Powiedz pszczołom, że odszedłem

Okładka książki Powiedz pszczołom, że odszedłem Diana Gabaldon
Okładka książki Powiedz pszczołom, że odszedłem
Diana Gabaldon Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Obca (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Obca (tom 9)
Go tell the bees that I am gone
Świat Książki
2022-09-07
2022-09-07
2021-01-01
Agnieszka Myśliwy, Alina Patkowska, Dorota Stadnik
podróż w czasie Ameryka

Najbardziej niepotrzebna część ze wszystkich. Niby coś się działo, ale po głębszym przemyśleniu nic ważnego nie wniosła ta część do całości sagi. Choć nadal mam duże oczekiwania w stosunku do ostatniej części.

Ech to była uczta, ostatnie strony przyniosły sporo emocji :) czekam na więcej

Ech to była uczta, ostatnie strony przyniosły sporo emocji :) czekam na więcej

Kocham tą sagę!! Zakonczenie jak zawsze zaskakujące, aż boję się myśleć ile przyjdzie czekać na kolejny tom.

długo czekałam na przeczytanie ale jakoś mnie nie porwała :( masą (może ciekawych, ale czy tak potrzebnych?) opisów, niby coś się dzieje ale tak rozmyte w tej ilości kartek , że momentami przynudza, czekam z niecierpliwością na ostatni tom, mając nadzieję na ciekawe zakończenie serii

Mam słabość do tej serii,ale to nie pierwsze tomy ,akcja rozwleczona i momentami nudnawa.

Uwielbiam wracać do świata Outlandera.

Uwielbiam wracać do świata Outlandera.

A miałam nadzieję,że to już koniec...

A miałam nadzieję,że to już koniec...

Uwielbiam tę serię!!

Uwielbiam tę serię!!

Uwielbiam tę serię. Autorka zafundowała nam naprawdę kawał dobrej powieści.

Uwielbiam tę serię. Autorka zafundowała nam naprawdę kawał dobrej powieści.

Uwielbiam tę serię. Uważam, że do czwartego tomu powieść ta była bardzo ciekawa i połykałam stronę za stroną w dosyć szybkim tempie. Potem czytałam głównie ze względu na bohaterów, których po prostu pokochałam i bardzo się z nimi zaprzyjaźniłam. Kolejne tomy były dla mnie okazją, aby odwiedzić Claire, Jamiego i resztę i zapytać: "Co tam u was słychać". Gdybym tę książkę przeczytała w oderwaniu od poprzednich i pomijając moje uczucia do bohaterów, to oceniła bym ją na 5 lub 6, ale ze względu na fakt, iż traktuję Fraserów jak własnych przyjaciół to daję 8 i chcę jeszcze!