Say You Swear

Okładka książki Say You Swear Meagan Brandy
Okładka książki Say You Swear
Meagan Brandy Wydawnictwo: Independently published Cykl: Boys of Avix (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Boys of Avix (tom 1)
Say You Swear
Independently published
2022-02-18
2022-02-18
romans współczesny romans

Okładka książki Fate of a Faux Meagan Brandy, Amo Jones
Fate of a Faux Meagan Brandy, Amo ...
Okładka książki Fate of a Royal Meagan Brandy, Amo Jones
Fate of a Royal Meagan Brandy, Amo ...

„- ɴɪᴇ ᴊᴇꜱᴛᴇᴍ ɢᴌᴜᴘɪ, ᴊᴜʟɪᴏ - ꜱᴢᴇᴘᴄᴢᴇ, ᴡᴘᴀᴛʀᴜᴊąᴄ ꜱɪę ᴡ ᴍᴏᴊᴇ ᴜꜱᴛᴀ. - ᴀ ᴛʏʟᴋᴏ ɢᴌᴜᴘɪᴇᴄ ᴘᴏᴢᴡᴏʟɪᴌʙʏ ᴄɪ ᴏᴅᴇᴊść ɢᴅʏʙʏ ᴡʀᴇꜱᴢᴄɪᴇ ᴄɪę ᴢᴌᴀᴘᴀᴌ.”

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ

Nie spodziewałam się, że będzie to tak emocjonująca historia. Po prostu nie mogłam się od niej oderwać. Książka ma ponad 500 stron, jednak ja pochłonęłam ją bardzo szybko i nawet tego nie odczułam.

Rollercoaster emocji, który towarzyszy nam od samego początku do ostatniej linijki - coś niesamowitego. Styl autorki bardzo lekki, co raczej przyczyniło się do szybszego skończenia tego tytułu, nad czym trochę ubolewam, ponieważ z chęcią poznałabym więcej losów bohaterów.

Ari i Noah łączy coś bardzo wyjątkowego i uroczego. Mogłabym spędzić z nimi dużo więcej czasu, a i tak bym się nie nudziła. Poznajemy również inne postacie: rodzinę i przyjaciół Ari, którzy również zostali ciekawie wykreowani. Została pokazana również ich więź i relacja, która była miodem na moje serce.

Książka pokazuje, że człowiek jest w stanie pokonać napotkane na swojej drodze przeszkody. Lekcja, która na pewno podnosi czytelnika na duchu. Pokazuje również to, że istnieje prawdziwa miłość oraz przyjaźń.

Długo będę wspominać przygodę z tym tytułem i na pewno będę do niej wracać. Środek jest przepiękny, i mówię tu zarówno o tekście, jak i o rysunkach, od których nie mogłam oderwać wzroku. Książka idealna na letnie popołudnia i wieczory, którą mogę Wam jak najbardziej polecić.

Ściskam,
Alicja 💜

/współpraca reklamowa/

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ

Rollercoaster emocji, który...

Problem z uczuciami jest taki, że nie można ich brać za pewnik. Nie muszą trwać wiecznie - w każdej chwili mogą się zmienić. Jednego dnia w głowie możemy mieć wizję przyszłości z udziałem osoby, która jest obecna w naszym życiu od dawna, a za jakiś czas przekierować uczucia na kogoś, kto pojawił się bez zapowiedzi, wzbudził zainteresowanie, zaskarbił sobie naszą sympatię i stopniowo torował sobie drogę wprost do naszego serca. Ale czy to ono będzie jego linią mety, przysięgą wspólnej wieczności?
Meagan Brandy po krótkiej nieobecności znów zawitała w progi polskich księgarń, tym razem niosąc pod pachą polskie wydanie swojej jednotomowej powieści pt. ,,Say You Swear”. To New Adult z motywem collegu, zgranej paczki przyjaciół, slow burn, friends to lovers oraz he falls first. Na łamach tej pozycji opowiedziana została historia dwojga młodych ludzi, studentów, których drogi przecięły się przypadkiem, a którzy z każdą spędzoną w swoim towarzystwie chwilą, z każdą wspólną aktywnością, zaczęli stawać się sobie coraz bliżsi. Arianna Johnson to dziewczyna, która ma nadopiekuńczego brata bliźniaka, dobrych przyjaciół, za którymi gotowa była podążyć niezależnie od tego, jaką uczelnię wybiorą, i która od dawana była zadurzona w najlepszym przyjacielu swojego brata, który był również jej kumplem. Pragnęła, aby chłopak odwzajemnił jej uczucia i nie bacząc na aprobatę ze strony brata, był z nią. Niestety, po przeżytej wspólnie letniej przygodzie, ich relacja wcale nie poukładała się tak, jak Arianna by sobie tego życzyła. Złamane serce nie było okej, ale oto na jej drodze pewnego dnia stanął ktoś nowy. Tym kimś był oczywiście Noah Riley, kapitan uniwersyteckiej drużyny futbolowej, tej samej, w której gra brat głównej bohaterki, chłopak zaangażowany w to, co robi, przyjacielski, miły, umiejący gotować, będący blisko ze swoją mamą i ewidentnie chętny do bycia jak najczęściej w pobliżu Ari. Ale czy zdoła sprawić, że dziewczyna zapomni o swojej pierwszej miłości i otworzy przed nim swoje serce?
Jako że moje poprzednie spotkanie z twórczością Meagan Brandy - niesławny ,,Złodziej mojego serca” - nie było udane, do następnej książki pisarki podeszłam z pewną dozą ostrożności. Nie chciałam spotkać się z kolejnym rozczarowaniem. Na pewno nie w przypadku tak pięknie i z dbałością o detale wydanej książki, jak ,,Say You Swear”. Z jednej strony byłam ciekawa tej obszernej historii, która po opisie i motywach zapowiadała się interesująco, ale z tyłu głowy wciąż migała czerwona lampka. Lampka, która nie gasła przez pierwsze setki stron. Z czasem jednak to zrobiła.
Omawiana książka nie od początku mnie do siebie przekonała. Potrzebowała czasu, aby się rozkręcić. Musiałam uzbroić się w cierpliwość, zanim udało mi się opuścić wreszcie strefę, w której niejednokrotnie natknęłam się na fragmenty, podczas czytania których, we znaki dawała mi się nuda i brak emocji, a jeśli już to byłam zirytowana z powodu głównej bohaterki, która ulokowała uczucia w, w moim odczuciu, nieodpowiednim facecie. Musiało minąć kilka chwil, zanim zapałałam do tej pozycji sympatią oraz zaczęłam coś czuć w związku z czytaną historią i losami jej bohaterów. Z czasem zaczęłam jednak odczuć coraz więcej emocji i poniekąd to właśnie to uratowało tę powieść. To i fakt, że mimo iż na pierwszym planie stoi Arianna i jej perypetie miłosne, studenckie i wszystkie inne, w tle również sporo się dzieje. Wchodzimy tutaj w świat poplątanych losów młodych ludzi, którzy cieszą się beztroską, korzystają z uroków studenckiego życia, stawiają na sport i przyjaźń, ale przeżywają też sercowe rozterki, miłosne uniesienia, wzloty i upadki, a także i pewne dramaty.
W pewnym sensie odświeżający jest w ,,Say You Swear” wątek tego, że główna bohaterka od początku i przez dłuższy czas była zafiksowana na przyjacielu swojego brata, a Noah był gdzieś z boku. Zazwyczaj wygląda to tak, że dla głównej bohaterki istnieje tylko główny bohater i nie ma nikogo innego, a tu był przecież na początku Chase. A jak już przy nim jesteśmy, to nie wiem, czy to będzie popularna opinia, czy nie, ale nie lubię tego chłopaka. Tak po prostu. Byłam za to team Noah już od tej sceny, w której postać ta pojawiła się po raz pierwszy. A z czasem zaczęłam go coraz bardziej lubić. Serce skradł mi tym bliskim kontaktem z mamą oraz uczeniem Ari gotowania.
Uważam, że fajnie w ,,Say You Swear” wypadło friends to lovers. Przyjemne było czytanie o tym, jak główni bohaterowie najpierw zostają przyjaciółmi, robią razem różne rzeczy, jak to wspomniane gotowanie, a dopiero z czasem zaczynają się do siebie zbliżać bardziej. Ale czy było z tego ,,żyli długo i szczęśliwie”? A może jednak Chase ogarnął, że chce być z Ari i wszedł Noah w paradę, wykorzystując fakt, iż to on jako pierwszy gościł w sercu głównej bohaterki? Who knows…
Tuż po przeczytaniu ,,Say You Swear” moje uczucia były mieszane. Miałam w głowie mętlik. Walczyły we mnie dwa wilki. Jeden wilk był syty w pozytywne wrażenia, bronił tę książkę, sypał jak z rękawa argumentami przemawiającymi na jej korzyść i powoływał się na emocje, które z czasem zaczęłam odczuwać, a dodatkowo na klimat tej powieści - w tym nieco letniego vibu - komunikację za pomocą piosenek oraz wątek paczki przyjaciół, który fajnie wyszedł autorce. Drugi wilk był pesymistą-narzekaczem, który widział te ciemne strony, szeptał mi do ucha, że pozycja ta momentami - głównie na tych początkowych kilkuset stronach - robiła się męcząca i przytłaczająca, nudna i niekiedy deczko niezrozumiała. Po czasie, a konkretnie jakieś trzy dni po lekturze, kiedy nie mogłam już dłużej zwlekać i musiałam usiąść do pisania recenzji, po ostatniej zaciekłej bitwie, wygrał jednak ten pozytywnie nastawiony wilk i biorąc pod uwagę wszystkie ,,za” i ,,przeciw”, doszłam do wniosku, że jednak podobała mi się ta książka, mimo rzeczy, które według mnie stanowią jej mankamenty. Pozycja ta była czasem słodka, czasem irytująca, ale też urocza, wzruszająca, beztroska, zaś innym razem o dziwo poruszająca. Jest miksem tego, co fajne i lekkie, ale do miodu wpuszczona została też kropelka goryczy. Koniec końców jestem na tak, choć ,,Say You Swear” nie trafi na pewno na moją listę tegorocznych ulubieńców. Na pewno jednak jest znacznie lepsze niż ,,Złodziej mojego serca”.

"Noah trochę przypomina mi dom.
A to jest... odrobinę przerażające".

Książka przyciągnęła mnie swoją okładką — Ma coś w sobie i te kolory na okładce, podobają mi się. Nie mogłam się doczekać, aż będę mogła ją przeczytać. Gdy książka do mnie przyjechała, to pierwsze co zauważyłam, ile ona, ma strona — Trochę ich ma. Dodatkowo podoba mi się wykonanie okładki i to jak w środku wygląda książka — Coś pięknego. Jeśli chodzi o fabułę, to na początku miałam problem, aby się wciągnąć. Dłużyły mi się, rozdziały. Dopiero po kilku rozdziałach wciągnęłam się i z ciekawością przewracałam kolejne strony. Noah — LOVE! Chłopak skradł moje serce! Nie spodziewałam się! I zostałam miło zaskoczona. Im dalej tym akcja zaczęła krok po kroku przyspieszać, aż w pewnym momencie pojawił się zwrot akcji, który rozwalił moje serce na drobne kawałki. Łzy płynęły strumieniami — Zaskoczenie, smutek i obawiałam się, jak to może się wszystko potoczyć. Przeróżne emocje! Im bliżej byłam końca, tym moje serce biło szybciej i takiego zakończenia się nie spodziewałam. Zaskoczyła mnie ta książka i mimo tego, że początek mi się dłużył, to książka w jakimś stopniu złapała moje myśli i serce! Bohaterowie do tej pory są w mojej głowie.

"Kocham uśmiech, który rozciąga się na jej ustach, kiedy mnie widzi. Jest taki sam za każdym razem — szeroki i jasny, jakby była zaskoczona, że przyszedłem, podczas gdy tak naprawdę dobrze wiedziała, że będę". Arianna i Noah to WOW — Oni razem... Ogień! Już od pierwszego ich spotkania wiedziałam, że nie będzie nudy. Jednak ich relacja nie będzie łatwa, tym bardziej że jej serce zostało złamane. Noah zrobi wszystko, aby uleczyć jej serce i aby jej serce, zaczęło bić szybciej dla niego. Tylko jeden bohater mnie irytował w tej książce — Jak przeczytacie, to będziecie wiedzieć, o kim wspominam. Jeśli chodzi o fabułę, to później tak się rozkręciła, że ciężko mi było odłożyć książkę. Wspólnie spędzany czas. Przyjaźń. Namiętność. Wow! Książka zaskoczyła mnie w pozytywnym znaczeniu — Chwilami śmiałam się do łez, chwilami czułam smutek, a jeszcze w innym momencie czułam łzy na policzkach. Rollercoaster!

Historia, w której opisana jest prawdziwa miłość, przyjaźń. Historia o tym, jak warto walczyć o drugą połówkę. Niech historia złapie Was w swoje sidła i dajcie się porwać tej dwójce. Jestem ciekawa kolejnych książek od autorki!
Gorąco polecam!

"Noah trochę przypomina mi dom.
A to jest... odrobinę przerażające".

Jak bardzo można pokochać fikcyjnego bohatera? Po wielu przeczytanych książkach moja lista fikcyjnych mężów nie ma końca, ale wśród nich jest kilku, którzy się wyróżniają. Uporem, brnięciem do celu, byciem ideałem, o którym marzy każda z nas. Taki właśnie okazał się być Romeo.

Arianna i jej przyjaciele rozpoczynają naukę w college' u, ale na przeszkodzie do wspólnego przeżywania nowych doświadczeń staje jej złamane serce. Po wydarzeniach, które miały miejsce latem Ari nie potrafi już tak samo patrzeć na Chase' a, a samo przebywanie blisko niego sprawia jej ból. Pogrążona w rozpaczy szuka sposobu na ucieczkę, a z pomocą przychodzi jej kapitan uniwersyteckiej drużyny, najlepszy kucharz i najbardziej wyrozumiały oraz kochający facet na tej planecie- Noah Riley.

" - Przysięgasz?
- Przysięgam. "

Historia tej dwójki pochłonęła mnie w takim stopniu, że nie mogłam się od niej oderwać! Noah i Ari budują silną relację, która opiera się przede wszystkim na szczerości i wzajemnym dbaniu o swój komfort psychiczny. On uczy ją gotować, a w zamian za to ona odgania od niego dręczące go demony i sprawia, że do jego życia wraca nadzieja. Nadzieja na lepsze jutro. To książka napisana tak, aby najpierw napoić nas miłością, a później roztrzaskać nasze serca na kawałki i ostatecznie je posklejać. Cała paleta emocji gwarantowana! Od zakochania, przez ból, poczucie niesprawiedliwości, wściekłość, aż po czystą nienawiść i chęć mordu. Przysięgam, że mój gniew sięgnął zenitu w trakcie gali rozdania nagród i po przeczytaniu tej książki w całości wciąż nie wybaczyłam temu jednemu bohaterowi jego samolubnego zachowania. Nigdy nie wybaczę.

Książka, która na myśl przywołuje lato i wakacje to? 🏖️

Mi na myśl przychodzi od razu książka „Say you swar”, autorstwa Meagan Brandy, z którą spędziłam część mojej majówki. Opowiada ona historię ostatniego lata przed pójściem na uniwersytet. Gorące wakacje pełne rozrywki, ocean i upojne noce na kalifornijskiej plaży, brzmi świetnie prawda?

Arianna, główna bohaterka, ma jeden cel – uczynić to lato niezapomnianym i wyznać ukrywane uczucia do najlepszego przyjaciela swojego brata. Jednak kiedy jej plany legną w gruzach, a serce zostaje boleśnie złamane, musi stawić czoła nowemu początkowi.

Fabuła książki jest rewelacyjnie poprowadzona, a akcją rozwija się odpowiednim tempem. Autorka umiejętnie unika nudy, wplatając do fabuły momenty wzruszenia, pożegnania oraz wiele innych emocji. Kreacja bohaterów zasługuje tu na szczególne uznanie. Grupa przyjaciół, którzy są gotowi zrobić dla siebie wszystko, pokazuje, jak silna jest ich więź. Każdy z nich jest wyjątkowy, a razem tworzą nierozerwalny zespół.

Relacja między Arianną a Noah jest przedstawiona jako wyjątkowa i niezwykle autentyczna. Ich chemia i wzajemne wsparcie sprawiają, że pragniemy być częścią ich świata. Małe momenty, takie jak wspólne gotowanie czy oglądanie filmów, dodają tej relacji prawdziwości. Noah - jeśli szukacie książkowego męża, polecam jego kandydaturę 🔥. Czuły, wrażliwy i urzekający, chodzący ideał, a jego relacja z matką i determinacja, by być dla niej najlepszą wersją siebie, dodają mu tylko głębi.

Powieść jest przejmująca, a bohaterowie są tak realistycznie przedstawieni, że może poczuć się, jakbyśmy znali ich od zawsze. Aż chce się należeć do ich paczki. Emocje, wybory i zwątpienia bohaterów są autentyczne, a zakończenie pozostawia z uczuciem, że oddało się tej historii kawałek serca 💘.

“Say you swear” to romans, który pokazuje siłę uczucia oraz to, że dla miłości nie ma rzeczy niemożliwych. Książka Meagan Brandy to doskonały wybór dla tych, którzy szukają emocjonującej historii z wakacyjnym motywem, która przywraca wiarę w prawdziwą miłość 👌🏻🩷.

Rekomendowany wiek: 18+

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od wydawnictwa @flow_books (współpraca reklamowa) 🩷.

Książka, która na myśl przywołuje lato i wakacje to? 🏖️

Arianna, główna bohaterka, ma...

Poznajemy główną bohaterkę, Arianne, która chce spędzić na zabawie swoje ostatnie lato, przed wyjazdem na uniwersytet. Ma nadzieję, że te wakacje będą pełne niezapomnianych chwil, szczególnie, że od wielu lat darzy uczuciem najlepszego przyjaciela swojego brata - Chase'a. Ale nic nie idzie zgodnie z planem, a Ari zostaje zraniona. Jednak los zsyła jej nową, niespodziewaną nadzieję w postaci Noaha. Czy chłopak uleczy jej złamane serce?

Właśnie skończyłam tę książkę i jestem po prostu zachwycona! To jedna z tych historii, które trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Arianna to postać, z którą można się utożsamić, jej silna wola i determinacja są naprawdę inspirujące. A Noah... Jest tak idealny, że aż trudno uwierzyć, że istnieje ktoś taki naprawdę (no właśnie, bo nie istnieje...). Opiekuńczy, troskliwy, gotowy wesprzeć Ari w każdej chwili. Ich relacja rozwija się stopniowo, zaczynając od przyjaźni, a potem przeradza się w coś głębszego. Ale oczywiście nie wszystko idzie gładko, a życie stawia przed nimi wiele wyzwań.

Co do relacji między Ari i Noah, to po prostu trudno nie kochać ich jako pary. Ich chemia jest niesamowita, a sposób, w jaki wspierają się nawzajem, sprawia, że chce się być częścią ich świata. A te małe momenty, takie jak gotowanie razem czy wspólne oglądanie ulubionych filmów, dodają tej relacji autentyczności.

Fabuła była dla mnie naprawdę przejmująca, a bohaterowie tak realistycznie napisani, że czułam, jakbym ich znała od zawsze. Ich emocje, ich wybory, ich zwątpienia - wszystko to było tak autentyczne, że trudno było mi oderwać się od czytania. A kiedy zakończyłam książkę, czułam, że zostawiłam część siebie w ich świecie, że pozostawiłam kawałek mojego serca między kartkami. Autorka potrafi zaskoczyć czytelnika niespodziewanymi zwrotami akcji, co sprawia, że trudno oderwać się od czytania. Jest tu również nutka humoru, która dodaje lekkości całej opowieści.

Bawiłam się przy niej doskonale, i może nie jest wybitna - ale kocham ją całym sercem. Polecam! Zdecydowanie jedna z topek tego roku.

„— 𝑵𝒊𝒆 𝒋𝒆𝒔𝒕𝒆𝒎 𝒈ł𝒖𝒑𝒊, 𝑱𝒖𝒍𝒊𝒐 - 𝒔𝒛𝒆𝒑𝒄𝒛𝒆, 𝒘𝒑𝒂𝒕𝒓𝒖𝒋𝒂̨𝒄 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒘 𝒎𝒐𝒋𝒆 𝒖𝒔𝒕𝒂. - 𝑨 𝒕𝒚𝒍𝒌𝒐 𝒈ł𝒖𝒑𝒊𝒆𝒄 𝒑𝒐𝒛𝒘𝒐𝒍𝒊ł𝒃𝒚 𝒄𝒊 𝒐𝒅𝒆𝒋𝒔́𝒄́ 𝒈𝒅𝒚𝒃𝒚 𝒘𝒓𝒆𝒔𝒛𝒄𝒊𝒆 𝒄𝒊𝒆̨ 𝒛ł𝒂𝒑𝒂ł.”

《 Rᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ 》
Ta historia zdecydowanie przerosła moje oczekiwania. Nie sądziłam, że aż tak bardzo wciągnę się w świat tej książki i że pochłonę taką cegiełkę w kilka dni.

Czytając tą książkę nie da się nudzić. Ciągle coś się dzieje, zwłaszcza pod koniec. Ile ja emocji odczułam z każdą stroną, zwłaszcza przez ostatnie rozdziały. Do ostatniej kartki trzymała mnie w niepewności i ciężko było domyślić się jakie będzie zakończenie.

Noah… jest kolejną cudowną postacią jaką dane było mi poznać w moim całym książkowym świecie. Pokazał Ariannie na ich własnym przykładzie, że historię 𝑅𝑜𝑚𝑒𝑎 𝑖 𝐽𝑢𝑙𝑖𝑖 można interpretować nie tylko na zły sposób. Zawsze, gdy tylko pomyślę o 𝑅𝑜𝑚𝑒𝑜 𝑖 𝐽𝑢𝑙𝑖𝑖 to będzie mi się przypominać ta cudowna historia.

Zdecydowanie nie ma coś się dziwić, że ta książką jest tak bardzo popularna za granicą, bo zdecydowanie na to zasługuje. Mam nadzieję, że także u nas będzie miało okazję i szansę przeczytać ją mnóstwo ludzi, bo naprawdę warto. Po zakończeniu, gdy tylko pomyślałam o tej książce, miałam łzy w oczach ze wzruszenia przez to, jak cudowną historię stworzyła autorka.

[ ᴡsᴘᴏ́ᴌᴘʀᴀᴄᴀ @flow_books ]

《 Rᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ 》

Czytając tą książkę nie da się nudzić. Ciągle coś się dzieje,...

Pierwsza miłość jest czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym. Czasami sprawia wiele radości ale czasami też wiele bólu.
To wszystko zależy od tego czy ta miłość jest odwzajemniona.

Ostatnie lato przed wyjazdem na uniwersytet. Te wakacje muszą być niezapomniane i takie właśnie będą.
Arianna wraz z bratem i przyjaciółmi od lat spędzają ze sobą wiele czasu. Jest to zgrana paczka i świetnie się ze sobą czują choć dziewczyna
jest zakochana w jednym z przyjaciół lecz wystarczyła jedna chwila, jeden gest by to wszystko runęło jak talia kart. On ją odrzucił.
Jak takie odrzucenie może wpłynąć na młodą dziewczynę? Już nic nie będzie tak samo, już nie będzie mogła zachowywać się przy nim swobodnie wiedząc,że nie będzie szczęśliwego zakończenia. Aż pojawia się On.
Noah. Zaczęło się niewinnie od uderzenia piłką a skończyło się wyjątkowo. Choć brzmi to ckliwie jednak tak nie jest. Znajomość ta będzie wyboista wieloma zakrętami, które muszą prowadzić do celu. Ari znalazła się w miłosnym trójkącie. Rozum mówi jedno a serce drugie. Co ma wybrać? Tego, który jest jej pierwszą miłością czy tego przy którym czuje się bezpiecznie i swobodnie. Gdy już wybrała i chce to wszystko odkręcić staje się tragedia. Dziewczyne potrąca samochód i lekarze muszą wprowadzić ją w śpiączke by organizm walczył.
Czy wypadek wszystko zmieni?

Ponad 500 stron w dwa dni. To świadczy tylko o tym,że nie mogłam oderwać się od tej emocjonującej historii. Autorka dała nam historie o pierwszej miłości oraz jej upadkach. O rozczarowaniu i walce o to co najważniejsze ale też walce o samego siebie.
Noah jest ideałem chłopaka , serio!
Książka chwyci za serce niejednego czytelnika i nie jedna łza się przy niej uroni.Czeka na was mile spędzony przy niej czas więc śmiało zapisujcie sobie datę premiery by jej nie przegapić.

To wszystko zależy od tego czy ta miłość jest odwzajemniona.

Say you swear

Każdy z nas ma takie książki, które zostają w pamięci na zawsze. Właśnie taka stała się dla mnie ta pozycja.
Historia Cudowna wzruszająca, pełna bólu, straty, ale również i nadziei.
Zaczynając ją czytać, nie miałam pojęcia
jak wielkie emocje ona we mnie wzbudzi. Śmiałam się, płakałam, wzruszałam.

Ari to bohaterka, która polubiłam od początku. Urocza, silna, z poczuciem humoru, ale również z wielkim sercem.
Tym bardziej trudno było mi czytać o tym, jak się czuję po tym, co stało się podczas wakacji. Zraniona, ze złamanym sercem musi zmierzyć się z tym wszystkim sama.

Noah to oficjalnie najlepszy męski bohater, jakiego poznałam! Uwierzcie mi na słowo on jest po prostu idealny!
Wspierający, troskliwy, szczery, zawsze wiedział, co zrobić i powiedzieć, by Ari nieczuła się przy, nim źle. Zawsze stawiał dobro Ari ponad siebie.

Kocham relacje Ari i Noah, autorka w cudowny sposób pokazała jak z przyjaciół stają się kimś więcej. Mieli czas, by poznać się bliżej, poznać swoje marzenia i plany.

Chase, oficjalnie przyznaje, że nie cierpię tego faceta! Określenie „pies ogrodnika” idealnie do niego pasuje. Jasne, początkowo miałam o nim dobre zdanie, ba, mogę nawet powiedzieć, że go polubiłam. Jednak im więcej pojawiał się w książce, tym coraz bardziej zmieniałam o nim zdanie.
A to, co zrobił pod koniec książki? Naprawdę? Jaką trzeba być świnią, by w takiej sytuacji udawać, że nie zrobił nic złego!

Żadne słowa nie oddadzą tego, jak bardzo kocham te historie, uważam, że musicie sami sięgnąć po nią, by przekonać się jak cudownie została ona napisana.
Warto było czekać na jej wydanie 🖤.

Say you swear

Historia Cudowna wzruszająca, pełna bólu, straty, ale również i nadziei.
Zaczynając ją czytać, nie miałam pojęcia
jak wielkie emocje ona we mnie wzbudzi. Śmiałam się, płakałam, wzruszałam.

Ari to bohaterka, która polubiłam od początku. Urocza, silna,...

🏈 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 🏈

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Ta książka to moje odkrycie roku. Piękna, wzruszająca, pokazująca, że wcale pierwsza miłość nie jest tą najważniejszą.

– Przysięgasz? – Przysięgam

Po przeczytaniu tej historii słowa nabiorą innego znaczenia.

Książka z wakacyjnym motywem, który zbierz nas do świata nastolatków, którzy wkraczają dopiero w dorosłe życie. Przed nimi trudne, wybory, pierwsze rozczarowania, złamane serce oraz druga miłość, która okaże się ta najważniejsza w życiu.

Fabuła, która została rewelacyjnie poprowadzona. Akcja, rozwijająca się swoim tempem oraz zwroty akcji, na które nie jesteście przygotowani. Autorka zadbała, że nie będziecie narzekać na nudę podczas czytania. Czasem pojawią się łzy wzruszenia , pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi i miłość.

Kreacja bohaterów zasługuje na ogromny plus. Paczka, przyjaciół, którzy zrobią dla siebie dosłownie wszystko. Troszczą się o siebie, wspierają i pokazują jak silna łączy ich więź.Każdy z nich jest inny, ale to razem tworzą nierozerwalną więź.

Jeśli nie znaleźliście jeszcze książkowego męża, to znaczy nie poznaliście jeszcze Noah. Ten chłopak to chodzący ideał. Czuły, wrażliwy i najważniejsze wie jak zdobyć serce dziewczyny. Podobno przez żołądek do serca a uczenie gotowania pewnejstudenki, może być gorące. Wie jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i wie, kiedy odpuścić, nawet kiedy jego serce krwawi. Cudowna relacja z mamą dla której stara się być najlepszą wersją samego siebie.

Relacja Noah i Ari jest wyjątkowe. Nie umiem wyrazić jej słowami, to musicie poczuć czytając i odkrywać kartka po kartce ich wspólną historię.

Książka wzrusza, pokazuje jak silne potrafi być uczucie. Czasem trzeba puści coś wolno, aby ponownie do nas wróciło. A co w przypadku, kiedy ktoś nie pamięta, że ta osoba pojawiła się na krótką chwilę w jego życiu. Sprawiając, że poczuła siłę uczucia.

To było moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, ale wiem, że na pewno nie ostanie. Czy dostali swoje szczęśliwe zakończenie tego nie zdradzę, ale sami możecie się tego dowiedzieć, sięgając po ta cudowną książkę.

🏈 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 🏈

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

– Przysięgasz? – Przysięgam

Po przeczytaniu tej historii słowa nabiorą innego znaczenia.

• Po angielsku
  • Do kupienia