Odrodzenie serca

Okładka książki Odrodzenie serca Natasha Knight, A. Zavarelli
Okładka książki Odrodzenie serca
Natasha KnightA. Zavarelli Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Trylogia Socjeta (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Trylogia Socjeta (tom 3)
Resurrection of the Heart
Wydawnictwo Papierówka
2023-06-21
2023-06-21
Erotyk Dark Romans

Okładka książki Odkupienie grzechu Natasha Knight, A. Zavarelli
Odkupienie grz... Natasha Knight, A. ...
Okładka książki Requiem duszy Natasha Knight, A. Zavarelli
Requiem duszy Natasha Knight, A. ...

Bardzo, bardzo słaba pozycja, nie spodziewałam się, że aż tak. Nie polecam, szkoda czasu

genialne zakończenie serii. Bardzo ale to BAAAARDZO chialabym.przeczytac historie Sędziego 😍😍😍

Nie, nie dam rady tego doczytać. Jedynka w miarę, dwójka jako tako, ale tu już jest dramat.
Zrobiło się tak słodko, że aż zęby bolą. Nie cierpię książek z głupimi bohaterkami - a taka jest Ivy i z bohaterami którzy z bad boya przeobrażają się w Kubusia Puchatka - a tak jest z Santiago.
Ale rozumiem, że może się podobać, po prostu nie jest dla mnie.

Ale rozumiem, że może się podobać, po prostu nie jest dla mnie.

#mojaopinia
𝐎𝐝𝐫𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐚
★8,5/10

Następuje tu kumulacja pewnych zdarzeń, było sporo wzlotów i upadków, było jeszcze więcej emocji, były zaskakujące momenty. W końcu wszystkie elementy zaczęły układać się w całość.

Nastał moment, że ja sama zaczęłam inaczej patrzeć na Santiaga, w końcu zaczął wzbudzać we mnie pozytywne odczucia.

Czytając ten tom, czułam satysfakcję. Tak jak poprzednie dwa tomy nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia, tak tutaj czułam, że to jest właśnie to, i że ten tom uratował w moich oczach trylogię jako całość.
To jest takie zakończenie jakie chciałam, żeby było.

[Książka z mojej prywatnej kolekcji]

#mojaopinia
𝐎𝐝𝐫𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐚
★8,5/10

Ten tom podobał mi się najbardziej z całej trylogii. Tutaj sytuacja wygląda nieco inaczej. Widać że związek Ivy i Santiaga ewoluuje, a zmiany są zauważalne gołym okiem. W samym Santiagu też następują zmiany, mimo że on usilnie stara się ich do siebie nie dopuszczać. Pojawiają się uczucia, które mają duży wpływ na bohaterów....

Finałowa cześć skupia w sobie tyle emocji, że aż przelewają się one przez wszystkie strony książki. Wszystkie tajemnice w końcu ujrzą światło dzienne. Nie będzie już wątpliwości co do tego kto stał za zamachem na rodzinę Santiago. Tylko czy żyjąc tyle lat samą zemstą Santiago będzie w stanie o niej zapomnieć? Rewelacyjna seria. Zawiera wszystko co najlepsze, żeby wciągnąć czytelnika w mroczny świat Socjety IVI.

Ahh nie chciałam kończyć tej serii. Polubiłam głównych bohaterów i ciężko się rozstawac z nimi w  ostatnim tomie "Odrodzenie serca" .
To historia mroczna a jednocześnie pełna uczuć, które są przelewane na czytelnika.
Uwielbiam historię, które są pełne intryg, akcji i takiej dawki emocji, że czytelnik wchłania historię z zapartym tchem.

Miłość?  Oh w takich historiach miłość jest ale trzeba dużo wycierpieć by dotarło to do bohaterów.
Seks? Oczywiście i to w najgorętszym wydaniu.
Nienawiść?  Jasne na pierwszym miejscu.

Uwielbiam tą serię!
I nie wiem czy nie kupię w papierze, bo to książka z tych rereading!

Miłość?  Oh w takich historiach...

Napędzany żądzą zemsty Santiago ma jeden cel. Zniszczyć człowieka który zamordował mu rodziców a jego ciało zostało okaleczone. Mężczyzna postanawia uderzyć tam gdzie wroga zaboli najbardziej czyli w jego córkę.
Udało się i teraz ona nosi pod sercem jego potomka.
Ivy widzi w Santiago tylko potwora, jednak po pewnym czasie zaczyna zauważać również jego ludzką naturę i zakochuje się w nim.
Aż do dnia w którym mężczyzna dopuścił się zdrady, która bardzo ja zabolała. Dziewczyna postanawia uciec…
Jednak to co wydarzyło się później otworzy oczy im obojgu, ona zobaczy że zaufała nie temu komu trzeba, a on że jego serce jednak potrafi kochać.

" Każdy jest zdolny do miłości. Nawet potwory. Ponieważ potwory to wciąż ludzie, a ludzie mają serca."

"Odrodzenie Serca" historia pełna kłamstw, intryg, bólu i żalu z mrocznym klimatem. Oczywiście nie zabraknie również uczuć które nie powinny mieć miejsca.
Nie będę ukrywała, książka od początku niestety mnie nie wciągnęła i dłużyła mi się niemiłosiernie, aż w końcu coś zaskoczyło i resztę pochłonęłam w całości. Historia dostarcza mnóstwa emocji które zostają z nami na dłużej. Fabuła świetnie stworzona, dynamiczna i chwilami zaskakująca. Choć nie ukrywam że jest to najsłabsza z część z całej trylogii.
Bohaterowie wykreowani są fajnie, chociaż nie rozumiem Ivy, ja już dawno kopnęła bym go w d… za to jak ją traktował.
Podsumowując książkę czyta się szybko i przyjemnie (oprócz początku) bez wielkiego wow na zakończeniu.
Polecam ❣️

Udało się i teraz ona nosi pod sercem jego potomka.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Jego cel w życiu to zemsta. Jej przetrwanie rodzinny. Czy uda się to pogodzić?

Jego cel w życiu to zemsta. Jej przetrwanie rodzinny. Czy uda się to pogodzić?

On ma problemy w agresją, ona to naiwna owieczka - która wybaczy mu wszystko dla orgazmu, dosłownie wszystko.

Niestety - niewypał.

Niestety - niewypał.