Manwhore

Cykl: Manwhore (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Manwhore
ew_cia

KIPIĄCA ZMYSŁOWOŚCIĄ TRYLOGIA EROTYCZNA SŁYNNEJ KATY EVANS Czy można odkryć, kim naprawdę jest najzamożniejszy playboy z Chicago, i nie zatracić przy tym swego serca i duszy? Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty, bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend, sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości. Mężczyźnie wydaje się, że...

KIPIĄCA ZMYSŁOWOŚCIĄ TRYLOGIA EROTYCZNA SŁYNNEJ KATY EVANS

Mężczyźnie wydaje się, że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej, utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego, kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago.

Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to Malcolm odkryje prawdziwą Rachel?

Tę wciągającą opowieść o namiętnej i czułej miłości przeczytałam dosłownie w jeden wieczór. A pan Malcolm Saint? Cóż… niezłe z niego ciacho!
– Sylvia Day, bestsellerowa autorka „Dotyku Crossa”

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Elektrownia | 2019-07-17
Przeczytana: lipiec 2019

Książka pozytywnie mnie zaskoczyła, spodziewałam się kolejnego paździerza w stylu Greya, a dostałam uroczy romans, który mnie często bawił, a nawet czasem wzruszał. Główna bohaterka jest lekko tępawa, a bohater opiera się w głównej mierze na ekspozycji, bo mało robi w porównaniu do tego, co wmawia nam Autorka, ale całość na plus.

danutella81 | 2019-07-07
Przeczytana: 24 maja 2019

Kolejne "Pitu Pitu" on BOGATY a ona biedna ale pracowita i inteligentna ;)

Rydzynianka | 2019-06-28
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 28 czerwca 2019

Wpadłam jak śliwka w kompot ;)
Pozycja wciągająca, wesoła i zabawna, piękne miasto i ludzie, radość i smutek, nadzieje i zawiść, miłość i bliskość - ale delikatna i wyszukana. Wszystko w jednym miejscu ;)
Fajna pozycja wywołująca delikatny rumieniec na twarzy !
Polecam, mnie urzekła .

Nit | 2019-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2019

Jakbym miała takie zołzowate przyjaciółki jak Rachel to chyba bym poszła siedzieć. Nic tylko ten Paul i Paul. Ludzie! Przecież na jednym facecie nie kończy się życie. Jak mnie denerwują takie przegrywy. Ale do rzeczy - książkę czyta się szybko, zawiera całą masę opisów przeżyć godnych piętnastolatki... A w ogóle to jak główna bohaterka zarabia na życie? Bo przecież artykuł artykułem, ale felietony pisze od wielkich dzwonów... I ta końcówka zmuszająca by sięgnąć po następny tom. Jak gwóźdź do trumny... To tak jak oglądasz serial ma być akcja a tu reklama środków na zaparcia. Chyba za drugą część szybko się nie zabiorę...

Wiktoria Morawiec | 2019-06-22
Na półkach: Przeczytane, Kocham
Przeczytana: 21 czerwca 2019

Wielokrotnie ta pozycja przewijała się na stronach i wiele osób ją polecało, ale jakoś nie mogłam się przekonać i ciągle wybierałam coś innego. Styl autorki przypadł mi do gustu już dużo szybciej, ale ta pozycja to strzał w 10. Czytałam wiele książek, ale żadna aż tak mnie nie zachwyciła. Przeczytałam ją na jednym wdechu. Świetna historia, jednocześnie zabawna i wciągająca całkowicie, bohaterowie z charakterem i co najważniejsze z własnym odmiennym poglądem. Polecam przeczytać każdemu kto potrzebuje oderwać się od rzeczywistości i przeżyć fragment historii, która zwali nas z nóg!!!

paulikap | 2019-06-13

Akcja w książce rozwija się powoli i to mi odpowiada. Nie lubię typowych romansideł, ale ta powieść podobała mi się. Zdecydowanie wolę ją od Greya.

Emma_77 | 2019-05-28
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2019
Przeczytana: 27 maja 2019

Ciężko jest mi stwierdzić, czy książka mi się podobała, czy nie. Z jednej strony nawet ciekawa historia, chociaż bardzo schematyczna. On- bogaty, wpływowy, przystojny mężczyzna, którego każda chce mieć. Ona- skromna, szara myszka, chociaż bardzo ładna, nie ma faceta bo jest samowystarczalna. Kiedy się spotykają, on niemal zakochuje się od pierwszego wejrzenia a ona nagle staje się bardziej śmiała. Trochę taki głupiutki ten romans bo bawią się w kotka i myszkę i ona zachowuje się, jakby całkiem jej odjęło rozum i nagle stała się głupia jak but. Bardzo denerwowały mnie notoryczne powtórzenia. Eksplorowali się przez pół książki ;D nie mogę powiedzieć, ze książka jest zła, ale tez nie mogę powiedzieć, ze jest dobra. Oczekiwałam czegoś więcej po książce z takimi dobrymi ocenami. Mam nadzieję, że druga część będzie lepsza, bo zaczęłam ją czytać z ciekawości :)

Jagna | 2019-05-27
Przeczytana: maj 2019

SERIO? Takie erotyki pisze się dla kobiet??? I to się kobietom PODOBA???

Przeraźliwie nudna, naiwna i głupia jest ta książka, ani przez moment nie uwierzyłam w tę historię, główni bohaterowie są absolutnie nie do polubienia chociaż przez kilka pierwszych stron dałam się zwieść. A dialogi... OPANIE! Czuwaj nad dialogami :D :D :D

Wiedziałam, że to nie będzie żadne dzieło, ale serio - liczyłam na fajną i CIEKAWĄ historię + seks. Niestety, nawet seks tego nie ratował.

I tak w podsumowaniu tylko dodam: jeśli takich właśnie dziennikarzy zatrudnia magazyn-którego-nazwy-już-nie-pamiętam, jak ta nasza cudowna główna bohaterka to nie dziwota, że interes chyli się ku upadkowi i bankructwu. Ten "artykuł" to po prostu jeden wielki żart. I niby mam uwierzyć, że główny bohater - bądź co bądź facet kreowany na takiego co ma łeb na karku, mega inteligenta i z milionami na koncie - czytuje tego typu wypociny totalnej idiotki, która nie jest nawet w stanie się wysłowić ani przeprowadzić z nim...

Irena | 2019-05-21
Przeczytana: 20 maja 2019

Świetna historia bardzo wciągająca już nie mogę się doczekać kolejnej części. Ciekawa jestem co z tego wyniknie.

Karolinek89 | 2019-05-12
Przeczytana: 12 maja 2019

Lubię takie książki :)
I choć jak już tu czytałam schemat wiele razy powielony, mi historia się podobała.

Jedynie czego mi brakowało to spojrzenia ze strony Malcolma ponieważ lubię książki dzielone na dwoje bohaterów to i tak historia mnie wciągnęła.
Jeszcze dziś zaczynam kolejny tom :)