Noc z nim

Okładka książki Noc z nim Wiktoria Lange
Okładka książki Noc z nim
Wiktoria Lange Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bokser (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bokser (tom 1)
NieZwykłe
2023-06-21
2023-06-21
9788383207285

Ehh spodziewałam się wiele po tej książce. Niestety mnie rozczarowała. Ledwo dobrnęłam do końca. Wezmę 2 tom ale mam nadzieję że będzie lepszy niż 1.

„Niełatwo było grzebać w popiele starych ran, sięgać pamięcią do tego jak wyjątkowe niegdyś uczucia tliły się ostatnimi iskrami.”

Alessia po skończeniu studiów wraca do rodzinnego domu. Wtedy ojciec przekazuje jej wiadomość, że ich winnica jest na skraju bankructwa. Dlatego też obiecał jej rękę przedsiębiorcy, który im pomoże. A ona po usłyszeniu tych wiadomości postanawia uciec z domu. Po ucieczce jej życie nie należy do łatwych i ledwo wiąże koniec z końcem. Wtedy na jej drodze staje słynny bokser, David…

„Skup się na tym co jest teraz. Chcę, żebyś usunął ból, który we mnie tkwi. Zmazał go sobą i sprawił, że zapomnę, przez co przeszłam.”

Wiktoria Lange kupiła mnie swoim debiutem i wtedy dosłownie zatraciłam się w jej historiach. Dlatego też sięgnęłam po pierwszą część jej serii. Byłam ciekawa, ale również moją uwagę przykuła dość nietuzinkowa okładka. A to wszystko w połączeniu dało fakt, że książka trafiła w moje ręce.
Muszę przyznać, że autorka fajnie tutaj pokazała walkę głównej bohaterki. Walkę z przeciwnościami losu, które naprawdę starała się pokonać. A nie było łatwo. Ceniłam w jej osobie zdecydowanie najbardziej samozaparcie i chęć dążenia do celu, pomimo wszystko. No i jeszcze odwaga, która jej towarzyszyła zasługuje tutaj na pochwałę.
Moją uwagę zwrócił również wątek sportowca, który naprawdę w książkach lubię i z chęcią sięgam po tego typu powieści. Dlatego też z jeszcze większą przyjemnością zatracałam się w treści książki. I o ile bohaterkę polubiłam, wątek sportowca mnie kupił, o tyle z bohaterem miałam mały problem i dosłownie mnie denerwował. Od pewnego momentu oczywiście.
Styl autorki? Cóż, osobiście bardzo go polubiłam przy jej debiucie. Dlatego też tutaj nie miałam wątpliwości względem jej stylu i pióra. I się nie zawiodłam. Lekkość pióra i styl autorki tutaj ze sobą współgrały i naprawdę ciężko było się oderwać od lektury.

„Wystarczyło jedno jej spojrzenie, by uciszyć we mnie wszystkie negatywne emocje.”

Podsumowując. „Noc z nim” to naprawdę ciekawa pozycja. Bohaterka, która się nie poddaje i walczy z przeciwnościami losu. Wątek sportowca, który naprawdę bardzo lubię. I nieco irytujący główny bohater. Jednak w połączeniu ze stylem autorki czytało się tę pozycję naprawdę przyjemnie.

Hate love, w którym hate jest prawdziwym hate, a love? A na love muszą sobie trochę zasłużyć 😄
Moje kolejne spotkanie z piórem autorki, te było trochę inne dość przewidywalne, ale nie mówię, że było złe, nic z tych rzeczy 😄Bardzo dobrze i szybko mi się to czytało.
Mamy tu bardzo charakternych bohaterów. David męski, władczy, pełen testosteronu i dążący do swoich celów.
Alessia młoda, ale waleczna kobieta nie dająca sobą pomiatać, mimo trudnej sytuacji w jakiej się znalazła.
Alessia ucieka od swojego ojca, który perfidnie chciał ją sprzedać, aby ratować rodzinny biznes.
On bokser, który szykuje się do walki swoich marzeń. Walki, która stoczy ze swoim wrogiem. Dlatego jest ona podwójnie ważna.

Tych dwoje spotyka się bardzo w trudnym momencie. Żadne z nich nie mogło przewidzieć takiego scenariusza na ten wieczór. Tych dwoje łączy więcej niż powinno oboje walczą z przeszłością, oboje potrzebują drugiej osoby, oboje potrzebują miłości.

Najważniejsze były emocje, które było można odczuć podczas czytania. Przeżywałam razem z nimi, a im bliżej końca czuć było to napięcie. Coś wisiało w powietrzu i nie pozwalało się rozluźnić, dlatego potrzebuje 2 tomu! Niby z tyłu głowy czułam że coś takiego może się stać, ale mimo wszystko napięcie nie opuszczało ani na moment.
Czuje, że w 2 tomie to autorka nawywija nam niezły rollercoaster emocji i zwrotów akcji.
Czekam na dalszy ciąg ❤️
Polecam ❤️

Dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Bardzo słaba książka. Nie wiem co to w ogóle ma być. Przecież wszystkie te wydarzenia nie mają sensu, nie ma żadnego ciągu przyczynowo skutkowego. A ci wszyscy ludzie nie mają żadnego charakteru i podejmują kompletnie absurdalne decyzje.
I tak jestem w szoku, że udało mi się przeczytać 60% książki.

I tak jestem w szoku, że udało mi się przeczytać 60% książki.

Na półkach: , , , , , ,

Nawet nie sądziłam, że to będzie taka dobra lektura. Na pewno nie będę długo czekać z przeczytaniem kolejnej części po takim nieoczekiwanym zakończeniu. Muszę koniecznie poznać co będzie się działo w 2 tomie i co jeszcze wymusli autorka dla bohaterów.

Tytuł: "Noc z nim"
Autor: Wiktoria Lange
Seria: Bokser #1
Wydawnictwo: NieZwykłe
5/5 ⭐

Uciekła od dawnego życia. Wtedy on stanął na jej drodze.

Po "Noc z nim" sięgnęłam z czystej ciekawości. Gdy dowiedziałam się, że główny bohater jest bokserem, wiedziałam, że będę musiała to przeczytać. Byłam pewna, że dam tej książce maksymalnie 3 gwiazdki i to będzie na tyle. Wtedy nie wiedziałam jak bardzo się myliłam. Od początku wciągnęłam się w historię Alessi i Davida. Praktycznie nie mogłam się od niej oderwać. Nigdy nie przeczytałam żadnej historii, gdzie boks byłby tak dobrze opisany. Tej książki się nie czyta - jąą się przeżywa razem z głównymi bohaterami.

Tytuł: "Noc z nim"
Autor: Wiktoria Lange
Seria: Bokser #1
Wydawnictwo: NieZwykłe
5/5 ⭐

Uciekła od dawnego życia. Wtedy on stanął na jej drodze.

"Noc z nim" ~ W. Lange

Q: Komu nie marzył się mężczyzna superbohater ?

[...] Po­pa­trzy­łam pro­sto w jego błę­kit­ne oczy. One utwier­dzi­ły mnie w prze­ko­na­niu, że mówił praw­dę. Te słowa spra­wi­ły, że od nie­pa­mięt­nych cza­sów nagle za­czę­łam czuć się ina­czej.

🥊Opis🥊

Alessia Palmieri po zakończeniu studiów wraca do rodzinnego domu we Włoszech. Ku jej zaskoczeniu i przerażeniu ojciec przekazuje jej okropne wieści. Ich rodzinna winnica jest na granicy bankructwa, a on, żeby ratować biznes, obiecał jej rękę przedsiębiorcy, który może im pomóc.
Dziewczyna po usłyszeniu tych wiadomości i zrozumieniu, że jej zdanie nie ma żadnego znaczenia, postanawia uciec z domu i wyjechać do Stanów Zjednoczonych.
Jej nowe życie nie jest łatwe. Alessia ledwo wiąże koniec z końcem, a jakby tego było mało, pewnej nocy zostaje napadnięta. Z opresji ratuje ją nieznajomy mężczyzna – David Moore, sławny bokser.

[...] Gwał­tow­nie ujął moją twarz w dło­nie i za­trzy­mał się do­słow­nie cen­ty­metr przed war­ga­mi.
– Po­słu­chaj, cho­ler­nie mało o mnie wiesz, żeby wy­snu­wać po­chop­ne wnio­ski!
– Wy­star­cza­ją­co, żeby stwier­dzić, że by­wasz dia­błem w ludz­kiej skó­rze! – wy­du­si­łam na deser.
– Nie będę tego słu­chał, ro­zu­miesz? – wy­ce­dził na tyle su­ro­wo, że aż za­zgrzy­tał zę­ba­mi. – Za­milcz, po­wstrzy­mu­jąc swój pie­przo­ny język od pier­do­le­nia tych głupstw albo…
– David? Co tu się dzie­je?

▫️▪️Recenzja ▪️▫️

Bokserski świat to coś nowego dla mnie. Dotąd nie czytalam tego typu romansów. Właściwie moja styczność z nimi jest znikoma. Dlatego jeszcze bardziej ciekawiła mnie książka Wiktorii "Noc z nim".

Intrygował mnie opis, ale także tytuł i okładka, które według mnie kompletnie ze sobą nie współgrały jednak kiedy dotarłam do końca czwartego zrozumiałam że byłam w błędzie.

"Noc z nim" to romans ukazany ze smakiem, który skrywa mrok. Każdy zwrot akcji wodził za nos czytelnika. W jednej chwili myślałam, że bohaterka zmądrzała, w innej, że on się zmienił... A po chwili czułam, że to tylko maska. Ogólnie przez większość rozdziałów nie byłam w stanie przewidzieć co się wydarzy. Bohaterowie byli nieprzewidywalni, stanowczy i ulegli jednocześnie. Jednak najważniejsze było to, że wraz z biegiem stron nie tracili tej iskry, którą otrzymali na początku.

Autorce udało się wyśmienicie utrzymać napięcie. Ciągle czułam, że coś wisi w powietrzu i odpychałam myśl, że mogę mieć rację. Zakończenie mnie w pełni zadowoliło choć nie byłam zaskoczona. Czułam, że przeszłość jednego z bohaterów da o sobie znać.

Brakowało mi w tej książce nieco więcej boksu, treningów jednak po dłuższeh analizie patrząc na objętość samej książki, myślę że autorka wyważyła idealnie proporcje. Dlatego droga Wiktorio! Chce więcej! 😍

Kiedy czytałam początek miałam łzy. Nie mogłam przetrawić tego co człowiek musi przejść gdy życie mu się zawali... Lubię takie książki, bo sprawiają, że zastanawiam się nad własnym życiem i na nowo dziękuję za to co mam.

Reasumując jeżeli chcecie poznać historie o nie idealnej relacji, która z biegiem czasu ewoluuje, a przy tym dobrze się bawić, czytać z wypiekami na buzi i ciarkami na rękach to musicie udać się w podróż do Chicago wraz z Alessią na spotkanie z Davidem 😈.

Gratuluję autorce 👏 głównie stworzenia nietypowego pomysłu, dobrego wykończenia oraz ciętego języka!

[bez współpracy]

"Noc z nim" ~ W. Lange

Q: Komu nie marzył się mężczyzna superbohater ?

🥊Opis🥊

Recenzja♡
Autor #Wiktoria Lange
"NOC Z NIM"
Ta książka mnie bardzo zaciekawiła motywem bokserskim, ostatnio bardzo często wpadają w moje ręce książki z jakimś sportem w tle co nie ukrywam jest naprawdę bardzo ciekawe.Od pierwszych stron zatraciłam się w tej książce jest niesamowicie wciągająca i historia którą przekazała nam autorka jest zakręcona. Mnie się bardzo podobała,ale zacznę od krótkiego opisu co możecie tu przeczytać.
Mamy tutaj świat boksera zmagającego się z jakimś ciężkim przeżyciem w przeszłości i dziewczynę  ,która ucieka ze swojego domu we Włoszech aby uniknąć strasznej przyszłości jaką zgotował jej ojciec,któremu widmo bankructwa przysłoniło zdrowy rozsądek i postanowił sprzedać swoją córkę jakiemuś starszemu gościowi, który miałby pomóc jego rodzinnej winnicy  odbić się od dna.No cóż nie ukrywam ,że ciężko się czyta takie książki, ale po to one są Czyż nie???😀
Nie jest to lekka książka trzeba przyznać, ponieważ jest w niej wiele strachu ,bólu, demony przeszłości nie pozwalają normalnie żyć, a widmo przyszłości nie pozwala normalnie oddychać.
Wiele wątków w tej książce zostało niewyjaśnionych,ale zostały tak poprowadzone,że czytelnik czyta z zapartym tchem,i kiedy
dojdziemy do końca książki to dowiadujemy się dlaczego, Otóż dlatego że to jest pierwszy tom .Jestem bardzo ciekawa kontynuacji losów Davida oraz Alessi i ich dalszej historii .Końcówka wbiła mnie w fotel więc nie mogę się już doczekać co będzie dalej.

Recenzja♡
Autor #Wiktoria Lange
"NOC Z NIM"

Polecam. Fajnie,szybko sie czyta.

Polecam. Fajnie,szybko sie czyta.

Powiem szczerze, że nie miałam żadnych oczekiwań co do tej książki i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Mocy początek, który mnie zaciekawił i sprawił, że chciałam czytać dalej. Bardzo charyzmatyczna postać Dawida i trzeźwo myśląca główna bohaterka dali bardzo fajne duo, przez które czytelnik nie nudził się. Wątek walk bokserskich fajnie poprowadzony i cieszę się, że przewijał się on przez cały czas, a nie było tylko wspomniane na początku, a potem cisza. Idealnie się wpasowałam w termin przeczytania, ponieważ zaraz wychodzi druga część. Ode mnie mocna polecajka.

• Serie

Wiktoria Lange Noc z nim Zobacz więcej