I Wanna Kiss You

Okładka książki I Wanna Kiss You Joanna Chwistek
Okładka książki I Wanna Kiss You
Joanna Chwistek Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: I Wanna (tom 1) literatura obyczajowa, romans
I Wanna (tom 1)

@joanna_chwistek_autor
Tytuł: I wanna kiss you
@wydawnictwoniezwykle
Seria: I wanna #1

✓,, Byliśmy dowodem na to, że miłość naprawdę wygrywa, że wybierasz właśnie ją bez względu na to, ile ludzi masz przeciw sobie "

Blue Anderson - jej wielką pasją jest fotografowaniem. Robią zdjęcia na przystani poznaje Londona Westa. London zorientował się ,że Blue go fotografowała i w zamian za zdjęcie chciał jeden pocałunek 😘(nie ma nic za darmo) Tak zaczyna się ich znajomość. Choć Blue myśli, że więcej nie zobaczy chłopaka. Nic bardziej mylnego! Życie dziewczyny nabiera tempa. Jej matka związuje się z bogatym mężczyzna z zupełnie innych sfer niż żyła dotychczas . Przeprowadza się z biednej dzielnicy do luksusów. Jej nowo przybrana siostra nie ułatwia jej startu w nowym otoczeniu . Blue nie pozostaje jej dłużna oko za oko. 😉 Dziewczyna nie ujawniła żadnych oznak słabości,nie dała się złamać. Jakby tego było mało spotyka się z chłopakiem z przystani . Okazuje się że to chłopak przybranej siostry.

Kocham całą serię ❤️💌❤️ Naprawdę warta przeczytania Autorka: Joanna Chwistek
@joanna_chwistek_autor
Tytuł: I wanna kiss you
@wydawnictwoniezwykle
Seria: I wanna #1

Blue Anderson - jej wielką pasją jest fotografowaniem. Robią zdjęcia na...

Potrzebowałam jakiejś lekkiej lektury i sięgnęłam po "I wanna kiss you", która okazala się ciekawsza niż zakładałam.
Blue za sprawą swojej matki, przeprowadza się i trafia do nowej szkoly oraz świata sztuczności i pieniędzy. Poznaje tam Londona, który jest chłopakiem, Maii, która jej nienawidzi. Od pierwszej chwili jest między nimi iskra, a także wiele barier do pokonania. Życie w szkole i w nowym domu, dla Blue są nie do zniesienia. Spokój znajduje za obiektywem aparatu.
Cała historia nie jest porywająca i w sumie nie ma w niej zbyt wielu dramatów. Zakończenie jest bardzo przewidywalne

"Już od naszego pierwszego spotkania na przystani wiedziałam, że to było coś absolutnie wyjątkowego. To przyciąganie, które czuliśmy oboje, było czymś niezwykłym"

,,I wanna kiss you" skusiło mnie swoją okładką i opisem, a także motywami jakie w niej występowały. Czułam, że może mi się to podobać. Nie myliłam się. Przepadłam wraz z pierwszą stroną, a książka pochłonęła mnie bez reszty.
Całkowicie zatraciłam się w historii Londona i Blue. Z uśmiechem na twarzy obserwowałam jak rozwija się zakazana relacja między bohaterami. Jak nienawiść zamienia się w miłość. Z każdą chwilą ta historia skradała moje serce mocniej i mocniej.

To była jedna z tych książek, od których oderwanie się graniczyło z cudem. Jak już zaczęłam, tak nie chciałam skończyć. A gdy musiałam ją odłożyć, to robiłam to z ogromnym bólem.

,,I wanna kiss you” to z pewnością książka, która mnie oczarowała. Swoją fabułą, bohaterami i emocjami, które w niej znalazłam.
Do tego dołączyło naprawdę lekkie i przyjemne pióro autorki, więc można powiedzieć, że byłam w raju.

Jeśli szukacie czegoś z gatunku new adult, coś z czym spędzicie wyjątkowe chwile, to musicie koniecznie sięgnąć po IWKY

Myśle sobie na początku - spoko książka. Lekka, wciągająca…. Do momentu

Myśle sobie na początku - spoko książka. Lekka, wciągająca…. Do momentu

Kupiłam tę książkę, widząc jej momenty na TikToku i zapragnęłam jej 😊 Od samego początku wiedziałam, że ta książka stanie się jedną z moich ulubionych 🥰 I tak właśnie się stało ❤️

Blue uwielbia fotografie i pochodzi z biednej dzielnicy. Któregoś dnia życie dziewczyny zmienia się o 360 stopni i razem z matką przeprowadza się do najbogatszej dzielnicy. Do nowego domu, partnera matki i jego córki, która od samego początku jej nienawidzi. Dodatkowo dziewczyna musi zmienić szkole i zostawić w tyle całe swoje dotychczasowe życie. Los bywa przewrotny i już na początku drogi jej życia spotyka chłopaka, który robi na niej ogromne wrażenie od początku. Jednak nie wszystko może być idealne i okazuje się, że Logan jest chłopakiem jej przybranej siostry.

Bardzo podobało mi się, że historia Blue i Londona nie przybierała szybkiego tępa. Relacja bohaterów rozwijała się stopniowo co jest cudownie pokazane 🥰

Piękna kreacja bohaterów oraz ich podejście do życia jest naprawdę wspaniałe. Na pierwszy rzut oka można dostrzec tych prawdziwych przyjaciół 😊

Czytelnik na pewno nie może się nudzić przy tej książce i przeżywa wszystkie zachowania bohaterów 😉

Blue to dziewczyna, której nie da się nie polubić 🤗 Cały jej styl bycia, odróżnia ją na tle innych bogatych dzieciaków. Bardzo podobał mi się jej charakter. Nie pozwalała, aby ktoś ją złamał ani rzucał kłody pod nogi. Do końca walczy o swoje i nie poddaje się, przez co książkę zdecydowanie lepiej się czyta 🥰

London to osoba, która zdecydowanie zmienia się razem i kolejnymi kartkami książki, co bardzo mi się podobało. Hokeista pełną parą, który skradł moje serce (jak prawie każdy mężczyzna z książek 😊). Nie od razu jest idealny, może na początku wkurzać i czytelnik jest w stanie rzucić nim o okno, żeby w końcu przejrzał na oczy, ale mimo to… kocham go nadal 😄 Chłopak, pochodzi z bogatej rodziny, a zarazem jest w związku z przybraną siostrą Blue. Mimo początkowej nienawiści do bohaterki to jego przejrzenie na oczy bardzo mi się podobało. Jego troska oraz zaangażowanie w relacje z Blue w późniejszej części książki pozwala mi wybaczyć wszystkie jego wcześniejsze błędy 🥰

Miałam w tej książce wszystko. A motyw enemies to lovers jest jednym z moich ulubionych wątków, dlatego nie mogłam nie polubić tej książki 😍

Krótkie rozdziały w różnych perspektywach są na ogromny plus. Szybko się czyta, a jednoczenie nie chce się kończyć przygody z tymi bohaterami 😉

Autorka zamieściła w tej powieści dużo ważnych tematów, które na pewno wpływają na życie czytelnika. Od oceniania ludzi po pozorach przez chorobliwą zazdrość po relacje przyjacielskie i rodzinne. Dodało to książce plusów 😁

Styl autorki jest tak przyjemny, że czytelnik chce tylko czytać i czytać 😏 Nawet nie wiem, kiedy skończyłam tę książkę 😄 Nie miałam ani jednego takiego momentu, przez którego czułam się znudzona lub miałam dość tej książki. Kolejne przeczytane strony napędzały mnie do dalszego czytania, aż pojawił się koniec… Na pewno będzie mi brakować tej książki 🫶

Naprawdę szczerze mogę przyznać, że należą się autorce wielkie brawa za stworzenie takiej książki 👏 Była cudowanie, a czas z nią spędzony na pewno nie był zmarnowany.

Niestety nie miałam okazji przeczytać tej książki na Wattpadzie, dlatego bardzo cieszę się, że ta książka została wydana ❤️ Teraz czekam z niecierpliwością na kolejne części 😁

Nie było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale szczerze mogę powiedzieć, że ta książka zajmuje specjalne miejsce w moim sercu ❤️

Zdecydowanie polecam tę książkę wszystkim 🥰

Uwielbiam!
Pośmiałam się, emocje były, nerwy, ale dla mnie mega wkręcająca od pierwszych stron

Uwielbiam!

" - O czym myślisz? - zapytała Blue.
- O tobie - odpowiedziałem, bo to po części była prawda.
- A możesz jaśniej? - Odchyliła się i przyjrzała mi się uważnie.
- Zawsze myślę o tobie"

Kiedy Blue wypatrzyła żeglującego Londona, nie mogła oderwać od niego oczu. Zafascynowana chłopakiem zrobiła mu kilka zdjęć, jednak nie spodziewała się, że nieznajomy zarząda za nie "zapłaty". Pocałunek, który połączył ich na przystani, przestaje mieć jednak znaczenie, gdy okazuje się, że London jest chłopakiem przybranej siostry Blue, do której domu dziewczyna właśnie się wprowadziła. Ta od początku nie znosi córki nowej partnerki swojego ojca. Widzi w niej karierowiczkę, którą z biednej dzielnicy przeprowadziła się po to, by się wybić. Blue za nic ma otaczające ją luksusy. Jedyne na czym się skupia jest fotografia. Bardzo zręcznie i celnie oddaje ciosy dręczącej ją siostrze, u boku której stoi London. Chłopak szczerze nie znosi Blue. Najbardziej przeszkadza mu fascynacja, którą wzbudza w nim dziewczyna. Gdy zauważa, że nie jest jej obojętny, coraz bardziej pragnąc się do niej zbliżyć.

Joanna Chwistek może wszystko! Tworzy romanse mafijne, mroczne, nasycone bólem. Książka "I wanna kiss you" udowadnia, że autorka równie dobrze realizuje się w romansach new adult, w których przedstawia miłość słodką, uroczą, seksowną, choć wcale nie pozbawioną problemów. Jej bohaterowie popełniają błędy, na progu dorosłości, uczą się podejmowania właściwych decyzji, dostrzegania tego, co naprawdę się liczy, wahają się, rozważają różne możliwości, mając świadomość, ze właśnie teraz zaczynają kreować swoją przyszłość, swoją dorosłość. Początkowo ich relacja jest relacją trudną, a uczucia które się między nimi rodzą, nie są w stanie pokonać przeciwności napływających od osób trzecich. Z czasem jednak oboje dostrzegają, jak wiele daje im wzajemne wsparcie, spędzanie razem czasu, rozmowy, poznawanie się. Nie bez znaczenia jest tu niezwykle silne przyciąganie, pożądanie rozwijające się w obojgu, chemia której żadne z nich nie jest w stanie zatrzymać. Jednak "I wanna kiss you" to nie tylko romantyczna historia zakochujących się w sobie nastolatków. To także książka o przyjaźni, lojalności, wsparciu. Autorka porusza w niej problem dziecka, które zamiast miłością obdarowywane jest rzeczami materialnymi, unaocznia czym są niekontrolowane wybuchy złości i agresji, odrzucenie przez najbliższą osobę, lęk przed stratą stacjonującego w Iraku rodzica, zawód wybijający z odrzucenia przez przyjaciół, dyskryminacja ze względu na pochodzenie, czy statut społeczny i szkolne dręczenie. A mimo to, książka wydaje się być bardzo lekka, świeża i przyjemna w odbiorze. Są tu momenty słodko-urocze, są takie przy których można szeroko się uśmiechać, są też takie przy których można się czerwienić, wzruszać, czy złościć na bohaterów. Na pewno nie ma takich, przy których można się nudzić. Ja książkę polubiłam bardzo i czekając na kolejny tom, bardzo Wam ją polecam

" - O czym myślisz? - zapytała Blue.
- O tobie - odpowiedziałem, bo to po części była prawda.
- A możesz jaśniej? - Odchyliła się i przyjrzała mi się uważnie.
- Zawsze myślę o tobie"

Kiedy Blue wypatrzyła...

Skusiła mnie okładka i opis, naprawdę zapowiadała się rewelacyjnie i początek bardzo fajny, natomiasy te wątki erotyczne... Poważnie 17-latki tyle się kochają? Może jestem stara, ale strasznie ich igraszki gryzły mi się z tym ile mają lat. To niedorzeczne jak dla mnie.

I WANNA KISS YOU to moje pierwsze spotkanie z twórczością Joanny Chwistek, więc nie podejrzewałam, że ta książka tak bardzo mi się spodoba.
Podchodziłam do niej raczej z zerowymi wymaganiami, ale historia była naprawdę świetna.
Z Blue polubiłam się już na początku, za to do Londona przekonywałam się powoli, jednak końcowi został moim kolejnym książkowym mężem.
Bardzo lubię historię z hokejem w tle, jednak tutaj liczyłam na więcej scen z tym sportem, więc to na minus.
Styl pisania autorki jest świetny i na pewno sięgnę po jej kolejne książki.

Bardzo...

Blue od zawsze kochała fotografować, i to właśnie dzięki aparatowi poznała Londona. Chłopaka, który ją zaintrygował i na stałe zagościł jej w głowie. Gdy dziewczyny myślała że już nigdy nie spotkałem Londona, los postanowil z niej zadrwić i stawia chłopaka na jej drodze. Jednak wszystko jest przeciwko nim a sam chłopak jest do niej wrogo nastawiony...

Już po samym opisie wiedziałam że ta historia przypadnie mi do gustu. Jednak to jak utknęła w moim umysle i sercu sprawiło że zdążyłam przeczytać ją już dwa razy.

Blue to bohaterka która nie zawsze ma łatwo w życiu jednak prze na przód nie oglądając się za siebie. Nawet gdy London czyli chłopak który wydawał się jej ideałem zaczyna jej nienawidzieć. Mało tego relacja przedstawiona w tej książce ma tak wiele do przepracowania że emocje zawładnęła mną na dobre.
Przyciąganie głównych bohaterów widać już na początku i mimo iż z każdą stroną widać również ich konflikt przez to wszytko przewija się pragnienie. Ich wspólne pragnienie, które albo ich zgubi albo ich uratuje... ale to już odkryjecie sami.

Czytając " I wanna Kiss you" za każdym razem chciałam więcej, chciałam więcej Londona, chciałam więcej Blue, chciałam więcej chemii między nimi a przede wszystkich chciałam czytać tą książkę cały czas.
Znajdziecie tu również nieco trudniejsze tematy, strach przed odrzuceniem i manipulacja która może spotkać każdego.
Pokochałam tą historię całym sercem a emocje jakie we mnie wywołała wciąż gdzieś mi towarzyszą.

Co do stylu autorki nie będę się rozpisywać, ponieważ kto przeczytał choć jedną książkę Joanny Chwistek ten wie że czyta się je niesamowicie lekko nie ważne jakie by tematy nie poruszała.
Polecam wam całym sercem a książki autorki biorę w ciemno !!!

Już po samym opisie...

Joanna Chwistek I Wanna Kiss You Zobacz więcej