Valentin

Okładka książki Valentin Lena M. Bielska
Okładka książki Valentin
Lena M. Bielska Wydawnictwo: Imagine Books Cykl: Niezwykli (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Niezwykli (tom 1)
Imagine Books
2023-03-22
2023-03-22

Książkę łatwo się czyta. Taka na spokojne popołudnie. Trochę romansu trochę fantastyki, dość dobrze napisana czego chceć więcej.
Dobrze że to pierwsza część bo jest kilka wątków, które mnie zainteresowały a nie zostały rozwikłane.

Dawno nie miałam okazji czytać o wilkołakach :) Bardzo miło spędzony czas :) Polecam

Ogolnie fajna, tylko jak dla mnie troche za duzo scen erotycznych, a za malo akcji. W fantastyce wole jednak wiecej przygod bohaterow.

Nie wciągnęła mnie tak jak myśłalam że wciągnie.
Cos mnie drażniło z głownych bohaterach.

Nie wciągnęła mnie tak jak myśłalam że wciągnie.
Cos mnie drażniło z głownych bohaterach.

Mimo małych zgrzytów, fajnie się czyta, mam nadzieję że w następnych częściach świat będzie bardziej rozpisany. Jak na początek ok, ale chcę więcej.
p.s Devin jest znacznie lepszy.

p.s Devin jest znacznie lepszy.

Czytając, czułem trochę klimat "Miłości na kołku". Bardzo fajna i wciągająca. Będę czytał kolejne tomy.

Wreszcie coś nowego po mafiach. Z przyjemnością przeczytałam i sięgnę po następne

ciekawa

ciekawa

Bardzo fajna książka z gatunku fantastyki. Samiec Alfa i kobieta nieświadoma tego co ją czeka i kim dla wilczka jest.

Autorka od pierwszych stron od razu zaczyna akcje, bez zbędnych wprowadzeń i opisów, dzięki czemu od początku byłam zainteresowana ciągiem dalszym historii.
Wchłonęłam książkę jak gąbka wodę.
Ona nieufna jeśli chodzi o mężczyzn, ze względu na przeszłość i On Wilk, który dla niej zrobi wszystko.
Magia przeznaczenia
Wataha
Wampiry i gorący erotyczny wątek.
To daję nam historię o przeznaczeniu, zaufaniu i miłości.
Ja jestem zadowolona z lektury i czekam na kolejne tomy a najbardziej na historię Coriny, bo może być zabawnie a jednocześnie namiętnie i gorąco.
Uwielbiam takie historię i oby więcej takich 😁

Wchłonęłam książkę jak gąbka wodę.
Ona nieufna jeśli chodzi o mężczyzn, ze względu na przeszłość...

Poprawnie napisane, ale bohaterowie niczym się nie wyróżniają,ich relacja nie dostarczyła też zbytnio emocji, ich historia mało ciekawa.To już bardziej zainteresowały mnie tajemnice Devina.Taki średniak,jak ktoś lubi wilkołaki i wampiry to można przeczytać,może bez zachwytów, jednak i bez bólu.

• Romans

Lena M. Bielska Valentin Zobacz więcej