Cały Twój, kochanie

Okładka książki Cały Twój, kochanie Karolina Wilczęga
Okładka książki Cały Twój, kochanie
Karolina Wilczęga Wydawnictwo: K&D Wilczęga Cykl: wojenne ścieżki (tom 1) literatura obyczajowa, romans
wojenne ścieżki (tom 1)
K&D Wilczęga
2023-07-20
2023-07-20

Max Miller jest nieziemsko przytojnym żołnierzem, który właśnie po półrocznej misji wraca do domu by odpocząć. Mimo iż ma trzydzieści pięć lat nie ma rodziny. Jedyną kobieta w jego życiu jest Mania kobieta w podeszłym wieku, którą traktuje jak matkę. Na co dzień podczas jego nieobecności to właśnie ona opiekuje się dobytkiem mężczyzny. Max wyznaje jedną zasadę, żadnych stałych związków, aby żadna kobieta, rodzina nie musiała za nim tęsknić, płakać czy rozpaczać po jego śmierci. Jest bowiem świadom ryzyka, jakie niesie za sobą jego praca. Czy to się kiedyś zmieni? Sophia i Amelia to dwie młode studentki. A w życiu prywatnym najlepsze przyjaciółki i współlokatorki. Sophia właśnie planuje podjąć pracę w przedszkolu jako pomoc, a Amelia chce zawalczyć w konkursie, w którym tematem jest wywiad z ciekawą osobą. Dzięki pomocy babci i jej przyjaciół kobieta ma możliwość przeprowadzić wywiad z najbardziej znanym, cenionym żołnierzem Maxsem Millerem. Sytuacje się troszkę komplikuje, iż w dniu wywiadu Amelia ma wizytę u pulmonologa, której nie może opuścić. Sophia, chcąc pomóc przyjaciółce obiecuje podjąć się tego zadania. Jednak żadna z dziewcząt nie spodziewa się jak ten dzień zmieni ich dotychczasowe życie. Max Miller stroni od mediów, nie lubi być w centrum uwagi, a co za tym idzie ceni sobie swoją prywatność. Czy tym razem się to zmieni? Sophia dojeżdża na spotkanie z Millerem szybciej niż planowała podczas spotkania dochodzi jednak do nieporozumienia, w którym Sophia została wzięta za kobietę do towarzystwa. Złość i upokorzenie sięgają zenitu, a wszystkiego winna jest karteczka, której Max nie zauważył i odczytał. Mężczyzna próbuje wybrnąć z sytuacji jednak tego dnia wszystko zaprzysięgło się przeciwko niemu. Jednego jest jednak pewien uroda tej kobiety długo zostanie w jego pamięci. Czy Sophia da się przeprosić? Czy Amelia zdobędzie materiał na swój wywiad? Kochani książka „Cały Twój Kochanie” to przepiękną historia, która długo nie pozwoli wam zasnąć. Znakomita fabuła, która powolutku odkrywa sekrety bohaterów, a na koniec robi wielkie bum. Przepiękne świadectwo przyjaźni, ale także miłości tej matczynej i tej od pierwszego wejrzenia, która uderza jak grom z jasnego nieba. Doskonale wykreowani bohaterowie, którzy skradli moje serducho. I te emocje, których jest tu tak dużo, iż trudno się od tej książki oderwać. Sama powieść napisana bardzo lekko, wciąga już od pierwszych wersów. Przepiękną przyciągająca wzrok okładka jest tylko dopełnieniem tej cudownej powieści. Lubicie powieści o niedowiarkach i przystojnych żołnierzach? To jest właśnie coś dla Was. Polecam tę historię z całego serducha.

Cykl "Wojenne ścieżki" autorstwa Karoliny Wilczęgi to niezwykła opowieść o miłości, poświęceniach i trudnych wyborach, które rzuca życie.
Tom I, "Cały Twój, kochanie," poznajemy Maxa Millera, żołnierza Marines, i Amelię, nieśmiałą studentkę dziennikarstwa. Ich spotkanie prowadzi do nieoczekiwanej opowieści o miłości, wyzwaniach i niespodziewanych zwrotach akcji.
Fabuła pierwszego tomu jest świetnie poprowadzona, pełna nieprzewidywalnych zwrotów akcji i trudnych wyborów bohaterów.
Autorka doskonale kreuje postacie, nadając im głębię i autentyczność. Różnice wieku między bohaterami są widoczne w ich zachowaniu, co dodaje dynamiki całej historii. Romantyzm, dramaturgia i delikatna nuta humoru sprawiają, że książka ta stanowi idealną lekturę na wieczór kocykiem. Polecam!

Fabuła...

Książkę czyta się szybko i przyjemnie.
Lubię sporą różnicę wieku między bohaterami i tu to mamy.
Dojrzały,doświadczony przez życie on i młodziutka,ale po przejściach również ona.

Tych dwoje wiecej dzieli niż łączy mimo to ciagnie ich ku sobie.
Miłość nigdy nie jest łatwa.
Wymaga ogromu pracy. A brak ufnosci i szczerości może przynieść tylko straty o czym przekonują się nasi bohaterowie.
Czy błędnie podjęte decyzje przekreślają ich związek?
Tego wam nie zdradzę,musicie przekonać się sami😉

Książkę czyta się szybko i przyjemnie.
Lubię sporą różnicę wieku między bohaterami i tu to mamy.

Tych dwoje wiecej dzieli niż łączy mimo to ciagnie ich ku sobie.
Miłość nigdy nie jest łatwa.

Polecam historię Maxa i Sophi.
Dwoje ludzi, których więcej dzieli niż łączy. Dwa różne światy, dwa różne charaktery.

Polecam historię Maxa i Sophi.

"Czas nie leczy ran, a jedynie je zasklepia. Próbuje połatać zranione miejsce, jednak za każdym razem pozostaje blizna.ona zawsze będzie przypominać o ludziach, miejscach i wydarzeniach, które doprowadziły do jej powstania. Czas przeminie, a ból nadal będzie taki sam."

Max Miller jest zasłużonym w boju i odnoszącym sukcesy żołnierzem marines. Kiedy kolejna misja dobiega końca, mężczyzna wraca do domu, by tam nabrać sił. Mężczyzna jak tylko może unika wszelkiego kontaktu z prasą, gdyż uważa, że nie robi nic niezwykłego. Innego zdania jest Maria, najważniejsza kobieta w życiu Maxa, którą uważa za matkę. W tajemnicy przed Maxem, kobieta umawia go na wywiad ze studentką dziennikarstwa, Amelią. Niestety pech chciał, iż dziewczyna nie może się pojawić i w zastępstwie wysyła Sophię, swoją współlokatorkę i najlepszą przyjaciółkę. Kiedy dziewczyna pojawia się pod umówionym adresem, czeka ją niemiła sytuacja. Bowiem niczego nieświadomy Max, bierze Sophię za kobietę do towarzystwa, na którą czeka. Zażenowana i wściekła dziewczyna wychodzi z myślą, iż nigdy już nie spotka Maxa. Los jednakże lubi plątać figle...

Na początek chciałabym bardzo podziękować autorce za możliwość przeczytania pierwszej części i poznania historii Maxa i Sophi. "Cały twój kochanie" jest pierwszą częścią dylogii z serii WOJENNE ŚCIEŻKI, która mnie totalnie zachwyciła. Nawet nie wiem kiedy ją skończyłam. Cieszę się, że niebawem będzie druga część, gdyż tutejsze zakończenie pozostawiło po sobie niedosyt ale i taką maleńką nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. Przed bohaterami sporo wyzwań, tajemnic i intryg, które doprowadzą do... Pssst... Tego dowiecie się sami 🤭🤫.

Świetnie poprowadzona fabuła, ciekawi bohaterowie, którzy mimo sporej różnicy wieku mnie zachwycili oraz emocje jakie wywołała we mnie ich historia. Bardzo gorąco wam ją polecam ♥️.

2041

Książka „Cały Twój kochanie” Karoliny Wilczęgi zabiera nas do pierwszego tomu cyklu „Wojenne ścieżki”.
Poznajemy Maxa Millera, 35 letniego żołnierza Marines, który wraca do domu po kolejnej służbie. Maria, kobieta, która jest dla niego jak mama umawia go na wywiad z Amelią, studentką dziennikarstwa, która ma za zadanie przeprowadzić wywiad z ciekawą osobą. W ostatniej chwili zastępują ją jej współlokatorka Sophia. Niestety w mieszkaniu mężczyzny dochodzi do nieporozumienia. Max myli Sophię z dziewczyną do towarzystwa, jaką zamówił na wieczór. Dziewczyna jest wściekła i nigdy więcej nie chce widzieć go na oczy. Jednak jej przeznaczenie jest całkiem inne. Max umawia się na wywiad z Amelią w ich mieszkaniu. Tam ponownie dochodzi do pewnego ręcznikowego zamieszania.
Niestety życie nie jest usłane różami, a Dakota dużo namiesza w ich życiu.
Bohaterowie staną na wielu rozdrożach, będą musieli podjąć wiele trudnych decyzji.
Książka lekka, idealna na zimny, jesienny wieczór.
Zakończenie zachęca po sięgnięcie po kontynuację.

Czy bylibyście w stanie poświęcić życie dla dobra ojczyzny ?
W sumie nasza ojczyzna to teraz temat kontrowersyjny. Ale ... Patriotyzm to nie oddanie osobom, które zajmują stanowiska w rządzie, a krajowi ❤️ Pamiętajmy o tym ☺️
Max Miller to taki bohater narodowy, zawodowy żołnierz Marines. Ma 35 lat i całkowicie oddał się służbie ojczyźnie. Nie ma w planie związków, zakładania rodziny. Nie chce aby w przypadku gdy zginie, te osoby zostały bez niego. Nie chce by miał kto po nim płakać. Można uznać , że to rozsądne podejście do życia, ale...serce nie sługa.
Sophia to 20 letnia studentka. Wychowana w domu dziecka, uważa za najbliższą jej osobę, swoją przyjaciółkę - Amy. Dla niej zrobi wszystko, nawet przeprowadzi wywiad ze sławnym żołnierzem, który zupełnie się jej nie spodziewa 😅
W sumie początek tej książki zaleciał mi Greyem. Autorka zastosowała podobny wątek - wywiad do zrobienia za chorą przyjaciółkę. Lecz na tym na szczęście podobieństwa się kończą. Nie ma żadnego czerwonego pokoju, choć chwil namiętności mamy niemało.
Za to po raz kolejny autorka mnie postawiła przed dylematem. Jak w przypadku poprzednich książek, ten tom pierwszy nie zachwycił mnie jakoś wyjątkowo. Nie był zły ale dość przewidywalny. Jednak też na swój sposób zaciekawił i mam chęć poznać ciąg dalszy. Tym bardziej, że ostatnio zupełnie nie żałowałam, że się na to zdecydowałam, bo druga część była o niebo lepsza. Czy i tu będzie tak samo? Chyba muszę sprawdzić 😅
Mamy tu wątek sporej różnicy wieku. A co za tym idzie, niemałą dawkę zazdrości. Choć ona akurat jest wszędzie gdzie są uczucia.
Tu śliczna, sympatyczna Sophie, zaangażowała się w znajomość z wyjątkowo atrakcyjnym i już dojrzałym mężczyzną.
On w każdej chwili może zostać wezwany na front. Czy w tym czasie ktoś dostrzeże w niej to co dostrzegł sam i zajmie jego miejsce ?
Z kolei przy nim kręci się już kobieta, którą Sophia z miejsca uznaje za konkurencję.
Kto wygra to starcie ?

Przed bohaterami wiele trudnych decyzji do podjęcia, które zaważą na tym jak będzie wyglądała ich przyszłość. Czy spędzą ją razem czy osobno, przekonacie się czytając tę książkę.

Już niedługo druga część, więc to idealny moment by po nią sięgnąć i długi nie czekać na kontynuację.

Czy bylibyście w stanie poświęcić życie dla dobra ojczyzny ?

" Cały Twoj, kochanie" ~ K. Wilczęga

[...] Czas nie leczy ran, a jedynie je zasklepia. Próbuje połatać zranione miejsce, jednak za każdym razem pozostaje blizna. Ona zawsze będzie przypominać o ludziach, miejscach i wydarzeniach, które doprowadziły do jej powstania. Czas przeminie, a ból nadal będzie taki sam.

Trzydziestopięcioletni Max Miller to uznany żołnierz marines, który po długiej misji wraca do domu. Chce odpocząć i nabrać sił przed kolejną służbą.
Mężczyzna unika mediów, jednak Maria – kobieta, która jest dla niego jak mama – postanawia zrobić coś innego. Umawia go na wywiad z Amelią – studentką dziennikarstwa. W ostatniej chwili zastępuje ją jej przyjaciółka Sophia, która chce pomóc Amy, dlatego wyrusza do domu Millera. Tam dochodzi do nieporozumienia. Okazuje się, że Max wziął Sophię za dziewczynę do towarzystwa, z którą wcześniej się umówił. Kobieta jest wściekła. Po ostrej wymianie zdań wychodzi i nie chce go nigdy więcej spotkać.
Czy los będzie łaskawy dla Sophii? A może to właśnie tutaj rozpoczęła się ich historia?

[...] Nie jestem odporny na miłość. Nie tak, jak zawsze mówię. Wystarczyła ona, abym zaczął kwestionować uczucia. Nie wiem, co to jest, ale przyjemnie było czuć to, co się we mnie działo.

Krótki wstęp

Książkę czytałam zaraz po jej premierze.
Jest jedną z naprawdę nielicznej prywatnej kolekcji książek jakie przeczytałam, bo większość to współpracę.
Kiedy pojawiła się informacja o II Tomie oszalałam! Wiedziałam, że muszę poznać ciag dalszy i tutaj pojawiła się okazja na odświeżenie sobie historii " Cały Twój, kochanie" a zarazem napisania tego co czuje podczas jej czytania.

▫️▪️Recenzja ▪️▫️

Mało jest książek, które czytam po raz drugi. Jest to kwestia tego, że na rynku pojawia się pełno cudownych premier! 👏

" Cały Twój, kochanie" to historia dobrze mi znana. Pierwszym razem kiedy ją czytalam moje serce dygotało. Mocno trzymałam kciuki za uczucie Sophie i Max'a. Autorka zadbała o romantyzm, ogień, pożądanie i nerwy.
Niektóre z wydarzeń były przewidywalne inne wręcz zaskakiwały.
Karolina bardzo starała się naginać typowe dla romansu schematy i muszę przyznać, że wyszło jej ciekawie.

Tych dwoje to ogień i woda. Podobało mi się to, że mimo miłości jaka między nimi iskrzyła nie zapomnieli o sobie. Od początku do końca mieli w sobie ten charakter. Brakowało mi tu nieco więcej wojska ale z drugiej strony mocno ściskałam tablet czytając rozdziały bo bałam się, że zaraz ich sielanka się skończy.

Nie zaglebiając się w szczegóły pokochałam tą historię i liczę, że II tom dostarczy mi takich samych, a może nawet i lepszych emocji.!

" Cały Twoj, kochanie" ~ K. Wilczęga

Trzydziestopięcioletni Max Miller to uznany żołnierz...

Piękna seria 🥲 lekko i przyjemnie się czyta :)

Piękna seria 🥲 lekko i przyjemnie się czyta :)

Sięgnęłam po nią przez przypadek ale okazała się całkiem przyjemna.

Sięgnęłam po nią przez przypadek ale okazała się całkiem przyjemna.

• Ebooki
  • Przeczytane w 2023