Cała twoja, kochanie

Okładka książki Cała twoja, kochanie Karolina Wilczęga
Okładka książki Cała twoja, kochanie
Karolina Wilczęga Wydawnictwo: K&D Wilczęga Cykl: wojenne ścieżki (tom 2) literatura obyczajowa, romans
wojenne ścieżki (tom 2)
K&D Wilczęga
2023-11-29
2023-11-29

Czytaliście książki Karoliny Wilczęgi ?

Jestem z nią w sumie od samego początku. Polubiłam serię o panu Venturi i niedługo będę czytać kolejny jej tom. Z kolei “Wojenne ścieżki” to już zupełnie inny rodzaj romansu, bez mafii.
Pierwszy tom wydał mi się nieco zbyt uroczy i nie miałam pewności czy przypadnie mi do gustu kontynuacja. Nie miałam pojęcia jak można tę historię pociągnąć dalej by nie wydawała się przeciągana na siłę. Czasem lepiej skończyć pewne historie szybciej… ale dobrze, że tu autorka postanowiła zaoferować nam drugi tom 🙂

Max dał plamę, zawiódł Sophię niesamowicie. Uwierzył innej kobiecie, w to, że ta, która oddała mu swoje serce, tak po prostu go zdradziła. Zawiedziona jego brakiem zaufania, odeszła. Nie wiedział, że zabiera ze sobą już rozwijające się pod jej sercem, ich dziecko.

Gdy zrozumiał swój błąd, podłe oszustwo Dakoty, postanowił odnaleźć Sophię. Jednak schowała się starannie i nie było to proste. Gdyby nie pomoc innych, nie wiadomo czy by mu się to udało. Ale jakie było jego zaskoczenie gdy zobaczył w jakim stanie jest kobieta, którą pokochał. Jak to życie potrafi zaskakiwać. Teraz wie, że walczy nie tylko o nią, o to by odzyskać jej miłość i zaufanie, ale też o swoją rodzinę, kobietę i dziecko.

Bałam się, że ta książka to będzie takie szarpanie bohaterów o powrót do tego co było, ckliwe i urocze zapewnianie o miłości, przepraszanie się nawzajem itp itd. Fakt, chwilami Max miał przechlapane, bo nie dość, że miał przed sobą kobietę rozczarowaną nim to jeszcze taką, którą targają ciążowe hormony. Ale też były momenty, że miałam wrażenie iż Sophia zbyt szybko mięknie. Autorka jednak fajnie balansowała pomiędzy “wybaczam ci” a “udowodnij, że warto”. Dała czas bohaterom na zrozumienie swoich błędów i docenienie siebie nawzajem. I gdy już wszystko wskazywało na to, że czeka ich piękne, spokojne życie w rodzinnej atmosferze, w większym gronie niż początkowo planowali, zaczęły się… komplikacje.

Zarówno pełne emocji i chwil przerażenia wręcz, końcowe rozdziały jak i te totalnie ostateczne, które rozczuliły na swój sposób, były wielkimi atutami tej historii. Karolina nadała zarówno Sophii jak i Maxowi ogrom pozytywnych cech, które mieli okazję wykorzystać by stworzyć normalny dom innym bohaterom, których łatwo pokochać. Z pewnością wiele wątków tu zaskoczyło, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa i finalnie obracałam ostatnie strony już wręcz z sentymentem i żalem, że to koniec.

To krótka książka jednak bardzo treściwa. I warta uwagi. Romans z wątkiem różnicy wieku, z bohaterką o ogromnym sercu, bohaterze - dosłownie - bo Max jest żołnierzem Marines, odważnym, silnym ale i takiego mężczyznę potrafią pewne momenty, chwile w których odnosi wrażenie, że jego świat się wali, rzucić na kolana. Są też starsi i młodsi bohaterowie, dodający uroku tej książce oraz czarne charaktery, które zszokują, przerażą i podniosą ciśnienie.

Czyli atutów trochę ma. Mam nadzieję, że to Wam wystarczy by zrozumieć, że nie zmarnujecie czasu spędzonego z ta dylogią.

Polecam i dziękuję za egzemplarz oraz cierpliwość autorce :)

Czytaliście książki Karoliny Wilczęgi ?

Fajne zakończenie całej historii. Szybko się czyta.

Fajne zakończenie całej historii. Szybko się czyta.

"Dzisiaj pozwolę ci odejść – zaczyna poważnym głosem. – Musisz jednak wiedzieć, że nie zrezygnuję. Będę walczył o ciebie i nasze dziecko, ponieważ was kocham. Możesz uciekać, a ja i tak cię znajdę."
"Cała twoja kochanie" to drugi tom serii Wojenne Ścieżki.
Uwielbiam książki, które od samego początku wywołują wiele emocji. Jedną z nich jest właśnie kontynuacja losów Sphii i Maxa. Czytając tę książkę miałam wrażenie, że autorka w dużej mierze skupiła się na tym, aby czytelnik był z każdej strony "obrzucony" emocjami.
"Cała twoja kochanie" to powieść, którą zaczynasz czytać i nie możesz przestać, a gdy zbliżasz się do końca, odczuwasz smutek, ponieważ nie chcesz, żeby to wszystko się skończyło. Historia napisana przez Karolinę to piękny romans, który ma w sobie ból, cierpienie, ale i też sceny, które chwytają mocno za serce, a nawet wywołują gorąco. Trzyma w napięciu praktycznie do ostatniej strony.
W tej części nie do końca układa się między głównymi bohaterami, ale ich bezwarunkowa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko i to właśnie dzięki temu ta historia jest taka piękna.
Kontynuacja losów Sophii i Maxa jest bardzo wciągająca i mimo, iż nie liczy nie wiadomo jak dużo stron, to i tak posiada wszystko to co lubię w romansach. Z ręką na sercu ją wam polecam!
Dziękuję Karolinie za możliwość zostanie patronką tej świetnej książki 🖤! Dziękuję, że po raz kolejny mogłam być częścią Sophii i Maxa 🖤!

"Cała twoja kochanie" to drugi tom serii Wojenne Ścieżki.

Sophia i Amelia pakują swój dobytek i wyjeżdżają z miasta. O ich nowej lokalizacji wie bardzo niewiele osób. Czas rozpocząć nowe życie, może nawet lepsze z daleka od człowieka, który tak zranił i złamał serce Soph. Max Miller, mimo iż w jego życiu nastąpił ogromny przewrót, pragnie jednego… by odnaleźć swoją ukochaną. Złość, gniew i żal przyćmiły mu zdrowe zmysły, a on zachował się jak dupek i zranił sens swojego życia… Sophie. Czy stracił ją już na zawsze? Mimo iż mężczyzna szukał, pytał prosił nikt nie chciał mu pomóc, powiedzieć prawdy i zdradzić miejsce pobytu kobiet. Do tego praca nie daje mu wytchnienia, awans wiąże się z lepszą płacą, ale także z większymi obowiązkami i brakiem czasu. Sophia pracuje w małej cukierni, jest tam szczęśliwa i wdzięczna właścicielce, która zgodziła się ją zatrudnić. Przemiła starsza Pani traktuje swoją pracownicę jak córkę. Młoda ładna i uczynna dziewczyna to skarb. Amelia rozpoczyna pracę w wydawnictwie. Wymarzona praca, nowe obowiązki i przyjaciółka, czy może być coś piękniejszego. Całą sielankę przerywa wiadomość o złym samopoczuciu babci. Amelia musi tam lecieć, a to oznacza, że te świata Sophia będzie musiała spędzić sama. Czy to już koniec niespodzianek? Nie, niestety nie dla Sophi. Największą przedświąteczną niespodzianka jest sam Pan Miller. Czy kobieta da się przeprosić i pozwoli mężczyźnie wyjaśnić tą całą sytuację? Czy i tym razem miłość wygra? A może to już koniec ich wspólnej drogi? Kochani cudowna, romantyczna, pełna uczuć i emocji powieść, która skradła moje serce. Pokochałam tych naszych głównych bohaterów, a teraz trudno mi się z nimi rozstać. Przepiękna ujmująca i chwytająca za serce historia pokazująca jak wielką siłę i moc ma prawdziwa miłość. Ile potrafi wycierpieć, a także, ile potrafi znieść i wybaczyć. Nie raz w oku zakręciła mi się łezka, były momenty, gdy czytałam powieść z zapartym tchem i były też takie chwile, gdy uśmiech nie schodził mi z twarzy. Piękna barwna historia o żołnierzu marines, który nie wierzył w miłość i zwykłej, skromnej, doświadczonej przez życie kobiecie. Czy może być coś piękniejszego? Powiem wam jeszcze, że nic w tej książce nie jest takie oczywiste jak by mogło się wydawać. Zapraszam do lektury kochani 😍.

Cykl "Wojenne ścieżki" autorstwa Karoliny Wilczęgi to niezwykła opowieść o miłości, poświęceniach i trudnych wyborach, które rzuca życie.
Tom II, "Cała Twoja, kochanie," kontynuuje porywającą historię Sophii i Maxa. Autorka umiejętnie rozwija wątki z poprzedniej części, konfrontując bohaterów z nowymi wyzwaniami i próbami.
Karolina Wilczęga wspaniale ukazuje dojrzałość bohaterów poprzez ich postawy, decyzje i zmiany, jakie zachodzą w ich życiu. Walka pomiędzy sercem a rozumem, emocje, i nieprzewidywalne zwroty sprawiają, że czytelnik nie może oderwać się od książki. Autorka doskonale oddaje psychologię postaci, tworząc pełne pasji i autentyczne dialogi.
To bardzo emocjonująca dylogia, która z pewnością zasługuje na uwagę miłośników romansów. Karolina Wilczęga zdobyła moje czytelnicze serce i na pewno nie będzie to ostatnia książka jej autorstwa w moich rękach. Serdecznie polecam tę fascynującą serię!

Karolina Wilczęga wspaniale ukazuje dojrzałość...

„Cała Twoja, Kochanie” to najnowsza książka od Karoliny Wilczegi. Jednocześnie jest to kontynuacja znanych nam już po części (1 tom) losów Maxa i Sophii.

Nie mam w planach przybliżać wam fabuły tej części, ponieważ w gruncie rzeczy wleciałby tu spory spoiler, więc, by dogłębnie poznać tę historię koniecznie musicie po nią sięgnąć. Ja ze swojej strony gwarantuję wam dobrą dawkę emocji i świetnie poprowadzoną fabułę.

Uwielbiam książki, które wciągają w świat bohaterów już od pierwszych stron. Uwielbiam książki, w których brakuje czasu na nudę, w których nie przewija się bezsensownie kartek w poszukiwaniu tego dreszczyku emocji, w poszukiwaniu akcji. Wszystkie te rzeczy tj. ; emocje, brak czasu na nudę, na szybką akcję dostanie w najnowszej książce autorki.

, Sięgając po tę historię gwarantuje wam, że się na niej nie zawiedziecie. Ta książka wciągają, w świat bohaterów nie pozwala na odłożenie jej. Tu emocje wylewają się ze stron, tu ból miesza się ze scenami, które ścisnął niejedno serducho. Ja jestem na tak. Uwielbiam takie romanse i liczę na więcej.

PS. Pamiętacie po tym, że jest to bezpośrednia kontynuacja serii „Wojenne ścieżki”. Znajomość pieszego tomu obowiązkowa.

📚Karolina Wilczęga "Cała Twoja kochanie"
📖Wyd. @wilczega

Sophia stara się zapomnieć o Maxie i postanawia sama wychować ich dziecko. Jednak Max dowiaduje się prawdy i znajduje dziewczynę po wielkich poszukiwaniach. Wie, że teraz nie da już jej tak łatwo odejść. Sophia na początku nie chce się na to godzić jednak daje szansę dziecku aby miało obydwoje rodziców.
Niedługo później przyjeżdżają do nich chłopcy Dakoty i spędzają z nimi naprawdę świetny czas. Niestety ich szczęście nie trwa długo a pojawienie się ponowne Dakoty w życiu tej dwójki przyniesie ze sobą straszne momenty.
Kochani jest to druga część Wojennych ścieżek i powiem wam, że to jest tak dobra dylogia, że brakuje mi słów na to aby opisać emocje, które teraz we mnie siedzą.
Może zacznę od początku i powiem wam co nieco o bohaterach. Max to dla każdej czytelniczki ideal mężczyzny. Wiadomo popełnił błąd ale to nie był powód do tego aby od razu go skreślać i robić z niego potwora. Każdy ma prawo do błędów a to jak potem zachował się Max dało tylko dowód na to, że jest on wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu. Jego troska i dbanie o Sophie to coś nad czym się rozpływałam. Natomiast główna bohaterka jest kobietą, którą życie nie oszczędzało. Widać, że trudno ufać jej innym, ponieważ wychowała się w domu dziecka. Brawa dla niej, że dała radę sama tyle czasu dbać o ciążę bez pomocy Maxa.
Oczywiście autorka stworzyła idealny romans, który wywoła wiele wspaniałych emocji ale to nie wszystko, bo to co zrobiła potem to mną wstrząsnęło. Kurcze kochani takiej jazdy bez trzymanki się nie spodziewałam. W pierwszym momencie nie wiedziałam co tu się wydarzyło i za to ogromne brawa. Widać, że autorka wie jak operować słowami i wywoływać w czytelnikach takie zwroty emocjonalne.
Dziękuję kochana za to co stworzyłaś, bo takich emocji nam wszystkim potrzeba. Wielkie gratulacje ❤️

📚Karolina Wilczęga "Cała Twoja kochanie"
📖Wyd. @wilczega

...

Książka to kontynuację tomu 1, więc znajomość obowiązkowa.

Sophii podczas ciąży zostaje sama. Max dla innej opuszcza kobietę, lecz szybko zdaję sobie sprawę, że popełnił błąd. Próbuję wszystko naprawić, a bohaterka dla dobra dziecka spróbuję walczyć o tę miłość. Nie jest łatwo i wiele pojawią się przeszkód, ale największym z nich to będzie zemsta Dakoty, która nie poradziła sobie ze stratą mężczyzny. Psychicznie się załamała i pragnie mężczyznę tylko dla siebie.

Tom pierwszy miał wiele tematu wojska w sobie i bardzo mi się to podobało. Tutaj pojawią się on, ale już zdecydowanie mniej, aby wzmianki na ten temat, a szkoda. Również większość książki to ciąża bohaterki, a ja w książkach omijam bardziej historii z ciąża, ale nie przeszkadzała mi ona, ponieważ również nie było go jakoś wiele. Głównie książka skupia się na odbudowywaniu relacji i zaufania. Książka jest przyjemna, więc na jeden wieczór zdecydowanie wystarczy, by zacząć z nią swoją przygodę i skończyć.

Książka to kontynuację tomu 1, więc znajomość obowiązkowa.

Recenzja 📚

Dziękuję za egzemplarz recenzencki 💕

Sophia ma złamane serce przez Maxa. Mężczyzna postanowił uwierzyć innej i tym samym zostawia młodą kobietę. Dziewczyna próbuje dbać o siebie ale także o nowe życie, które rozwija się pod jej sercem.

Max pragnie przebaczenia, z biegiem czasu zrozumiał swój błąd i to, że Dakota go wykorzystała. Chce, aby Sophia na nowo mu zaufała.

Kobieta również z biegiem czasu zaczyna dochodzić do myśli, że dziecko potrzebuje obojga rodziców, a ona nie musi wiązać się z Maxem.

Wbrew wszystkim ostrzeżeniom swojej przyjaciółki postanawia wprowadzić się do ojca dziecka. Spokój nie trwa zbyt długo, nad ich relacja ukazują się czarne chmury, a jest nimi Dakota.

Do jakich czynów będzie zdolna aby zniszczyć szczęście Sophii i Maxa?

Na pozór lekka i przyjemna książka. Przez każdą stronę przechodzi się śpiewająco. Książka na kilka krótkich wieczorów. Historia delikatna, ale kiedy do gry wchodzi Dakota to odbiorca po przeczytaniu pierwszej części wie, że z tym wiążą się ogromne kłopoty.
Max oraz Sophia w tej części wydają mi się bardziej dojrzali. Wiedzą co jest ważne w danej chwili, potrafią schować dumę do kieszeni, zagryźć zęby i działać. Kierują się miłością, która jest potężna i pomimo upływu czasu nigdy nie wygasła.

Polecam ulubieńcom romansów!

✨9/10✨

Recenzja 📚

Dziękuję za egzemplarz recenzencki 💕

Po zakończeniu I tomu czekałam z ogromną niecierpliwością na finał historii naszych bohaterów. Początkowy spokojny bieg zdarzeń w powieści zaczyna nabierać tempa i bardzo niebezpiecznych chwil,które powodują ciarki na skórzy.
Otrzymujemy nie tylko motyw drugiej szansy,umiejętności wybaczenia krzywd,ale także zemstę za nieodwzajemnione uczucie.Pomieszanie kilku ważnych aspektów z życia postacie daje historii wielu emocjonujących chwil.

⌛️ Postać Maxa oraz jego determinacja,cierpliwość i oddanie bardzo mi się podobało.Rozumie swoje błędy,pragnąc je naprawić.Jego decyzje dawały szansę na to,by ukochana mu wybaczyła.
Sophnia reprezentuje niezłomna kobietę pomimo zadanego cierpienia.Pokazuje,ze trzeba się podnieść w złych chwilach życia i żyć,bo czasem los później może przynieść ogromne szczęście.

⌛️ Byłam niemal pewna,że losy bohaterów mnie nie zaskoczą,a jednak autorka potrafiła dodać do fabuły ciekawe wydarzenia powodujące jeszcze bardziej zaciekawienie powieścią.Jest nie tylko ból,łzy,chwile szczęścia i rozkoszy,ale także strach o życie.

⌛️ Ogromne brawa dla autorki za świetne zakończenie losów postacie i epilogów,które dopełniły historie❤️
🔥Obok tej książki nie przejdźcie obojętnie🔥
🤎Polecam 🤎

• Od wydawnictwa