Upadłe królestwo

Okładka książki Upadłe królestwo Ashley Jade
Okładka książki Upadłe królestwo
Ashley Jade Wydawnictwo: Muza Cykl: Royal Hearts Academy (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Royal Hearts Academy (tom 4)
Broken Kingdom
Muza
2023-02-08
2023-02-08
2020-10-15

Mam problem z całą tą serią. Bo niby to o młodzieży, a teksty są tak przepełnione erotyka i przemocą, że nie poleciłabym tego. Dla dorosłych czytelników? Też nie, bo historia jest o 16-nasto latkach i w górę do 20 lat. Czyta się fajnie, bohaterów można polubić tylko do kogo to ma być skierowane? Trudno powiedzieć

Dla mnie najsłabsza z całej serii ,niestety w retrospekcjach było zbyt dużo seksu ,ogólnie bardzo dziecinna.

Polecam!

Polecam!

Najlepsza książka z serii. Nie można się do niej oderwać, cała seria naznaczona bólem, stratą, tajemnicami i niedopowiedzeniami. Tu, w tej części wszystko się wyjaśnia , jest happy end, ale droga do niego nie jest latwa. Książka o młodych, niekoniecznie tylko dla młodych. Polecam tym, którzy szukają niebanalnej historii.

• Przeczytane 2023
  • Ashley Jade