy rynek anglojęzyczny zasypany jest wręcz fantastycznymi autorami z gatunku, a w Polce albo posucha, albo nijakość.

Dlatego też wielkie brawa dla Wydawnictw, które wychodzą nam czytelnikom na przeciw i spełniają nasze senne marzenia. Dla Wydawnictw, które nie boją się podejmować wyzwania i wprowadzać na salony nowego gracza.

Tym razem, ku mojej wielkiej radości, na nasz rodzimy rynek wkracza Vi Keeland - i to w jakim stylu.

"Gracz" to nie tylko kapitalna okładka, która pobudza zmysły, to przede wszystkim kapitalna treść, lekki styl i fantastyczni i bardzo realni bohaterowie.

"Gracz" to bezkonkurencyjne dialogi, które niejednokrotnie rozłożą Was na łopatki, jak i pierwszorzędna fabuła, która pędzi niczym rollercoaster.

Vi Keeland, po raz kolejny udowodniła, że jej książki nie są stratą czasu i trzymają poziom. Autorka...

Sol | 2018-05-14

Gracz wabił mnie od chwili gdy pojawił się na polskim rynku. Potem przeczytałam kilka nie do końca pochlebnych recenzji,zrezygnowałam, następnie przeczytałam Egomaniaca i zapragnęłam więcej Keeland.
I cieszę sie że najpierw sięgnęłam po Egomaniaca, bo wiem że autorka umie lepiej zrobić pewne rzeczy niż w Graczu.
Chwilami miałam wrażenie jakby Gracz był jakąś pierwotną mocno roboczą, a następnie mocno pozmienianą wersją Egomaniaca.
Jest masa różnic i widać że bohaterowie to zupełnie inne osoby w zupełnie innych sytuacjach,ale jest na tyle dużo punktów wspólnych że zaobserwowałam pewien schemat.

Chociaż humor, kłótnie i przepychanki bohaterów między sobą i z przyjaciółmi są na medal, są też rzeczy które mi przeszkadzają.
Po pierwsze. Willow, czyli eks Brody'ego, głównego bohatera. Rozumiem sens jej postaci i pojawienia się w czasie trwania powieści, ale nie rozumiem czemu dostała swoje rozdziały. Momenty z nią mogły zostać opowiedziane z perspektywy Brody'ego, na czym byśmy zyskały...

kaktusowaona71 | 2017-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2017

Zacznę od tego, że moim skromnym zdaniem, Okładka, choć seksowna i zachęcająca- jest jednak mocno myląca dla potencjalnego czytelnika. Sugeruje ona bowiem, że wewnątrz znajdziemy 100% rasowy erotyk, czyli pana, który z dwóch główek, myśli jedynie tą dolną.. oraz panią zachowującą się jak kotka na rozgrzanym blaszanym dachu.
Ja przynajmniej otworzyłam tą książkę z takim właśnie nastawieniem.
Zostałam ogromnie i pozytywnie zaskoczona, bo historia erotykiem według mnie NIE JEST. Owszem ociera się o niego w kilku miejscach, ale wszystko jest bardzo wysmakowane i mocno klimatyczne. Nie da się zaprzeczyć, że w kilku miejscach zrobiło mi się gorąco, a serducho zaczęło dużo szybciej bić, jednak historia ta oferuje nam o wiele więcej, niż tarzanie się w koło w pościeli i jakże ambitne, powtarzające się do znudzenia teksty typu"chcę Cię zerżnąć" czy też "Och jaka jestem dla Ciebie mokra".
Prócz scen zbliżeń ( świetnie opisanych ), autorka pozwoliła nam również zaglądnąć nieco głębiej pod...

Kasiek | 2017-01-15
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 10 stycznia 2017

Świetna książka! Jestem nią mile zaskoczona. Sądząc po okładce i po opisie na niej spodziewałam się wyłącznie erotyka, gdzie sceny łóżkowe stanowią znaczną część treści. Jak się jednak okazało nie jest to sednem fabuły, wręcz przeciwnie jest to bardzo subtelna lektura. Początek rzeczywiście zapowiada gorący romans, jednak z czasem okazuje się, że autorka ma dużo więcej do przekazania czytelnikom.
Już od pierwszych stron trudno nie zapałać sympatią do Delilah i Brody’ego. Oboje mają mocne charaktery, więc łatwo o iskrzenie między nimi, i nie tylko to erotyczne. On – przystojny, pewny siebie, wręcz bezczelny, jednak też wrażliwy, sentymentalny, o wielkim sercu. Ona – piękna, nieustępliwa, z bagażem przykrych doświadczeń, ale też szukająca szczęścia i miłości, mimo wielu obaw. Oboje mają problem z zaangażowaniem i stworzeniem prawdziwego związku, czemu nie sprzyjają też pojawiające się nowe okoliczności, a raczej powracająca przeszłość.
Książka jest naprawdę dobra. Wiele się w niej...

Cóż czytając takie książki kobiety mają błędne wyobrażenie o mężczyznach, podobnie jak mężczyźni oglądający zdjęcia kobiet poprawione w szopie. No powiedzmy sobie otwarcie ilu jest takich facetów jak Brody Easton w realnym życiu... 3 na 1000? Dodatkowo główny bohater jest jeszcze przed trzydziestką, sprawny fizycznie i ma w miarę poukładane w głowie, bo zajął się obcą starszą osobą, która nie była z nim spokrewniona. Delilah już w wieku 26 lat dorobiła się wysokiego stanowiska dziennikarskiego w redakcji sportowej... nie jest tak bardzo początkująca, bo pracowała tygodniowo po kilkadziesiąt godzin przez kilka lat.
Książkę czyta się szybko, przedstawia wydarzenia z punktu widzenia 3 głównych bohaterów. To takie trochę ostrzejsze romansidło. Opisy całkiem spójne i działające na wyobraźnię. W miarę normalne, bez jakiegoś wyuzdania. Wątek pierwszych miłości w dwóch rożnych wersjach (nie zdradzam jakich), ale w sumie to prowadzi do jednego, że ludzie boją się zaryzykować po raz wtóry,...

Karpeliina | 2018-08-20
Na półkach: Ebooki, Przeczytane
Przeczytana: 20 sierpnia 2018

Biorąc do ręki "Gracza" i spoglądając na okładkę można by się spodziewać przesiąkniętej erotyką powieści, ale muszę przyznać, że Vi Keeland ponownie udało się mnie zaskoczyć. Dostajemy co prawda powieść lekko erotyczną, jednak ma ona w sobie głębszy sens. Fabuła jest subtelna, wysmakowana, ciekawa i dojrzała. Z pewnością nie jest to zwykły cukierkowy romans.

Bohaterowie mają mocne charaktery, ale boją się zaangażowania w coś nowego. Oboje są już doświadczeni przez los, który odebrał bliskie im osoby. Mimo wszystko między Delilah a Brody'm czuć przyciąganie, cały czas się poznają, są szczęśliwi, a potem zjawia się była dziewczyna mężczyzny... Czy nagłe pojawienie się byłej ukochanej będzie miało wpływ na ich wspólną przyszłość? Tego już musicie dowiedzieć się sami, serdecznie polecam! :)

Przebudzona | 2017-03-06
Przeczytana: 23 lutego 2017

Muszę przyznać rację innym czytelniczkom, że OKŁADKA jest NADER myląca, ALE dobrze, że ja o tym dowiedziałam się zawczasu, dzięki uprzejmości innych czytelniczek i ich opinii i tak NIE byłam nastawiona na czysty erotyk, ALE i na DRUGIE DNO czytaj GŁĘBIĘ I ROZTERKI ;). Gracias!

Może Brody ma sześciopak czy też ośmiopak i jakże ZUCHWAŁE zachowanie, gdy tak ostentacyjnie wywiesił klejnoty i kiełbaskę przed Delilah, by ją sprawdzić i onieśmielić, ALE ma również ZŁOTE SERDUCHO i to dowiadujemy się z początkowych stron, które mnie osobiście trochę nie do końca podeszły - czułam się lekko zagubiona (bo co to za babcia?)

Delilah z pewnością spodoba się większości czytelniczek za to, że a może i pociąga ją Brody - tego nie da się ukryć, a mimo to nie da ze sobą pogrywać i chcesz mnie to się postaraj, a na ich pierwszą randkę także założyła "ciekawy" strój ;).

W tej książce jest to najlepsze, że nie bazuje ona na seksie. Owszem jest przyciąganie, wulgarne nawet i zwroty, ALE oni mają...

WampirkaJustynka | 2017-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2017

Kiedy kupowałam tę książkę sama nie wiem czego się po niej spodziewałam. Ok. Domyślałam się, że to erotyk ale myślałam, że będzie to jakaś lekka i przyjemna historia bez żadnych dramatów. Myliłam się. Czuję się nieco rozczarowana. Jak na mój gust Delilah zbyt szybko uległa Brodiemu. Początkowo też wkurzała mnie przyjaciółka Delilah ale pod koniec zyskała u mnie kilka punktów. Co do epilogu to zbyt cukierkowy ale może być.

katala | 2018-05-11
Na półkach: 2018, Gorąco, Przeczytane
Przeczytana: 11 maja 2018

Ta książka ma w sobie znacznie więcej niż sugeruje napakowany mężczyzna z okładki. Zdecydowanie więcej. Wiele różnorodności podanych w nader przyjemny i przyjazny dla czytelnika sposób.
Tak więc mamy dwójkę bohaterów, którzy stracili kogoś ważnego w swoim życiu. Rozbici, rozczarowani i rozgoryczeni radzą sobie jak potrafią. Brody bezczelny, seksowny, nakręcony, jednokierunkowy. Delilah kryjąca się za pracą, ze zdjęciem na szafce nocnej, które dawno temu powinno zostać odłożone na wyższą półkę. Spotykają się w szatni drużyny po meczu, kiedy ona ma przeprowadzić z nim krótki wywiad, a on postanawia ją stremować. I niejedno kryje się pod tą chęcią. Dalej jest tylko ich przyjaźń, seks, poznawanie, seks, wspólne uczenie się siebie, seks. Dobrze wyglądają razem. W tym wszystkim pojawiają się przerwy, które sprawiają, że bohaterowie odsuwają się od siebie. Kochają się, ale przeszłość, uprzedzenia i pierwsza miłość każdego z nich, nie pozwalają im przezwyciężyć trudności tak łatwo, jak to...