Oskarżona

Okładka książki Oskarżona Magda Stachula
Okładka książki Oskarżona
Magda Stachula Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Lena (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Lena (tom 3)
Świat Książki
2022-04-13
2022-04-13
thriller psychologiczny

Tajemnicza, wodząca za nos, przepełniona genialnymi powiązaniami i trzymająca w napięciu!

Bardzo dobra kontynuacja historii.

Powiem wiecej, ciagle mi mało. Mam nadzieję, że autorka nie zostawi nas z TAKIM epilogiem!

Bardzo dobra kontynuacja historii.

Ilość pokręconych wątków jest niesamowita, ale zgrabnie wszystko zlepiło się w jedną całość. Pociągnęłabym dalej sprawę Nikodema i jego szurniętej matki... może autorka napisze kolejną część, bo mogłaby z tego wyjść całkiem fajna historia. Nie mniej jednak mi wszystkie trzy części bardzo się podobały.

Ilość zapętleń wątków robi wrażenie! Główna bohaterka do końca nie spuszcza z tonu w irytowaniu mnie, ale cała historia broni się dziarsko. mimo, że postaci tu niewiele, akcja jest całkiem wartka. Z ciekawością sięgnę po inne książki autorki.

Świetna narracja, jak zwykle u tej autorki - pierwszoosobowa w czasie teraźniejszym. Kilku bohaterów na przemian opisuje wydarzenia. Świetnie się czyta. Z początku akcja trochę zagmatwana i niełatwo się połapać ze względu na dużą ilość bohaterów ale z rozdziału na rozdział wszystko się klaruje i książka robi się na prawdę ciekawa. Druga połowa to już prawdziwy majstersztyk. Bardzo polecam

Zmęczyłam się czytając

Zmęczyłam się czytając

Trzecia część historii Leny. Nie pamiętałam już niektórych faktów z poprzednich części, więc coś mi nie pasowało.
Teraz by mi się przydało coś o Nikodemie, bo żal mi tego bohatera i jego historia nie wydaje mi się domknięta.

Wysłuchane jako audiobook
Książka 7/10 jak widać w mojej opinii
Lektorka 8/10 (Joanna Racewicz)
Moim zdaniem trzeba przeczytać lub wysłuchać poprzednie dwie książki z tej trylogii. Łatwiej wszystko zrozumieć
Ale warto

Wysłuchane jako audiobook
Książka 7/10 jak widać w mojej opinii
Lektorka 8/10 (Joanna Racewicz)
Ale warto

Mocna. trzyma w napięciu.

Mocna. trzyma w napięciu.

Trup sciele sie wokolo, kazdy, no prawie kazdy jest morderca. Chore relacje pomiedzy matka a synem. Pani Stachula troche przesadzila. Przegadana, orosli ludzie maja przemyslenia jak nastolatki.

Czyta sie fajnie i szybko. Przeczytanie zajęło mi 4h. O ile nie denerwował mnie watek ucieczki przez dwie pierwsze czesci, to w tej trzeciej zaczynal mnie nudzic i irytowac. Kilka miliardow ludzi na planecie, a w tej ksiazce bohaterzy jakims magicznym trafem wpadaja akurat na siebie w roznych krajach swiata, maja z soba jakies powiazania, zabijaja siebie nawzajem, zakochuja sie akurat w sobie czy kryją siebie nawzajem. Za duzo tych "przypadkow", troche to wydaje sie nierealne.

• Audiobooki
  • Przeczytane 2022