The Words

Ashley Jade Wydawnictwo: Independently published literatura obyczajowa, romans
Independently published
2022-01-20
2022-01-20

Rozczarowanie roku. Książka z fenomenalnym początkiem dającym nadzieję na fantastyczna opowieść. Niestety im dalej tym słabiej. Po około 60% byłam już wymeczona brakiem akcji. Zakończenie niebywale płaskie.

Plus za dyslektyka i osobę plus size, choć średnio mi się podobało to, że aby być atrakcyjną, bohaterka musiała schudnąć. Generalnie bardzo fajnie się to czytało, ale bohaterowie wkurzali czasami nieziemsko, w sumie chyba bardziej główna bohaterka. Ciekawa jestem dalszych przygód innych postaci, obyśmy doczekali się ich własnych opowieści.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie mogłam się oderwać.
W małym miasteczku drogi dziewczyny z nadwagą i badboya który ma ogromny talent muzyczny i wybitny głos przecinają się i zaczyna łączyć ich coś co mogło by być uczuciem ale on, stając na rozdrożu, wybiera ścieżkę, która zrani ją najbardziej........
Czyste emocje. Romans. Podwójne Pov.
Delicious.

Nie mogłam się oderwać.
Czyste emocje. Romans. Podwójne Pov.
Delicious.

Książka "The Words" jest przyjemna i wciągająca. Nie ma w niej ani przemocy fizycznej ani psychicznej ani znęcania się nad kimś, co dla mnie jest ogromnym plusem. Bohaterowie popełniają głupie błędy, ale nie są takie żenujące i wyolbrzymione jak w innych książkach różnych autorów. Jednak najfajniejsze w tej pozycji jest to, że czytelnikowi wydaje się, że książka się już kończy, bo jest wszystko tak odpowiednio i ładnie podsumowane a tu jednak okazuje się, że jest ciąg dalszy. To daje trochę takie wrażenie, jakby kilka części zostało połączonych w jedną książkę. Całkiem ciekawy pomysł ;)

• Mieszane odczucia
  • Wyciskacz łez