Manwhore

Cykl: Manwhore (tom 1)
Wydawnictwo: Kobiece
Manwhore
ew_cia

KIPIĄCA ZMYSŁOWOŚCIĄ TRYLOGIA EROTYCZNA SŁYNNEJ KATY EVANS Czy można odkryć, kim naprawdę jest najzamożniejszy playboy z Chicago, i nie zatracić przy tym swego serca i duszy? Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty, bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend, sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości. Mężczyźnie wydaje się, że...

KIPIĄCA ZMYSŁOWOŚCIĄ TRYLOGIA EROTYCZNA SŁYNNEJ KATY EVANS

Mężczyźnie wydaje się, że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej, utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego, kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago.

Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to Malcolm odkryje prawdziwą Rachel?

Tę wciągającą opowieść o namiętnej i czułej miłości przeczytałam dosłownie w jeden wieczór. A pan Malcolm Saint? Cóż… niezłe z niego ciacho!
– Sylvia Day, bestsellerowa autorka „Dotyku Crossa”

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

źródło okładki: https://www.facebook.com/kobiece

książek: 1999
Książniczka | 2017-06-07

Po raz kolejny stwierdzam - nie lubię erotyków, im więcej w książce "momentów", tym bardziej jestem znudzona... Seria "Real" mnie troszkę zawiodła - chociaż może to złe określenie. Po prostu nie porwała mnie na tyle, bym zapamiętała ją na dłużej. Może gdyby usunąć z niej większość wzmianek o seksie, podobałaby mi się dużo bardziej? Całkiem źle jednak nie było, dlatego postanowiłam dać Katy Evans jeszcze jedną szansę.

"Manwhore" to historia pełna schematów. Kolejny miliarder o nieziemskiej urodzie i kolejna skromna dziewczyna, która chce przeprowadzić z nim wywiad - skąd my to znamy? Na szczęście dalszy ciąg fabuły nie okazał się powtórką z Greya, co jest dużym plusem. Jej schematyczność można jakoś przełknąć, bo mamy tutaj coś, co naprawdę przyciąga i oczarowuje, a jest to - Malcolm Saint. Autorka ma talent do kreowania męskich postaci, już Remy bardzo mi się podobał, natomiast Saint to mistrzostwo świata! Jest tak męski, troskliwy i charyzmatyczny (mogłabym zresztą jeszcze długo...

Kasiek | 2016-10-01
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 28 września 2016

Książka stanowi pierwszą część kolejnej serii z gatunku literatury erotycznej, tworzonej na podstawie trylogii "Greyowskiej". Początkowo podobieństwa są uderzające. On - multimilioner, niedostępny, tajemniczy i oczywiście nadzwyczaj przystojny. Ona - młoda, skromna dziennikarka, której głównym celem staje się dotarcie do Sainta i przeprowadzenie z nim wywiadu. Wiele podobieństw można też znaleźć w sytuacjach, które mają miejsce pomiędzy nimi. Z czasem fabuła zaczyna się "usamodzielniać" i tworzyć własny tok wydarzeń. Oczywiście jej podstawę stanowią relacje między główną parą bohaterów.
Sami bohaterowie są dość dobrze wykreowani. Nie brakuje im charakteru. Jak to zwykle bywa w historiach tego typu oboje mają trudne doświadczenia z przeszłości. Niestety trudno już wymyślić coś nowego w tej kwestii i ich dramaty nie robią zbytniego wrażenia.
Fabuła nie należy do szczególnie skomplikowanych. Prawie każde posunięcie Rachel i Sainta jest do przewidzenia. Zaskakujące może wydać się samo...

rinos | 2017-02-15
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 15 lutego 2017

Po opiniach oczekiwałam książki przynajmniej na 7 gwiazdek. Niestety, zawiodłam się. Historia jakich wiele - on obrzydliwie bogaty, ona - dziennikarka, przeprowadzająca z nim wywiad. Zaczęło się ciekawie, ale potem było już tylko gorzej. Brak dobrze scharakteryzowanych postaci, dialogi i fabuła na średnim poziomie. I bardzo irytujące "ochy i achy" głównej bohaterki - no ileż można!!!
Szału nie ma, ciąg dalszy mnie nie kręci.

lulamae | 2016-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Magazyn 'Edge' jest na krawędzi, jego los wisi na włosku, a szansą na wybicie się i unormowanie sytuacji czasopisma ma być artykuł w formie éxpose o najsłynniejszym kawalerze-miliarderze Chicago - Malcolm Kyle Preston Logan Saint.
Do tego niełatwego zadania przydzielona zostaje młoda reporterka - Rachel Livingstone. Jest to dla niej szansa, aby rozwinąć skrzydła, jest to dla niej furtka do wymarzonej kariery.
Czy największy gracz Chicago i niewinna reporterka ograniczą się tylko do przeprowadzenia wywiadów pod przykrywką? Czy może nawiąże się między nimi nić porozumienia? Łatwo się domyślić :D.

Na pierwszy rzut oka wpada w oko różowa okładka i ten ostry tytuł. Żadne to delikatne lub ugrzecznione określenie bohatera... ale czy grzeszny Saint rzeczywiście jest ucieleśnieniem samego grzechu? Zdecydowanie nie.
Historia rozwija się stopniowo, wręcz powoli, bohaterowie się spotykają, Rachel nie wykazuje się w żaden sposób, jej elokwencja, inteligencja i zmysł reporterski gdzieś zanikł,...

magpie101 | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017

Rachel 23 letnia dziennikarka, ktora aby ratowac upadajace pismo dostaje za zadanie napisac artykul demaskujacy wszystkie slabosci i tajemnice Malcolma. Jej szefowa daje jej wolna reke i kaze nawet jej go uwiesc po to aby dowiedziec sie jak najwiecej.
Malcolm ma 27 lat, jest bajecznie bogaty, przystojny, twierdzi, ze nie potrafi byc w zwiazku i prawda jest dla niego szczegolna wartoscia.
Ona na poczatku zamierza wyciagnac z niego jak najwiecej tajemnic i mysli, ze zanim pojawi sie artykul demaskujacy wszystkie jego slabosci to on zdazy sie nia znudzic i zacznie interesowac sie inna kobieta. Nie zamierza zrezygnowac z napisania artykulu, poniewaz wie, ze jest dla niego tylko wyzwaniem, a jej praca jest bardziej stabilna i trwala od Malcolma. Jednak nie przewidziala, ze dopadnie ja uczucie, a on po raz pierwszy czuje, ze ona jest wlasciwa kobieta w jego ramionach. Jednak mimo jej uczucia do Malcolma Rachel nadal brnie w klamstwa w stosunku do niego i swojej szefowej.
A przeciez...

Marika | 2016-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Rachel pracuje dla gazety, której grozi upadek. Jedyną szansą, żeby odbić się od dna, jest napisanie artykułu o najgorętszym mężczyźnie w Chicago – i takie zadanie dostaje Rachel od swojej szefowej. Ma sprawdzić, kim tak naprawdę jest ten bilioner i kobieciarz. Jednak nie spodziewa się tego, co odkryje. Nie spodziewa się tego, jaki okaże się być Saint. I na pewno nie spodziewa się żadnych uczuć...

Szczerze? Jestem zachwycona. Choć na początku trochę przypominało mi to Greya – młoda dziewczyna ma zrobić wywiad z potężnym i bogatym mężczyzną – to jednak na tym podobieństwa się kończą. I nie mogłam się od niej oderwać! Fabuła i postacie naprawdę świetne. Malcolm mnie zaskoczył, bo myślałam, że naprawdę będzie tylko bogatym dupkiem, jednak pod tymi pozorami skrywa się coś o wiele więcej. Uwielbiam jego postać. A Rachel.. cóż, idealnie mogłam wczuć się w jej postać. Razem z nią przeżywałam to, jak próbowała się opierać czemuś, czego wiedziała, że nie powinna robić...
No po prostu...

Inez | 2017-03-13

Książka jak każda inna z tego gatunku. On bogaty, przystojny i wpływowy, ona szara myszka, którą ogarnia obsesja (dosłownie) na jego punkcie. Powielone schematy. Ale.. nie jest AŻ taka zła :)

Jedna decyzja może wywrócić życie do góry nogami, ale czy będzie tą właściwą?

Oczy kleją mi się do powiek, głowa leci do przodu, a miękka i puchata poduszeczka przywołuje niczym najpiękniejszy syreni śpiew. Czyżbym była chora? Może powinnam udać się do lekarza? Nie.. to tylko skutki jakie pozostawiła po sobie powieść Katy Evans ,,Manwhore". Diagnoza: nieprzespana noc i setki emocji, których jest zbyt wiele abym dała rade je w sobie pomieścić. Zalecenie: odpocząć i zacząć jeszcze raz :)

Gazeta w której pracuje młoda i ambitna dziennikarka Rachel chyli się ku upadkowi. Jednym ratunkiem i światełkiem w tunelu okazuje się wywiad. Nic wielkiego prawda? Przecież to łatwe zadanie... pewnie byłoby takie, gdyby nie główny cel na tarczy. Multimilioner, kobieciarz, prawdziwy wulkan męskości i testosteronu, wielki Malcolm Saint :) Gra rozpoczęta... piłka w grze. Kto zdobędzie przewagę i strzeli bramkę? A może czeka nas samobój?

Akcja rozwija się powoli, stopniowo. Jest to ogromny atut...

kala | 2016-09-19
Przeczytana: 14 września 2016

Spodziewałam się po tej książce o wiele więcej niż w rzeczywistości dostałam, niestety. Niestety: większość stron kartkowałam, historia nie jest wcale wciągająca ani intrygująca, bohaterowie są tacy...mało charakterni. Jak zwykle megaprzystojny playboy z wypasionymi pieniędzmi kieszeniami, który ma w życiu "problem", i jakże by nie inaczej skromna dziewczyna która chce mu ten problem pomóc rozwiązać, seks bez zobowiązań bla bla bla... Z upływem czasu staje się coraz bardziej wymagająca a niektóre książki coraz to bardziej nijakie.

Anita | 2017-05-02
Przeczytana: 02 maja 2017

On- przystojny niczym młody bóg, obrzydliwie bogaty, arogancki, playboy.
Ona- szara myszka, dziennikarka, mająca przeprowadzić z nim wywiad.
Znajoma historia, prawda?
No własnie w ostatnim czasie w literaturze pełno takich historii. Pomimo, że Katy Evans specjalnie nie zaskakuje, uważam że dała radę. Przedstawiła banalną historię w przyjemny sposób.
PS. Szczerze mówiąc bardziej polubiłam Sainta, niż Rachel, która irytowała mnie czasami swoimi zachwytami nad Saintem.