Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Manwhore (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Manwhore +1
karollllllla

NIEPOHAMOWANY POCIĄG, HURAGAN ZMYSŁOWOŚCI I ROZPACZLIWE PRÓBY ODZYSKANIA ROZSĄDKU. MANWHORE + 1 TO WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA POWIEŚĆ EROTYCZNA Katy Evans ponownie zniewala historią seksownego Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to już drugi tom kultowej serii, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. W tej książce znajdziesz ogrom zmysłowości. Do tego dodaj + jedno seksowne spojrzenie...

Katy Evans ponownie zniewala historią seksownego Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to już drugi tom kultowej serii, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. W tej książce znajdziesz ogrom zmysłowości. Do tego dodaj + jedno seksowne spojrzenie spod przymrużonych powiek… + jeden pocałunek, który sprawia, że miękną ci nogi… + 1 obłędny szczyt rozkoszy, który wyraża się niepohamowanym krzykiem ekstazy…
Ponownie zakochasz się w historii wpływowego i bogatego playboya bez skrupułów, który zdecydowanie jest przepełniony grzechem, a jego nazwisko Saint (tł. święty) nie jest ani trochę adekwatne… Jeszcze raz zobaczysz, że bezwzględność i silny charakter w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku i nieustępliwość w dążeniu do spełnienia w erotycznej strefie…
A co u naszej „niewinnej” Rachel? Cóż, Malcolm Saint miał być wyłącznie zadaniem. Misją dziennikarską. Interesem. Artykułem.
Chociaż próbowała odkryć jego karty, to on odkrył jej delikatne wnętrze i instynktowne potrzeby. Serce wygrało z rozumem i nic już nie może powstrzymać Gwen w dążeniu do spełnienia nowej misji. Misji przeistoczenia się ze zwykłej dziennikarki w panią + 1 Malcolma Sainta.

Czy poprzednie uwikłanie w intrygę i knucie nie odbiją się przykrym echem na drodze zdobycia zaufania najseksowniejszego biznesmena w mieście?

BESTSELLEROWA KATY EVANS PONOWNIE ZACHWYCA SZCZEGÓŁOWYM OPISEM NIESKRĘPOWANYCH EMOCJI

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Książniczka | 2017-06-07

Niestety w drugim tomie serii stało się to, czego się tak obawiałam - autorka do całkiem niezłej, momentami wzruszającej i troszkę dramatycznej historii dodała tyle scen erotycznych, że odebrało to jej większą część uroku... Ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, by w opowieści o miłości był również seks - ale jeśli jest to rozsądna i łatwa do strawienia dawka! Zdaję sobie sprawę, że bohaterów bezustannie zżera namiętność, ale czy ja naprawdę muszę ze szczegółami wiedzieć, co i jak robią zapamiętale po kilka razy dziennie? Nie muszę i nie chcę.

Wciąż uwielbiam Sainta, ale przyznam się, że opisy jego i Rachel miłosnych igraszek zaczęłam w końcu pomijać. I chyba zacznę w końcu konsekwentnie szerokim łukiem omijać wszelkie erotyki - nawet jeśli są w nich tacy cudowni mężczyźni jak grzeszny i anielski Saint...

Kasiek | 2017-03-08
Przeczytana: 01 marca 2017

Druga część jest znacznie słabsza od pierwszej. Po udanym poprzednim tomie i przerwanej wówczas fabule w dość newralgicznym momencie z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Niestety nie sprostała moim oczekiwaniom. Niewiele w niej akcji. Wszystko podporządkowane jest zdobyciu przez Rachel ponownego zaufania Sainta i odbudowania łączących ich relacji. Stan zawieszenia między nimi jednak nie trwa długo. Treść w znacznej części wypełniona jest scenami erotycznymi. Żadnego dramatyzmu, zwrotów akcji czy zaskoczenia. Szkoda, bo pierwsza część była naprawdę dobra.

mania_kch | 2017-12-31
Na półkach: Przeczytane, 2017

Dalsza historia Malcolma Saint’a i Rachel Livingston. Cóż Rachel musi się natrudzić, aby odkręcić te wszystkie swoje kłamstewka, nie lada przed nią wyzwanie, aby przekonać do siebie Malcolma i przede wszystkim skłonić go do wybaczenia jej.
I właśnie wokół tego wątku ta historia się toczy a jak już ta sprawa zostanie zakończona to na scenie pojawia się ojciec bohatera a jego działania doprowadzają człowieka do wrzenia.
W części pierwszej autorkę już ponosiło z tym zachwytem nad Malcolmem, ale tam jeszcze przymykałam na to oko jednak w tej części te ochy i achy Rachel nad Malcolmem były okropne, tego momentami nie dało się czytać, zdecydowanie za dużo tego było.
Ogólnie historia fajna, ale już nie tak jak część pierwsza.

Natalia | 2017-03-08
Przeczytana: 08 marca 2017

"Miłość jest równie zmienna, jak niebo czy ocean: nie znika, ale nie zawsze jest słoneczna, czysta czy spokojna."

Po sukcesie pierwszej części i wyczekiwaniu, w końcu przyszedł czas na drugą część. Zaczęłam czytać i dobrze, że to zrobiłam. Bo ta część jest świetna. Lepsza od poprzedniej. Jest tu więcej pasji i magnetyzm Sainta jest wszechogarniający. Och, tak! Malcolm jest człowiekiem czynu. Nie jest wylewny w słowach, ale o co robi mówi wszystko. Rachel jak, to Rachel jest zagubiona, rozsypana po rozstaniu, a co robi on? Wspiera ją na każdym kroku. A od niej oczekuje tylko jednego. Czego? Tego już dowiecie się czytając. Cały czas jest między nimi chemia. Ona stara się być ostrożna,by go nie wystraszyć, by znowu nie zniszczyć tego co jest między nimi. A on po prostu robi swoje - działa, początkowo też z dystansem, ale uczucia i pragnienia okazują się być silniejsze.

"W żadnych objęciach nie czułam się tak bezpieczna. Nie wyobrażałam sobie, że mogę stać pośrodku tej burzy,...

magpie101 | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

Druga czesc serii dobra al nie az tak jak poprzednia. Za wiele nie moge napisac aby nie zdradzac tresci ale jak dla mnie bylo zbyt malo dramatu, zbyt szybko sie wyjasnil i zdecydowanie za duzo seksu.
Mimo kolejnych czesci tej serii te dwa tomy mozna czytac, bo to kompletna historia Malcolma i Rachel, polecam!

Pistacia_Vera | 2017-05-23
Przeczytana: 23 maja 2017

Poprzednia część zakończyła się dramatycznie więc czytając część drugą też czekałam na jakieś kłopoty w drodze do raju, na trudy w odbudowaniu zawiedzionego zaufania i nic, nie doczekałam się. w tej części tylko miłość i seks, seks i miłość.

dkwiatkowska26 | 2017-02-28

Jak ja się cieszę,że zaczekałam z zaczęciem czytania tej serii póki nie wyszły na rynek obie części. Normalnie bym się wściekła przy zakończeniu pierwszej części i nie mogąc kontynuować heh :)

Cała historia bardzo bardzo fajna.

Oczywiście zdziwiło mnie zachowanie Malcolma (moje osobiste uosobienie idealnego mężczyzny - pomarzyć można, prawda ? :D ) Taki twardy gracz, taki wielki biznesmen, a tu taki hmm, kochany ? tak, kochany, ale względem Rachel oczywiście.

Zbytnio nie mam co napisać o tej serii, bo cokolwiek bym dodała, mogłoby to zostać uznane za spoiler hehe, więc tyle tylko powiem : Polecam zaczekać do zakupy obu części, aby w razie potrzeby mieć pod ręką :)

Ale w każdym razie poleecam ! i już nie mogę się doczekać, aż pojawi się tom 3, jednak tu już mogę zaczekać spokojnie :)

Uwielbiam takie historie...mogłabym czytać je absolutnie na okrągło!! Nie będę porównywać jej do pierwszego tomu, bo to po prostu bardzo dobrze skrojony ciąg dalszy niełatwej, choć szalenie namiętnej relacji Rachel i Sainta. Malcolm Kyle Preston Logan Saint - to chodzący ideał. Władczy, pewny siebie facet, który działa na każdą kobietę. Sama byłabym pod jego magnetyzującym wpływem, gdyby ktoś taki istniał naprawdę ;). Saint dowiaduje się, że Rachel miała za zadanie odkryć wszystkie sekrety tego miliardera i napisać pokaźny artykuł co też robi, ale powoduje to całkowity rozpad ich relacji. W drugim tomie nie brak szalonej namiętności, pasji i rodzących się szczerych, dojrzałych uczuć. karolinahajdysz.blogspot.com

lulamae | 2016-05-03
Przeczytana: 01 maja 2016

Pierwszy tom zostawił nas w zawieszeniu - Rachel wybiera się do Saint'a pierwszy raz po czterech tygodniach i wiąże z tym wielkie nadzieje. Ma nadzieję na rozmowę i może pierwszy krok w stronę naprawiania stosunków z miłością jej życia. Malcolm ma jednak wobec niej inne plany, ale zdecydowanie nie obejmują one powrotu do bycia razem w sposób jaki byli wcześniej...
Rachel straciła zaufanie tego potężnego mężczyzny jakim jest Malcom Saint, a jej lojalność nie jest oczywista po tym co się stało.
Czy sytuacja jest do naprawienia? Czy Saint ponownie zaufa Rachel?

Byłam naprawdę bardzo pozytywnie nastawiona do drugiego tomu po pierwszym. Saint zdobył moje serce i byłam ciekawa jak bardzo Rach będzie musiała się kajać, aby dostać się w jego łaski.
Cóż... trochę się zawiodłam. Początek z jednej strony troszkę mi się ciągnął, a z drugiej strony to część tego tomu, który najbardziej mi się podobała. Szczere rozmowy, wyrzucanie tego co boli, próby naprawienia szkód. Malcolm nie był już taki...

Czy ,,Dibs" ciągle obowiązuje?

Zastanawialiście się kiedyś na tym, że tak naprawdę wszyscy powinniśmy wylądować na odwyku? Każdy z nas jest od czegoś uzależniony. Alkohol, nikotyna, seriale, internet, seks, czekolada, książki, sporty ekstremalne. Dlaczego jednak mielibyśmy się leczyć skoro jest to tak przyjemne że powoduje niemal euforię?
Ja z całą pewnością jestem uzależniona od Malcolma i nie zamierzam się z tego nigdy wyleczyć. A od kogo uzależniony jest nasz "Święty"?

Po zakończeniu pierwszej części Manwhore nerwy miałam w strzępkach. Złość, rozgoryczenie, smutek i przygnębienie powodowały że wzrosła moja kolekcja butelek po winie. Swoją drogą to zastanawiające jak wielki wpływ na nasz nastrój mogą mieć książki. Ktoś powinien to kiedyś przebadać :)

Biorąc w ręce ,,Manwhore +1" zastanawiałam się co może mi być potrzebne. Tona chusteczek? Dwie butelki wina? Czekolada? A może wentylator powietrza? Nie chciałam zasiąść do czytania nieprzygotowana :) Obeszłam się bez...